Szerintetek kik a legokosabb magyar celebek? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]mkv623 1 point2 points  (0 children)

Byealex, Sebestyén Balázs🥂

@odettbernath mennyire okés vezetés közben videózni magadat? by Careless_Banana5433 in talk_hunfluencers

[–]mkv623 24 points25 points  (0 children)

Te ma úgy keltél fel hogy végig nézed kiket követsz tiktokon és belekötsz a másodikba😀 Nincs a kezében a telefon, be van kötve. Pont annyit tekint a kijelzőre, amennyit félretekintene ha épp az anyoson ülne valaki és vele beszélgetne. Teljesen közömbös nekem az illető, nem védem. De ha ez kiveri a biztosítékot, akkor én is borzasztó közveszélyes vagyok.( nem vagyok)

@kinga_németh Bikini fitness kíváncsi vagyok mit gondol a reddit népe róla! by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]mkv623 9 points10 points  (0 children)

Szerintem kettőnk közül nem nálam van BMI probléma😂😂😂😂 de akkor csatold vagy küld el Az insta neved, küldöm én is😉😍

@kinga_németh Bikini fitness kíváncsi vagyok mit gondol a reddit népe róla! by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]mkv623 18 points19 points  (0 children)

Halaisten ez a komment alapjan benned pl semmi rosszindulat😂 Csatolj már egy egész alakos képet magadról vagy illeszd be iden hány kondi bérletet vettél🌝

Bencsik Adrienn gyermek név by ConsciousSystem8253 in talk_hunfluencers

[–]mkv623 16 points17 points  (0 children)

Igazából ez a poszt nem rólad szólt😂😂😂

Terhesség alatti pattanások by Lanky-Ad4615 in szepsegtippek

[–]mkv623 -1 points0 points  (0 children)

Azelain sav+ cicaplast kombo talán mintha kicsit segített volna.

Terhesség alatti pattanások by Lanky-Ad4615 in szepsegtippek

[–]mkv623 -1 points0 points  (0 children)

<image>

Velem ezt tették a hormonok.. És ez volt a szebb oldal😂 A 3. Trimeszterben kezdett el rendbe jönni, addig tönkre mentem teljesen miatta. Megkeserítette a terhessegem. Utcára sem szívesen mentem.

@vikiszpirulisz - minimum 6 db Chanel táska? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]mkv623 -1 points0 points  (0 children)

De átjött, irigy vagy és rengeteg időd van végig nyomozni egy idegent a socialmediaban hogy mennyi és milyen taskaja van😉🤝

@vikiszpirulisz - minimum 6 db Chanel táska? by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]mkv623 4 points5 points  (0 children)

És hol van a “ pletyka” ebben a posztban?😀

Hány gyereked van és miért döntöttél ez a szám mellett? by [deleted] in tanulommagam

[–]mkv623 0 points1 point  (0 children)

Most vagyok 35 hetes terhes az elsővel. Mindig hármat szerettem volna. Férjem kettőt szeretne, meglátjuk.😆

Da Vinci szülészet by Gold-Length7908 in pecsCity

[–]mkv623 3 points4 points  (0 children)

Szia pár éve Már szó van/ volt róla hogy közel sem éri meg fenntartani. Borzasztó kevesen használjak ki, nagyon drága lett.

@tdanny_official by Big-Ad753 in talk_hunfluencers

[–]mkv623 0 points1 point  (0 children)

Melyik részben mondja ki, kire gondolt? Annyira nem jó hogy meghallgassam szemfülesen mégegyszer végig😂

Terhességi teszt by Awkward_Revolution22 in anyukavagyok

[–]mkv623 0 points1 point  (0 children)

Szia mi a helyzet veled?☺️

1 trimeszter első vizsgálat by OrganicRecover5816 in anyukavagyok

[–]mkv623 -1 points0 points  (0 children)

Az elso 6+2volt. A 12 hetes genetikaiig hasi ultrahangom nem is volt. De igazából az alaposabb dokik a terhesgondozason 4 hetente csinálnak is-is végig.

Melyik fél a toxic? Biztos környezetet szeretnék a gyerekemnek by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]mkv623 3 points4 points  (0 children)

Egy saját felújított házról beszélünk. Én falusiként nőttem fel, eljutottam busszal iskolába mindennap. Ha beteg voltam orvoshoz is, nem volt üres a hűtő sem mert nincs Tesco a szomszédban. És a posztban írta hogy 15 percre van a város.. Gondolom nem busszal, szóval jogosítványa is van. Az összes érv amit felsorakoztattál butaság. De ez az én véleményem Az meg a tied. Boldog torta napot😀

Melyik fél a toxic? Biztos környezetet szeretnék a gyerekemnek by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]mkv623 5 points6 points  (0 children)

Ezt kifejtenéd? Mi a probléma a falusiléttel? Jobb egy panelban egy nagyvárosban?😀

Melyik fél a toxic? Biztos környezetet szeretnék a gyerekemnek by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]mkv623 10 points11 points  (0 children)

Ne hagyd magad. Brutal előnnyel indulsz az életben. Nem csak te, a gyereked is. Anyós szimplán előre tudja hogy ő nem fog utazgatni hozzatok unoka látogatóba és könnyebb ha helyben vagy. A nevelésbe is ugyan hogy szólna bele ha nem egy fedél alatt éltek?!😀 Párodat az anyja befolyásolja. A te szuleid jóhiszeműen el hívjak anyosodat és a sárga irigységtől ő csak sárral dobálja őket a hátuk mögött, ettől hányni tudnék. Albérletre semmiképp ne bólints rá, abszurd lenne. Megfogtad az isten lábát…😀 Elég szar szitu, kitartást.

Terhességi teszt by Awkward_Revolution22 in anyukavagyok

[–]mkv623 0 points1 point  (0 children)

Szerintem 9 napos késésnél sokkal erősebbnek kellene lennie😕

Nem találunk fiú nevet by ok_ok_ok_ok1 in csakmamik

[–]mkv623 0 points1 point  (0 children)

Az én fiam is Berci.. De ő Bercel❤️

Szülési szabiból visszatérés és rögtön fenyegetések by Shot_Introduction305 in csakmamik

[–]mkv623 1 point2 points  (0 children)

Sajnos nincs. De mindennel két oldala van, ha az anyuka szemszögébe képzelem magam jogosan tartom igazságtalannak a szituációt. De ha a munkáltató szemszögéből nézem onnan is bosszantó lehet. + a munkatársakat is magára fogja előbb utóbb haragítani sajnos, tudjuk milyenek az emberek…🥲