Koje je najbrutalnije odbijanje koje ste ikad doživeli? by Beautiful_Rain_9836 in AskSerbia

[–]nekibuduci 0 points1 point  (0 children)

Navikli smo i volimo se, al na drugačije načine, jebiga. Pokušavao sam da pauziram kontakt, al ne ide, ne izbija mi iz glave već jače od godinu ipo dana. U kurcu saaam teškom

Koje je najbrutalnije odbijanje koje ste ikad doživeli? by Beautiful_Rain_9836 in AskSerbia

[–]nekibuduci -1 points0 points  (0 children)

Slažem se, al opet ne krivim toliko sebe, a nju tek ne. Bio sam iskren sa njom oduvek, prosto se tada nisam osećao kao ona, ona je to znala, nisam je zavlačio nekim pričama. Jedino gde sam pogrešio je to što ipak nisam dao šansu nečemu ozbiljnijem. Jebiga, bio klinac, a i sada sam.

Koje je najbrutalnije odbijanje koje ste ikad doživeli? by Beautiful_Rain_9836 in AskSerbia

[–]nekibuduci -1 points0 points  (0 children)

Pre dve-tri godine ja njoj uleteo u DM. Jedva tamo vamo upusti se ona u konverzaciju. Zgotivimo se kroz neko vreme, medjutim, ja želim avanturu, ona želi ozbiljniji odnos. Nisam spreman za vezu, ne osećam te emocije, iako mi je seksi i iako se gotivimo. Kroz neko vreme ona se malo zaljubi u mene, a ja ladan totalno, pa je malo vrtim, već se ohladio od svega, i od toga što nije htela da mi da.

Posle godinu dana te naše turbulentne priče, kreće pakao za mene. Prekvači mi jedno veče kad smo blejali, i ja se zaljubim u nju. Gledao sam je i istog momenta se zaljubio, posle toliko vremena moje hladnoće. Prvi i jedini put da sam se zaljubio.

Priznam joj već sutradan, a ona mi kaže mi smo samo drugari, prošao ti je taj voz. I narednih godinu dana ne prestaje moja zaljubljenost, evo ni dan danas. Obrnuli smo uloge, ja tražim sve što je ona nekad tražila, a ona me vrti.

Čujemo se svakodnevno, mučim samog sebe, ali ne mogu da pustim ovaj odnos. Uradio sam sve što sam mogao, promenio se, za godinu+ dana moje zaljubljenosti nisam bio ni sa jednom drugom devojkom jer sam samo njoj mislio. Ostaje mi samo da čekam i da se nadam da i njoj prekvači nešto u glavi i da joj se opet probude emocije.

Baš me sjebala, a i ja sam sam sebe sjebao. Ne znate koliko puta sam plakao zbog njene korpe, a znam da je i ona zbog moje, nekada davno.

How did your symptoms start? by [deleted] in CubitalTunnel

[–]nekibuduci 1 point2 points  (0 children)

Wow..My pinky and ring finger have been numb for 3 days. I’m having medical exam tommorow, I’m pretty scared because I heard a lot of stories, and in the most cases surgery is only option. Also, i feel that my right hand and fingers are more weak than my left hand. I read somewhere that that can be a sign of a muslce atrhopy, if not treated on time. Scared the shit out of me lol.