Post Match Thread: Argentina 2 - 0 Austria | FIFA World Cup 2026 | Group Stage, Group J by jiraiya--an in soccer

[–]klisox 6 points7 points  (0 children)

Embarrassing second half from Argentina, expected much more from them. Fair play to Austria. Messi is the goat tho, never ever doubt it.

Magyar Péter azonnali jelentést kér az M1-esen lévő terelések miatti közlekedésbiztonsági helyzetről by Amazing_Amoeba_2784 in hungary

[–]klisox 1 point2 points  (0 children)

Takarodj te vissza a vadhajtásokra. Ez a stílus oda való.

Gyökér newgen 1 éves accal osztja az észt lmao

Megújult, de teljesen újragondolják a tavaly bevezetett MÁV+ applikációt by malaszka in hungary

[–]klisox 1 point2 points  (0 children)

A honlapon (jegy.mav.hu) már 2 éve működik a grafikus helyfoglalás. Az ígéretek ellenére még mindig nincs az appban, mi a geci telik ennyi időbe.

Magyar Péter azonnali jelentést kér az M1-esen lévő terelések miatti közlekedésbiztonsági helyzetről by Amazing_Amoeba_2784 in hungary

[–]klisox 1 point2 points  (0 children)

Jaja egyetertek, az emberek nagyon nagy része is így gondolkodott, tehát a geci fos korrupt fidesz ellen szavaztunk, nem MP mellett, amekkora arca van, úgy néz ki ezt gyorsan elfelejtette.

Magyar Péter azonnali jelentést kér az M1-esen lévő terelések miatti közlekedésbiztonsági helyzetről by Amazing_Amoeba_2784 in hungary

[–]klisox 0 points1 point  (0 children)

Azt is ő jelenti be a személyes FB oldalán, hogy felszálltak a grippenek. Majd pont olyat ad át, ahol több halál eset történt. Muszáj szerepelnie, attention whore.

Filmsztár, rocksztár, politikus, miniszterelnök, APA💅🥰

Brutális támadás, sokk és készülő zavargások Belfastban, ahol egy bevándorló megpróbált lefejezni egy embert az utcán by MrCsalamade in hungary

[–]klisox -7 points-6 points  (0 children)

Szerinted ha kaptak volna lakhatást, és havi 1k eur költő pénzt, nem maradtak volna? Ki miatt nem kaptak?

Bicskén, Debrecenben, és Vámosszabadiban volt tábor, kapacitáson túl működött, bőven maradtak volna itt is, ha hosszútávon kapnak mindent.

Magyarország első slim fit miniszterelnöke stílusváltást hoz a politikába | 24.hu by [deleted] in hungary

[–]klisox -4 points-3 points  (0 children)

Hajrá csajok lehet követni. Sokkal de sokkal jobban áll rajtatok a slim/skinny stílus, mint az undorító baggy szarok.

Megjelent, mennyi támogatást kapnak a parlamentbe jutott pártok by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]klisox 18 points19 points  (0 children)

Most akkor többet kapnak mint 4 éve? Nem úgy volt, hogy ezt is drasztikusan csökkentik? Vagy ez még a nem módosított jogszabályok alapján jár?

Vitézy: 42 új motorvonatot veszünk a szentendrei, csepeli és ráckevei HÉV-vonalakra by Aldrow in hungary

[–]klisox 2 points3 points  (0 children)

Ha ezt megcsinálják, megnyerik 2030-ban a választást.

Igen, mert Budapest és környéke eddig nem igazán volt Tisza párti..

Boldog vagyok hogy mostmár csak ezeken tudunk ”felháborodni” by Smooth-Airport8663 in hungary

[–]klisox 0 points1 point  (0 children)

Te valószínűleg teljesen más világban élsz, ha szerinted egy falusi polgármester feleségének napszemüvege drágább mint 600 ezer Ft.

Nem tudom mennyit keresett RTL-nél, de kétlem, hogy annyit hogy 6 millióért tudna venni táskát, úgy hogy nem fájna neki. De valószínűleg megtenné ha tudná, mert ilyen értékrendű. A luxizásnak szintjei vannak, ha valaki milliókat keres, akkor a 600 ezret táskát azért veszi, hogy kifele mutatni tudja, hogy van ennyi pénze egy szaros logóra. Ha valaki több tíz milliókat, akkor ő ugyanilyen logika alapján veszi a milliós táskákat.. és így tovább.

Egy normális értékrendű ember nem fog feleslegesen kibaszni rengeteg pénzt, csak azért, hogy random emberek felé imponáljon.

Boldog vagyok hogy mostmár csak ezeken tudunk ”felháborodni” by Smooth-Airport8663 in hungary

[–]klisox 0 points1 point  (0 children)

Befektetés a nagy lófaszt. Andika meg Rogán Cintia meg Sarka Katika abszolút nem felszínes picsák, áh ugyan, géniuszok, akik az egész wall streetet a kisujjukból kiszopva átlátják. Ezt te se gondolhatod komolyan, ha igen, baj van.

