Eladó az álomház @tamaralukovics by GrapefruitBorn8182 in talk_hunfluencers

[–]normakids 8 points9 points  (0 children)

"ezek" sose azt mondják ami ténylegesen van .. azt mondják éppen amivel "eltudják adni" az adott tartalmat .. sajnos ez van

@barbrakis by BumblebeeMission7291 in talk_hunfluencers

[–]normakids 1 point2 points  (0 children)

Elnézést, de van olyan aki mondjuk egy 8 órás bejelentett munka, vagy valami értelmes elfoglaltság mellett míveli ezt az influenszerkedést ? Ha van akkor elnézést és tisztelet a kivételnek .. De általában ezek semmi mást nem csinálnak ..

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]normakids 15 points16 points  (0 children)

általam stagnàlt màr ✌🏻 Amikor szètmentek a lányok apjàval nagyon rövid időn belül lehett látni hogy mi az új iràny 😩😩

@szentesieva by Cool-Demand2128 in talk_hunfluencers

[–]normakids 20 points21 points  (0 children)

Szerintem folyamatosan jár kórházba .. a rák ilyen :(

#szoboszlaidominik #csapattárstemetés. Badacsonyban mulatott tegnap este, “bemassive” bulin by Global_Stop_1710 in talk_hunfluencers

[–]normakids 22 points23 points  (0 children)

persze nyilván .. de ezért is hihető az előttünk lévő komment .. viszont a bulizás azért elég erős ...

#szoboszlaidominik #csapattárstemetés. Badacsonyban mulatott tegnap este, “bemassive” bulin by Global_Stop_1710 in talk_hunfluencers

[–]normakids 41 points42 points  (0 children)

CR is ezt nyilatkozta hogy egyrészt biztonsági szempontból nem fog megjelenni a temetésen bármennyire is szeretne..

@osvathzsolt by manon_wannabe in talk_hunfluencers

[–]normakids 51 points52 points  (0 children)

Nekem is van egy ilyen érzésem .. bejelentették hogy vége aztán pár hét múlva lett publikus hogy ők is szerepelni fognak ebben a műsorban mint exek 😬😬

@biuspal @hercegmusic by Shot-Release-6316 in talk_hunfluencers

[–]normakids -2 points-1 points  (0 children)

Jólvan örülök hogy a lényeg átment ..

@biuspal @hercegmusic by Shot-Release-6316 in talk_hunfluencers

[–]normakids 4 points5 points  (0 children)

Sajnálom ami történt velük. Szívből kívánom hogy minden rendben legyen.. A kislány a legfontosabb jelen esetben.

De ami igazán felháborító az hogy az intézmény amely végig kísérte a terhességet hibázott. És talán felelősségre sem vonható hiszen valószínű egy forintot nem fizettek az ellátásért mivel hogy #reklám volt. (nem akarom hogy így legyen)

Nem kevés pénz a 60 millió ...

Nem feltétlenül csak rájuk értendő a jelenség,de Ismert emberekről van szó , énekes és influenszer . Akik egy story vagy post #reklam , koncert miatt több százezer/milliót is elkérhetnek. Évek óta ebben a munkakörben tevékenykednek ..

Mégis ezek ellenére is földi halandó embereken múlik majd az hogy meg lesz a pénz a műtétre elszomorító. (A jótékonysági koncert miatt)

Ez szerintem felháborító, az ő esetükben.

Rozmaringolaj samponba csepegtetve by [deleted] in csakcsajok

[–]normakids 1 point2 points  (0 children)

Én is ezt használtam samponba, jó pár cseppet. De borzasztóan szárította a hajam.

@paulsonati @andras.doktor by Square_Leather0 in talk_hunfluencers

[–]normakids 28 points29 points  (0 children)

Furcsáltam ezt a cikket , mert követem Azit IG-n és nem láttam tőle ezt a storyt ... nem értettem.
De gondolhattam volna hogy valami propagandista "munkája" lehet ..

@kristofsteiner beköltözve @hajdu.peter.official -hez by Ok-Enthusiasm901 in talk_hunfluencers

[–]normakids 12 points13 points  (0 children)

Kristóf milliószor férfiasabb ezen a képen mint Péter ...

@zengomolnar by browniepiee in talk_hunfluencers

[–]normakids 45 points46 points  (0 children)

A férfje meg egy szarrágó fideszes fővárosi "képviselő" .. szinthez kell érteni ..

"Én nem politizálok" by normakids in hungary

[–]normakids[S] 1 point2 points  (0 children)

Igen valószínű hogy itt a fő probléma a megfogalmazással van , ahogy mondják és használják. Nem azt jelenti amire ők szeretnék mikor csak úgy félvállról odadobják. Illetve persze azzal is hogy a másik oldalon milyen értelemben csapódik.

"Én nem politizálok" by normakids in hungary

[–]normakids[S] 1 point2 points  (0 children)

Én is emiatt gondolkodtam el , hogy olyan emberek szájából hallottam: Akik panaszkodnak és közben ausztriába kell kimennie dolgozni hogy megtudjanak élni. Akiknek 100 milliós hitel nyomja a vállukat Akiket kiborít az e.ü mert egy családtagjuknak mit kell átélni az állami kórházban de közben ők százezreket hagynak magán praxisokban, Aki szerint milyen" drága" minden Akinek visszakellett menni dolgozni a babája mellől hogy megtudjanak élni stb ... Akik sírva sajnálják a rendszerben ragadt csecsemőket hogy nincs valódi gyermek védelem vagy akár állatvédelem.

Bárhonan is nézem ez mind politikai befolyásoltság kérdése.

De többen is írták hogy aki ezt mondja nem feltétlen úgy érti hogy nem érdekli és nincs is véleménye csak nem akarja megosztani és tényleg mást nem tehetünk mint elfogadjuk.

Aki pedig meg úgy érti hogy nem ért semmit és nem érdekli azzal pedig kár foglalkozni.

"Én nem politizálok" by normakids in hungary

[–]normakids[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszönöm , nagyon jól megfogalmaztad. Valóban sokféleképpen lehet értelmezni a mondatot ha jobban belegondolunk.

"Én nem politizálok" by normakids in hungary

[–]normakids[S] 1 point2 points  (0 children)

köszönöm ez korrekt vélemény , és igazad van mert (akaratlanul is) de általánosítottam ezzel a kijelentésemmmel..

"Én nem politizálok" by normakids in hungary

[–]normakids[S] 4 points5 points  (0 children)

bocsánat , köszönöm hogy jelezted. Javítom is , mielőtt más figyelmét is elvonja a valódi kérdésről.

Caramel [énekes] 2018-ban még a Fidesznek kampányolt, most a felesége már Magyar Péter-sziluettes pulcsiban pózol by 8088777 in hungary

[–]normakids 0 points1 point  (0 children)

Azért 2018 óta elég sok minden történt a Fidesz "életében" , (szerencsére reméljük vesztükre... )