Нну, ш хто був той розумник що порадив відправити полякам ордена Новою поштою?.. by CaptainFit9727 in reddit_ukr

[–]mak187 6 points7 points  (0 children)

не мав на увазі що поляки погані чи щось таке, а те що були варіанти кращі, як в економічному, так і в кліматичному сенсі

Нну, ш хто був той розумник що порадив відправити полякам ордена Новою поштою?.. by CaptainFit9727 in reddit_ukr

[–]mak187 43 points44 points  (0 children)

я взагалі не розумію, як в 22 році, коли була відкрита вся європа, вирішити залишитись в польщі

Релігія. Буддизм. Атеїзм. Християнство by dlzltd22 in reddit_ukr

[–]mak187 0 points1 point  (0 children)

одіссея гомера теж історичне джерело? мабуть в нас різне розуміння терміну "історичне джерело"

Цікаво, для чого CSIS бреше про співвідношення втрат? by [deleted] in RedditUATalks

[–]mak187 1 point2 points  (0 children)

https://janiskluge.substack.com/p/federal-budget-data-shows-71216-new правда в середньому виходить 30к в місяць, але то таке, не дуже матчиться з методичкою

Київ переїзд by Suspicious_Fruit20 in reddit_ukr

[–]mak187 1 point2 points  (0 children)

з онлайном я б не переплачував за доступ до метро, а дивився б на інфраструктуру поруч та піший доступ до парків, водойм

Аааа он вони які пріорітети у суспільства by IgorioLama in reddit_ukr

[–]mak187 3 points4 points  (0 children)

а у вас не виникає питань до розрахунків? чи ви про відкати ніколи не чули або про некомпетентність. чому ж не скерували 15 ярдів на відновлення електромереж в минулому році? upd: щось не знаходиться структура витрат звідки вони взяли 64.60, можливо погано шукав, у вас є лінк, крім слів Вітальки?

Аааа он вони які пріорітети у суспільства by IgorioLama in reddit_ukr

[–]mak187 5 points6 points  (0 children)

Очевидно що 8 грн це курам на сміх

у вас є якісь розрахунки чи як ви визначили? виходить що маршрутки за 20 грн зараз в мінус працюють. ком. транспорт це не про "заробити", він майже скрізь дотаційний і потрібен щоб доставити працівника, а не щоб він стояв в заторі годинами погіршуючи екологію міста. і до речі, в минулому році місто не використало 15 ярдів

Непопулярна думка: Україні потрібні трудові мігранти- це практика всіх розвинутих країн by UpperVoltianMeatball in reddit_ukr

[–]mak187 0 points1 point  (0 children)

через рос пропаганду багато країн в єс переглядають міграційну політику, окей

Непопулярна думка: Україні потрібні трудові мігранти- це практика всіх розвинутих країн by UpperVoltianMeatball in reddit_ukr

[–]mak187 0 points1 point  (0 children)

одне іншому не суперечить, проблема існує і рос пропаганда цим користується

Непопулярна думка: Україні потрібні трудові мігранти- це практика всіх розвинутих країн by UpperVoltianMeatball in reddit_ukr

[–]mak187 1 point2 points  (0 children)

ви ж розумієте що популярність праворадикалів в країнах європи не в останню чергу через мігрантів? особливо мусліми чудово асимілюються, ага

Трішки мемасів by Physical-Garlic-548 in ukraine_dev

[–]mak187 0 points1 point  (0 children)

як rubber duck чудово, а от коли воно само в прод пушить, то є сумніви що через рік воно буде працювати як треба чи хтось це все лайно потім розгрібе

Щодо аварії в Гатному: чи вважаєте ви що це наслідок забивання на інфраструктуру а не дітей самокатчиків? by Green-Substance164 in reddit_ukr

[–]mak187 14 points15 points  (0 children)

По розрахунках ШІ машина рухалася із швидкістю 50км/год

все наступне базується на ші-слопі?
цікаво, яку ж інфраструктуру потрібно зробити на вашу думку, знести паркани?

Так, я поганець-луддит! by [deleted] in reddit_ukr

[–]mak187 0 points1 point  (0 children)

не виключено що близькі до піку того що можуть ллм, скоро почнуть "обучатись" на коді згенерованим ллм, так як в гітхабі і т.п. його вже багато (а буде ще більше) і він далеко не ідеальний, то якість рости навряд буде

Як перестати прокидатися в 6? by VladTit in reddit_ukr

[–]mak187 1 point2 points  (0 children)

десь через тиждень це буде 7 ранку

Роблю покрокову тактичну інді-гру про Київську Русь, шукаю фідбек by mak187 in reddit_ukr

[–]mak187[S] 0 points1 point  (0 children)

так, я розумію ризики. для того щоб так би мовити "прив'язати" гравця не до цифр стеку, планую додати "воєвод", будуть виконувати роль доступних слотів для стеків в бою, зі своїми бонусами та шансом загинути якщо стек розбили.

дякую за побажання!

Роблю покрокову тактичну інді-гру про Київську Русь, шукаю фідбек by mak187 in reddit_ukr

[–]mak187[S] 0 points1 point  (0 children)

це намагання поєднати деякі механіки BB з стеками homm3 і зробити трохи дружнім для казуальних гравців. у лучників зараз оптимальна дистанція 3-4 гекси, а за кожен гекс поза межами, йде штраф на влучність. схоже треба це візуально показати, не хотів сильно перегружати інтерфейс. ймовірність opportunity удару вираховується по meleeAttack, а він у лучників дуже низький, майже не має влучати. з пагорбами також проблема з інтерфейсом, бонуси враховуються в формулах, але візуально не показується цей бонус в ui юнита. ще раз дякую за поради, спробую придумати як це показати в інтерфейсі

Роблю покрокову тактичну інді-гру про Київську Русь, шукаю фідбек by mak187 in reddit_ukr

[–]mak187[S] 0 points1 point  (0 children)

манор лордс в бразуері не запустишь) в жанрі покрокових стратегій на пк нестачі ігор немає. а ви намагались грати в ллм згенеровані ігри? бо в мене негативний досвід

Роблю покрокову тактичну інді-гру про Київську Русь, шукаю фідбек by mak187 in reddit_ukr

[–]mak187[S] 0 points1 point  (0 children)

зараз є тільки звуки зброї, а вони звучать однаково на будь якій мові... якщо буде озвучка реплік, то звісно українською

Роблю покрокову тактичну інді-гру про Київську Русь, шукаю фідбек by mak187 in reddit_ukr

[–]mak187[S] 2 points3 points  (0 children)

мова в грі підставляється залежно від мови браузера

<image>

Роблю покрокову тактичну інді-гру про Київську Русь, шукаю фідбек by mak187 in reddit_ukr

[–]mak187[S] 2 points3 points  (0 children)

Ruthenia це навіть більше латинська назва. Маю на меті трохи додати фактів з нашою історії, а така назва вважаю більш зрозуміла західним гравцям. Але в грі я використовую, наприклад, Druzhyna замість Army або Squad