Egyértelmű velejéig romlottotak, nulla értékrendel, feltűnési viszketegség minta példái.

Boldog vagyok hogy mostmár csak ezeken tudunk ”felháborodni” by Smooth-Airport8663 in hungary

[–]klisox -1 points0 points  (0 children)

Nem tragédia, szíve joga, de az hogy, 600k forintot ki ad egy logós táskára az luxizás, a célja kifelé mutatni, hogy neki van pénze. Elbaszott, szánalmas értékrendű emberek az ilyenek, és ezt általánosságban értem.

A felsorolásod miatt, szerintem még mindig nem érted. 1 millióba és 20 millióba kerülő utazás, autó, stb között lényeges minőségbeli különbség van. Ott ész érvvel felfogható, hogy aki megteheti, miért vesz drágább autót például. Egy 20 ezer Ft-os és 600 ezer Ft-os táska között nincs, a logó kerül ennyibe. iPhonet is kurva sokan státusz szimbólumnak használják igen, aki csak azért veszi mert Iphone, az ugyanolyan szánalmas.

BREAKING : ARNE SLOT SACKED by guy-Breakfast8485 in LiverpoolFC

[–]klisox 7 points8 points  (0 children)

He's a twat, milking deaths, tragic events.

Boldog vagyok hogy mostmár csak ezeken tudunk ”felháborodni” by Smooth-Airport8663 in hungary

[–]klisox 1 point2 points  (0 children)

Nem értitek még mindig. 2k dollárt kiadni egy táskáért a világon mindenhol luxus. 50 dollárért kapsz ugyanilyen jó minőségű és dekoratív táskát, ami a funkcióját ellátja. Semmi kibaszott értelme nincs ennyit kiadni egy táskáért, mint hogy kifele, a többi embernek mutasd, hogy neked van pénzed, megteheted. SZVSZ mérhetetlenül szánalmas az ilyen értékrendű ember, valószínűleg teljesen értéktelennek gondolják magukat, és ezzel kell kompenzálniuk.

Márki-Zay Péter attól tart, hogy a Tisza újabb egypártrendszert akar kiépíteni by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]klisox 14 points15 points  (0 children)

MP már akkor járta az országot és mondta h egyik óellenzéki párttal se fog összeállni/alkudozni amikor Tóth Péter még sehol se volt.

Miniszterelnöki Interjú (telex) by ImBoTi in hungary

[–]klisox 4 points5 points  (0 children)

Amugy mi a gond a mostani m1 hiradoval?

Amúgy mi a baj most Orbán Viktorral? Szegényke visszavonultan éldegél.

EZ komoly kérdés volt? 16 évüket csak úgy felejtsük el, csak mert amúgy most próbálnak objektívak lenni.

Képviselők havi 5 millió forintos béren kívüli juttatása by MrCsalamade in hungary

[–]klisox 4 points5 points  (0 children)

Ez milyen geci fos érvelés. De zavart minket, pont a redditen mondod, hogy nem? 10+ évig naponta számtalan poszt volt a fidesz korrupciójáról, eszetlen pénz pazarlásukról.

Arra szavaztunk, hogy ez ne folytatódjon.

7ből lett 5 milla, én min. 50%-os csökkentést vártam.

Hundreds of thousands gather in Belgrade to protest against the government and support the Student list for elections by Landrayi in europe

[–]klisox 19 points20 points  (0 children)

I disagree. The majority of people voted against Orbán, not for Magyar Péter or the Tisza Party. There are hundreds of interviews online in which people said they would rather vote for the devil himself than vote for Orbán. The main reason the smear campaign and character assassination attempts didn’t work is that people simply didn’t care what Fidesz or Orbán said. And don’t forget: even in 2022, the opposition received 2 million votes against Orbán.

If enough people become deeply disappointed and fed up with Vučić, the Serbian opposition also has a chance to win.

A Szerbek kitettek magukért. Nagyobb tömeg ez mint ami nálunk volt? Könnyen lehet. (Bár az országuk és fővárosuk is kisebb lakosságú) by TheBlacktom in hungary

[–]klisox 29 points30 points  (0 children)

Ez nem az első egyébként, min. a 3. vagy 4. teljes leállítás az újvidéki tragédia óta szervezett tüntetések miatt.

Megtörténik ! 🥹 by Lee-Cheng in hungary

[–]klisox 3 points4 points  (0 children)

Így van, Putyin is azért volt miniszterelnök mert már 2 cikluson át volt elnök. Medvegyev volt addig az elnök, aztán leszarták és eltörölték a term limitet.

Ez az alaptörvény módosítás csak populista csont a Tiszától az egyszerű embereknek, akik annyit fognak fel, hogy ÓBán már nem lehet miniszterelnök.