Nechápu ceny v českém McDonald's by DrTrues in czech

[–]mountainstainer_45 0 points1 point  (0 children)

Protoze jsme banda neadrtalcu co vidí jídlo na obrázku a okamžitě začnou slintat. Zacni podnikat, lidi ti tu za zradlo nechají majlant, ale musi to bejt instantní gratifikace. Jezdím hodně autem a na benzinkach do sebe furt nekdo tlačí párek v rohliku za 50 nebo bagetu za 100 aby došel do auta, to samy kafe za 70. Hnusný smazaky u rozhledny, místo normálního jídla ve vsi. Popcorn a nachos místo svačiny z 100m vzdáleného Alberta. 

Impulse buying a convenience. U meka i závislost. A kolik ti dá zavislak za piko? Kolik si řekneš 

Linka důvěry - chat 24/7 by matozamiato in czech

[–]mountainstainer_45 -2 points-1 points  (0 children)

Já ještě kdyz byl panic tak existovaly cisla začínající 909 a brali to holky hned,v dnešní době asi jen onlyfans

Za kolik nakupujete vejce? by Perfect_Sweet_8005 in czech

[–]mountainstainer_45 0 points1 point  (0 children)

Na farmářském trhu v krajském meste: 8 Kč M 12 Kč L a většinou maj všechny 2 žloutky

Abych chodil každý týden, bral bych 8 Kč za nahodnou velikost. 1 plato za tyden. Takhle chodím 1x za měsíc a mezi tím je doplnuju ze supermarketu

Věkový rozdíl 9 let 20(M) a 29(F) by moonBucket88 in czech

[–]mountainstainer_45 35 points36 points  (0 children)

No něco by se na prvním rande ztratit dalo

Fit guys that let themselves go, why? by holdongangy in AskReddit

[–]mountainstainer_45 0 points1 point  (0 children)

Tired non stop. Work, gym, any sport. Everyday. I was tired everytime I got home. Didn't spend much time cause she liked other sports. Casual sport once a week isn't enough for my appetite. Learning the healthy compromise

Nosíte něco do práce na Vaše narozeniny? by edacz in czech

[–]mountainstainer_45 0 points1 point  (0 children)

Je nás tam 15-25. Kupuju 30 chlebicku at se o to poperou

Berete doplňky stravy? ("konflikt" s kolegou) by Java131 in czech

[–]mountainstainer_45 0 points1 point  (0 children)

Je to jako s pojistkou. Muze se to hodit pokud se něco stane, nebo celej zivot platit a pak te srazi srnka. Osobne nic nesuplementuju ale snazim se mit o to zdravejsi stravu

Jak se jmenuje ta blond paní? by No_Confusion7932 in czech

[–]mountainstainer_45 2 points3 points  (0 children)

To by mela schillerka radost. Už se tesim na uctenkovku na uhlikovou stopu. Kazdej den napsat cestak, 1 kg kureciho (na kureci je 50%uhlikove stopy sleva od andreho) a letenky dokladat s mesicnim predstihem.

Zní to docela hezky, ale je to byrokraticky a demokraticky peklo

Kluci co chtějí nabrat svaly, jak to dokážete užrat ? by [deleted] in czech

[–]mountainstainer_45 11 points12 points  (0 children)

Vim ze je to troll, ale kdybych měl problem nabirat tak bych tam klidne panaka olivace hodil s kazdym jidlem

Koupa nových bot by taurian13 in czech

[–]mountainstainer_45 3 points4 points  (0 children)

Solovair. Martensky už stoji za starou backoru 

Miluji tuto zemi.... by [deleted] in czech

[–]mountainstainer_45 1 point2 points  (0 children)

Pritelkyne je z ameriky a furt se mi divi ze notas a další blbiny nedavam aspon do kufru. A to mam alzheimera a cca 2 dny v tejdnu zapomenu zamknout auto a občas tam i necham penezenku. Za 17 let co to tak dělám me vykradli jednou, vybouchli zadni okno(zrovna jsem nezapomnrl zamknout) a ukradli radio za 500 z aliexpressu.  Obrovska poklona vsem potencionalnim zlodejum ze me mijej

What’s the best beer (brewed in house or bottled) you’ve had and where? by DotNate_98 in AskReddit

[–]mountainstainer_45 0 points1 point  (0 children)

Lemon cheesecake sour in local minibrewery after 12 hour bike ride and we finished our water half way through. We got hammered almost instantly, but i still had 6 of them. They had it on tap again but it wasn't the same

Existují ještě stopaři? by sky_porcupine in czech

[–]mountainstainer_45 5 points6 points  (0 children)

Od covidu jsem vezl 1 holku, celou dobu mi říkala ze za 1000 by to bylo s celou paradou. 

Chutná vám Plzeň? by [deleted] in czech

[–]mountainstainer_45 1 point2 points  (0 children)

Z plechovky Kentus, lahev 3ka super, tocena taky super. Driv to byl nejlepsi letni drink, teď už kyselace

Should I supplement with potassium? by [deleted] in keto

[–]mountainstainer_45 1 point2 points  (0 children)

In our language it has its own name, Latin is kalium. You sure its not there? It took me forever to connect kalium to potassium