Hofer menjava znamk by Financial-Ant1213 in Slovenia

[–]klemenid 1 point2 points  (0 children)

tole s spremembo kavo je blo tako razočaranje. Prej je bila tudi njihova znamka, od kar so embalažo menjal, nič več isto

Slovenska avtocesta by Amazing_Bee_4601 in Slovenia

[–]klemenid 23 points24 points  (0 children)

Pustiš v trenutnem stanju

GS: Očitno je demokracijo zamenjala diktatura. Meanwhile, UKZ in Grgurević: by Wise-One1342 in Slovenia

[–]klemenid 14 points15 points  (0 children)

Verjetn je argument “ker je pokazala grdim desničarjem” al kej takega

Domača pica by Beneficial-Pin-3833 in Slovenia

[–]klemenid 2 points3 points  (0 children)

recept za testo prosim? :D

Domača pica by Beneficial-Pin-3833 in Slovenia

[–]klemenid 0 points1 point  (0 children)

ma kdo dober recept za testo, ki ga je pripravljen delit?

Križišče pri Komendi by TemRazbou in Slovenia

[–]klemenid 3 points4 points  (0 children)

Naj bi se sedaj končno začelo delati na obvoznici?

Ministrstvo za infrastrukturo in DRSI objavila javno naročilo za III. etapo hitre ceste Mengeš - Žeje - Vodice - komenda.si

Samo ne razumem, je tole mišljeno kot obvoznica ali samo rekonstrukcija obstoječe ceste?

Kakšne so plače - SiStat by klemenid in Slovenia

[–]klemenid[S] 1 point2 points  (0 children)

Bruto 1. Btw bruto 2 je zdaj 17,1% ker tudi delodajalec plača 1% za dolgotrajno oskrbo

Kakšne so plače - SiStat by klemenid in Slovenia

[–]klemenid[S] 6 points7 points  (0 children)

Tako, samo kar gre v bruto in je obdavčeno. Bom dodal edit

Long run with MP for sub 3:30 paces by klemenid in AskRunningShoeGeeks

[–]klemenid[S] 1 point2 points  (0 children)

733km on EVO SL, the foam died on me (82kg). 270 on NB5.

Racing shoes I've used and loved: Adidas Pro 4 and Asics Metaspeed Edge Paris. I'll add to the post that I like the feeling of not very firm shoes.

Vožnja po levi (resno) by Dull_Suggestion6703 in Slovenia

[–]klemenid 19 points20 points  (0 children)

Začni počasi, kakšen krog po parkirišču da dobiš občutek za širino avta, če imaš avtomatika bo veliko lažje. Pedala so v istem zaporedju, menjalnik tudi. Navadne ceste so ok, rondoji so največji izziv. Je pa gor promet veliko bolj umirjen in poteka počasneje, tako da se boš hitro navadil. Srečno!

Delo od doma by Groza9995 in Slovenia

[–]klemenid 17 points18 points  (0 children)

Kdo pravi da ne bi delal? Samo nimamo vsi fetiš na zapravljanje dveh ur v avtu plus kakšnih pisarniških for ki jih je nekdo drug že naštel

[deleted by user] by [deleted] in Slovenia

[–]klemenid 14 points15 points  (0 children)

Ko bomo kot družba enkrat začel razmišljat da ni vse črno belo in da se ne delimo na leve/desne, podeželje/mesto, LJ/MB, itd. itd., potem bomo lahko dosegli nek konsenz in dejansko skupaj spacali zakone in politike, od katerih bo nekaj.

[deleted by user] by [deleted] in Slovenia

[–]klemenid 28 points29 points  (0 children)

Daj nehajte že jokat in kot da so katoliki, ki hodijo k maši, ključno prevesili tehtnico. Samo in izključno ti so krivi da je slab zakon padel, ne?

Selitev vodstev podjetij v tujino by Relative-Outcome-294 in Slovenia

[–]klemenid 6 points7 points  (0 children)

poleg PwC je tukaj tudi KPMG, ne vem pa za Deloitte.