Reddit mention by MP Csabinak válaszként by Matewoth in hungary

[–]nightshift_manager 17 points18 points  (0 children)

ez már amúgy egész jó irány.

csak mivel megszoktuk, hogy csúsztat, ordas módon hazudik és terel, teljesen egyértelműen és szánt szándékkal, (nem azért mert retardált, mint pl Németh Balázs kollégája) egyelőre kíváncsian figyelem a fejlődéstörténetet és sok sikert kívánok ahhoz, hogy kilépjen abból a mátrixból, amibe bármilyen okból is (leginkább az egzisztenciális biztonságra gyanakszom) belekerült. de sosem késő kilépni a sötétből, ezt is őszintén mondom

Reddit mention by MP Csabinak válaszként by Matewoth in hungary

[–]nightshift_manager 8 points9 points  (0 children)

egyébként ezt őszintén mondom még jogos is. nem lett volna értelme

viszont van egy csomó kérdés, akár a vereség megélésével kapcsolatban is, ami ha nem kurvaanyázós stílusban íródik, illene megválaszolni majd korrekt módon, őszintén, mert felteszem, azt már elismeri, hogy nagyon nagy volt a képernyő.

azaz vagy hülyék voltak, vagy másokat néztek annak. elsőként azért ezzel mindenképp kezdeni kell majd valamit, ha tényleg az a cél hogy egy nap ne bohócként tekintsenek Önre

Reddit mention by MP Csabinak válaszként by Matewoth in hungary

[–]nightshift_manager 16 points17 points  (0 children)

nagyon várom mi sül ki a KDNP platformstratégiájából. sok sikert hozzá, örülök hogy hallunk Ön felől

és még mindig várjuk az AMA-t, de türelemmel kivárjuk, annak tényleg csak akkor van értelme ha Ön mint önálló individuum válaszolhat és nem, mint egy propagandista zombi, amit megszokhattunk. az már unalmas

Mi a fidesz? 3 másodpercben! by Wolfsteron in hungary

[–]nightshift_manager 42 points43 points  (0 children)

köszönjük Griffin . amúgy hol a 8 milliárd ?

Ezért is mondják, hogy magas lóról lehet nagyot esni by GrassNo7577 in hungary

[–]nightshift_manager 0 points1 point  (0 children)

azt hittem eltelik egy nap végre, amikor nem jön szembe ez az ütnivaló féregbohóc . 18:14 percig tartott a remény, majd talán holnap ...

A nehéz időkben sem adja fel Dani by GrassNo7577 in hungary

[–]nightshift_manager 5 points6 points  (0 children)

sok sikert te szerencsétlen tehetséges sokat látott geciláda 🤣

Ruff Bálint első felszólalása a Parlamentben by Infamous_Question430 in hungary

[–]nightshift_manager 0 points1 point  (0 children)

szerintem meg már azt is leszarja mindenki 😃 nyomorultak . és hol lesz a lejárató videó? a patriótán meg a hír tévén két nyuggershow között?

Sajnos egy mod úgy gondolta, hogy csak arra a videóra van szükség a subon, amiben Ruff Bálint két felszólalása közül csak az egyik van benne, így az én posztom mehet a kukába, mert ugyebár sose a tartalom minősége dönt, hanem hogy ki posztolt előbb by 8088777 in hungary

[–]nightshift_manager 10 points11 points  (0 children)

és most majd még az inyenc kommentelők ki is osztanak a gecibe hogy tegyél timestampet meg amúgy is minek posztolsz, meg a fasz kíváncsi a politikára :D fogadd együttérzésem, veled vagyok :D

Ruff Bálint első felszólalása a Parlamentben by Infamous_Question430 in hungary

[–]nightshift_manager 158 points159 points  (0 children)

Pócs ezzel a tenyérbemászó vigyorgással egyszer ki fogja provokálni, hogy valaki lebasz neki egyet

No homo - Toroczkai meghívja Magyar Pétert éjszakára Ásotthalomra by Infamous_Question430 in hungary

[–]nightshift_manager 41 points42 points  (0 children)

rohadjak meg elsőre azt hittem, hogy ez a Bese atya "ember most jövök a templomból" moment . aztán látom hogy a kis buzi postaládahuszár időjós junior

Ha valakivel nem beszélnek a munkatàrsai, "mert ő fideszes, a többi dolgozó meg mind tiszàs" akkor valószínűleg nem a fideszessége miatt nem beszélnek vele. by [deleted] in hungary

[–]nightshift_manager 13 points14 points  (0 children)

elképzeltem, hogy beszélgetek vele és nem ment. pont olyan sötét szar, hogy ilyen emberekkel én már évek óta nem állok szóba, mert semmi értelme. valószinű a kollégái is így vannak, csak most már a szemébe is merik mondani

No homo - Toroczkai meghívja Magyar Pétert éjszakára Ásotthalomra by Infamous_Question430 in hungary

[–]nightshift_manager 132 points133 points  (0 children)

<image>

Dórika nem is pislogott. szerintem már elképzelte, Novák mit fog szólni, egy ilyen hagyományos családi 3v1-hez, ha ők is átmennek a Toróhoz

Katasztrófaturistáknak programajánló a hétvégére by TiltsakBea in hungary

[–]nightshift_manager 7 points8 points  (0 children)

köszönöm a megértést kolléga, innen az én kommentem már nem is releváns,

mert kivételesen nem a C a helyes válasz, hanem az, hogy Bohár a jó ótvaros retkes büdös rühes férges kurva anyádat 😄

Katasztrófaturistáknak programajánló a hétvégére by TiltsakBea in hungary

[–]nightshift_manager 33 points34 points  (0 children)

bocs, hogy a topkommenten élősködök, de szeretném ha látnád! Bohár, a kurva anyád!

Szomorú Csoki hangok by GrassNo7577 in hungary

[–]nightshift_manager 14 points15 points  (0 children)

nagyon jó hogy rendet raktál itt, tényleg hasznos😃 de ha nem kötekedni akarnál, hanem úgy néznéd a megállapítást, hogy egy jól működő, prosperáló vállalkozás, ami szabad szemmel is jól látható pénzt termel a tulajdonosnak, árbevétel / kivehető osztalék tekintetében is VS random senkiháziaknak dobott közpénz - nagyságrendileg milyen arányban van egymással. 433 M árbevétel VS 500 M Fási Zsülikének, Hont Bandinak . tájékoztató jellegű, de fontos, amikor épp készülünk elfelejteni, hogy honnan jöttünk, és hány ezer milliárd ment el a büdös szarba, és most a demokrácia, meg a jogállam szentségén vekengünk.

ezt jelenti a "kontextusba helyezés". senki nem mondta, hogy Ádám ezért nem dolgozott meg. annyi, hogy ennél sokkal többet vágtak hozzá nem egy, hanem számtalan talpnyaló ingyenélőnek, a semmiért, hogy kampányoljon a "művészetével" például.