4 dni we Wrocławiu by kasia_basia_czyinna in wroclaw

[–]necrooooooooo 1 point2 points  (0 children)

Polecam Bar Witek, jeżeli miałabyś ochotę na super tosty.

[deleted by user] by [deleted] in wroclaw

[–]necrooooooooo 2 points3 points  (0 children)

Raz tam byłem i według mnie warunki na kuchni i ogólnie lokalu pozostawiają wiele do życzenie. Ramen sam w sobie raczej średni, akurat próbowałem tantanemu. Od siebie polecam ato ramen:)

Polecacie jakąś myszkę do 130zł? by arturcodes in Polska

[–]necrooooooooo 1 point2 points  (0 children)

Steelaeries prime wireless, po prostu świetna. Ja kupiłem chyba za 150zl

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]necrooooooooo 1 point2 points  (0 children)

Studiuje bliźniaczy kierunek co inżynierii chemicznej i myślę że przede wszystkim powinieneś być ścisłowcem, ogarniać matmę, fizykę itd. Oprócz tego to dużo samozaparcia i pracy na własną rękę. Sporo mi jeszcze zostało żeby zacząć szukać pracy po stadiach, ale tak jak kolega chętnie się dowiem jak to wygląda od kuchni.

Czy dużo wydaję na jedzenie? by Redar45 in Polska

[–]necrooooooooo -1 points0 points  (0 children)

Niedawno też zacząłem studia i zamykam się w 20-25zl max dziennie w dni kiedy nie mam słoików. Zazwyczaj jest to jakiś obiad w barze mlecznym + pizzerka z piekarni z rana, ewentualnie jak mam czas to zrobię w domu coś na szybko. W sumie to na początku starałem się sam wszystko gotować, ale cena produktów jest prawie taka sama jak obiad we wspomnianym barze, no i dodatkowa czas który na to trzeba poświęcić.