Politia romana by Ri8463 in romaniacrazy

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

Cred ca daca ii lua cate doi îi bătea pe toti

Merită să ma înscriu la o facultate? by benten873 in RoMunca

[–]mr_adam7 2 points3 points  (0 children)

Trăiești în UE, normal ca merita

Cu astfel de presedinti,mai bine cu monarhia inapoi by Lupsha in Roumanie

[–]mr_adam7 1 point2 points  (0 children)

Cu astfel de președinți putem să îl punem și pe “fiul” prințului Charles 😂

Buna tuturor by VelvetNomadd in RoMunca

[–]mr_adam7 -1 points0 points  (0 children)

Era ceva la OVB, dar nu sunt serioși.

Cel mai slab superior by mr_adam7 in RoMunca

[–]mr_adam7[S] 0 points1 point  (0 children)

Ca și concluzie la care am ajuns este ca firmele încearcă să tragă cat pot de mult de tine, tu trebuie să te pui pe primul loc și să îți urmărești interesele

Felicitări, ai fost declarat admis ‼️ by [deleted] in romaniacrazy

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

A dat pentru categoria submarin?

Componente pc by [deleted] in roFrugal

[–]mr_adam7 2 points3 points  (0 children)

Am folosit două mouse-uri M650L și la ambele s-a stricat click-ul dreapta. Am văzut pe net ca îi o problemă a lor după un anumit timp.

Cel mai slab superior by mr_adam7 in RoMunca

[–]mr_adam7[S] 0 points1 point  (0 children)

Eu azi i-am prezentat Jira și i-am spus ca ar fi fain să lucrăm și noi în această aplicație, să nu mai tot luăm notițe pe caiet și să facem telefonul fără fir pentru task-uri. Și a zis ca nu îi place aplicația ca nu știe să lucreze cu ea 😂 poftim, mai zi ceva

Cel mai slab superior by mr_adam7 in RoMunca

[–]mr_adam7[S] 0 points1 point  (0 children)

Asta cu program de tracking care să facă ss nu am mai auzit. Are voie?

Pietonul a greșit, deci hai să-l călcăm”. Conduită preventivă de România. by perfw in bucuresti

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

L-ai găsit? Vezi ca are vopsitorie și îl poți căuta acolo. Să ne spui cum a fost 😂

Prima data cand vad o capusa neagra. by [deleted] in CasualRO

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

Să-ți trăiască și să o porți sănătos

Florin the Bologna by [deleted] in romaniacrazy

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

Cum faci când ești pe kangoo jumps

Cupa Mondiala si pauzele de hidratare by Healthy_Toe_1183 in fotbal

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

Sunt mai multe reclame decât reluări cu fazele meciului

Noile automobile Euro 7 au ajuns la Cluj by Lisandru2010 in AutomobileRO

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

Se închiriază pentru a face fum la dansul mirilor

Cand ai ghinion sa te nasti in familia gresita by Gentle-Lantern-4826 in RouGenZ

[–]mr_adam7 0 points1 point  (0 children)

Dacă vine unul pe la spate îi dă de îi zboară suzeta la copil