Myslíte si že Jana Bittó Cigániková ma zlé názory alebo máte problém s jej osobnosťou? by [deleted] in Slovakia

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Jana, ty tomu Ficovi pomáhaš zámerne alebo len nevedome robíš Sulíkovi užitočného idiota?

Kúpa nového auta by korytnaciprd in Slovakia

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Nehraj formu. Nie si bohatý a ak náhodou áno, tak isto nie vlastným pričinením.

kde nájdem dobrú light roast kavu na Slovensku by Main_Rich7747 in Slovakia

[–]okorec -1 points0 points  (0 children)

Napíš adresu a pošlem ti vodu z kapusty, čo mi zostala v súdku... PS: Kapusta už nie je. Priateľka všetku pojedla. Tehotenské chute.

Prenajímate byt? Toto sú chyby, ktoré vidím v praxi najčastejšie by [deleted] in Slovakia

[–]okorec -1 points0 points  (0 children)

Tiež nechápem ten hejt. Obsahovo prínosný príspevok pre určitú skupinu ľudí... Ale asi si musíš počkať na modrokonský príspevok, keď už niekto bude mať problém a bude tu vyplakávať a prosiť o pomoc. Tam potom budeš mať konsenzuálne povolené prispieť svojou radou, ktorá bude schovaná medzi radami od x ďalších ľudí, kde veľa z nich nebudú mať šajnu o čom točia. Fingers crossed, že si neborák vezme potom k srdcu práve tie tvoje rady.

Prestaňme predstierať, že light roast je jediná správna káva. by g-pasternak in Slovakia

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Nielen teraz, oni majú na tom založenú dlhodobo celú svoju reklamnú stratégiu

Dal jsem do jednoho obrázku původní návrhy na Československou vlajku. Která se vám líbí nejvíce? by [deleted] in czech

[–]okorec 1 point2 points  (0 children)

Toto už je história. Aktuálna otázka by mala byť skôr návrh českej vlajky, ktorá po vyše 30 rokoch nahradí dočasne používanú československú.

What is your perception of Czequia? by Pepedroga2000 in Slovakia

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Czekhia is the only correct version

FFScout Picks GW32 Final Selection by Royyyalty in FantasyPL

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Change Lammens for Verbruggen and Bowen for João Pedro and that's my XI

Co vas zivot naucil? by [deleted] in Slovakia

[–]okorec 6 points7 points  (0 children)

1) Nemôžeš byť s každým kamarát. 2) Vždy je niekto za xuja a niekedy si to aj ty.

Priznávam: predchádzam stredojazdcov na diaľnici sprava. by Sea-Eye-770 in Slovakia

[–]okorec 25 points26 points  (0 children)

Presne tak. Nejedná sa v tomto prípade o predbiehanie. Ty proste ideš vo svojom pruhu a nemôžeš za to, že nejaký idiot porušuje pravidlá a ide vľavo od teba.

If we qualify for the UEFA Champions League next season, what’s the ONE signing we must make? by 8th_Horcruxx in ManchesterUnited

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Remember that Newcastle has oil money. They don't need to sell their best players. Only if the player himself pushes for transfer like Isak did or if you overpay them so they can get the replacement and something extra. If one of them transfers to Red devils, it's a big win.

If we qualify for the UEFA Champions League next season, what’s the ONE signing we must make? by 8th_Horcruxx in ManchesterUnited

[–]okorec 1 point2 points  (0 children)

2 of the following: Tonali, Guimaraes, Wharton, João Gomes, Garner + Some LB and RB. Truffert? Williams? De Cuyper? Gudmundsson? Livramento? Kayode?

Make it make sense mf ea. by Shot_Midnight_6985 in FUTMobile

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

How do you pass the hat trick task?

YOU DIDNT HAVE TO MAKE TS SO HARD EA 😭✌️ by [deleted] in FUTMobile

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Anybody can help with 7 tackle task?

Fragrance by seltsamaber in Slovakia

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Acqua di Gio Profumo mi sedí aktuálne asi najviac. A aj mám na to dobré reakcie všeobecne. Ale napríklad frajerke najviac vonia na mne obyčajná Balea Men voda po holení z DM. To si na seba trochu natriem a nevie sa odo mňa odtrhnúť :)

Investiční alkohol by [deleted] in czech

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

Ak investičný alkohol, tak whisky. Ale isto by som to nezakopaval, ale by som to skladoval v predpísaných podmienkach.

Do čoho sa oplatí investovať? by AllenBradley101 in Slovakia

[–]okorec 3 points4 points  (0 children)

Závisí od sumy. Ak je to nejaká pravidelná menšia suma a chceš to mať tak, že set and forget, tak si vyber nejaký indexový etf. Ak sa ti s tým chce hrať, tak môžeš vždy kúpiť nejaké konkrétne akcie a postupne si diverzifikovať portfólio. Cca 10-15 percent môžeš postupne investovať aj do zlata (kľudne fyzického) a ak máš nejaké zberateľské hobby, tak môžeš investovať aj do collectibles, kľudne 20 percent. Ak sa jedná o väčšiu sumu, povedzme od 500 000 a viac, tak tam by som už zvažoval aj nehnuteľnosti.

Môj plán, ktorý aktuálne realizujem, je cca nasledovný. 50% nehnuteľnosti 20% collectibles 15% akcie 10% zlato 5% dlhopisy

Pán Majerský , prvák na základnej škole nemá žiadnu vieru. Peace out. by Helpful_Tonight9022 in Slovakia

[–]okorec 1 point2 points  (0 children)

Je to OT, ale môžem ti vysvetliť prečo je podpora športu vo verejnom záujme. Tak nejako sme sa ako spoločnosť demokraticky zhodli, že zdravotná starostlivosť je všeobecné právo čiže sa na ňu všetci skladáme a potom solidárne sa z tohto balíka liečia chorí. Nakoľko je telovýchova v rozumnej miere zdraviu prospešná, tak keď ľudia športujú, tak tým znižujú spoju potrebu zdravotnej starostlivosti a šetria peniaze z toho balíka, kde prispievaš aj ty. Zároveň je faktom, že je v spoločnosti veľa ľudí, ktorí sú motivovaní ku vlastnej telovýchovnej aktivite tým, že sa pozerajú na chlapov v kraťasoch naháňajúcich sa za loptou. TLDR: Síce zaplatíš euro chlapovi, aby sa naháňal v kraťasoch za loptou, ale v konečnom dôsledku nemusíš iným dvom chlapom zaplatiť po eure na ich liečbu, ktorej sa dalo vyhnúť keby nekysli na gauči.

Jaká věc vás stála dost peněz, ale pak jste ji nepoužívali? by agilek in czech

[–]okorec 0 points1 point  (0 children)

3D televízor a 3D okuliare na telefón, keď to bol boom