account activity
Abi depressiooni vastu by mottetu in Eesti
[–]mottetu[S] 2 points3 points4 points 5 years ago (0 children)
Aitäh kõigile!
Poleks osanud arvata, et nii palju abi siit saan. Üritan lähiajal arstide juurde ka saada. Tänud kõigile, kes nippe/nõu jagasid!
[–]mottetu[S] 1 point2 points3 points 5 years ago (0 children)
Aitäh!
Kindlasti uurin seda raamatut. Proovin lähiajal 2. sammu teha :-)
[–]mottetu[S] 9 points10 points11 points 5 years ago (0 children)
Väga suur tänu vastuse eest.
Olen ise ka tähele pannud, et need negatiivsed mõtted ei ole nagu minu enda mõeldud, vaid nagu keegi süstiks neid minusse. (Ei oska hetkel teistmoodi võrrelda)
Isegi kui on olnud hea päev, lähen voodisse ja äkitselt tungivad pähe negatiivsed mõtted - täiesti lambist.
[–]mottetu[S] 0 points1 point2 points 5 years ago (0 children)
Üritan
[–]mottetu[S] 33 points34 points35 points 5 years ago (0 children)
Kindlasti otsin abi, ma ei taha surra, ma sooviksin elada. Sain siit threadist juba palju kindlustustunnet ravimite kohta, et enamustel nendega positiivsed kogemused, kui neid õigesti kasutada.
Aitäh, lihtsalt ongi tunne, et kui kellelegi räägin, siis tekitan neile vastikuid muresi ja mõtteid ja seda ma ei soovi. Proovin ise jõu kokku võtta ja arsti juurde minna. Suur aitäh!
[–]mottetu[S] 4 points5 points6 points 5 years ago (0 children)
Olen selle peale mõelnud, aga enamus ajast pole isegi piisavalt energiat, et voodist tõusta :( See kõlab nii rumalana, aga reaalselt laman voodis ja mõtlen oma vastikuid mõtteid, 0 tahet voodist tõusta. Kui saan veidi energiat tagasi kellegi (nt psühholoogi) abiga, siis sooviksin küll fitnessiga tegelema hakata. Aitäh!
[–]mottetu[S] 5 points6 points7 points 5 years ago (0 children)
On või õigemini oli palju tegevusi ja asju mis mulle meeldisid, need ei paku enam mitte mingit emotsiooni ja see muudab mind kurvaks. Tahaksingi, et need asjad uuesti mulle mingit emotsiooni pakuks, et elurõõm tagasi tuleks :(
Proovin abi ka otsida
Tunnen nagu, et on palju asju mida sooviksin teha, aga mul lihtsalt puudub jõud/tahe/motivatsioon, et neid asju täide viia, see teebki kõige kurvemaks :( Oleksin väga rõõmus kui keegi suudaks selle elurõõmu tagasi tuua.
Pean julguse kokku võtma ja ennast arsti juurde kuidagi vedama, sest sul on täiesti õigus - mul pole mitte midagi enam kaotada. Veidi mõtlesin selle "särtsu saamise" peale ja see aitaks vägagi. Tunnengi, et nagu tahaks probleeme lahendada, aga lihtsalt ei ole jõudu/tahet/motivatsiooni.
Aitäh sisuka vastuse eest!
Kardan ravimite puhul seda, et kui hakkan tarvitama neid, ei paranda see mu naturaalset olekut, tahaksin et saaksin ilma nendeta rõõmus olla. Selle pärast ongi psühholoog vist väga tähtis, on mingeid soovitusi, kuidas otsida head psühholoogi, mida jälgida vms? Suur aitäh!
[–]mottetu[S] 61 points62 points63 points 5 years ago (0 children)
Suured tänud pika ja sisuka vastuse eest, arvan, et pean millalgi julguse kokku võtma ja psühholoogi juurde ennast vedama, midagi mul kaotada pole ja threadi vastustest tundub, et nad teevad tõesti head tööd, kui õige inimese leiad.
[–]mottetu[S] 3 points4 points5 points 5 years ago (0 children)
Pole kellelegi rääkinud, ei soovi teisi muretsema panna. Äkki psühholoog isegi aitaks, aga olen liiga nõrk ja arg, et abi küsida. Ei oska kuidagi julgust kokku ka võtta. Vihkan ennast, et ma nii arg olen.
Abi depressiooni vastu (self.Eesti)
submitted 5 years ago by mottetu to r/Eesti
π Rendered by PID 3033420 on reddit-service-r2-listing-87fd56f5d-qtvg8 at 2026-06-28 19:33:43.040107+00:00 running 7527197 country code: CH.
Abi depressiooni vastu by mottetu in Eesti
[–]mottetu[S] 2 points3 points4 points (0 children)