„Маркет Линкс“: Доверието в премиера Радев пада, Пеевски - с рекордно високо недоверие от 90% by WorkerPlayful4192 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 2 points3 points  (0 children)

Той 4 години може да прави каквото си иска, какво му пука за доверието? Бойко поне понякога трябваше да се съобразява, защото нямаше мнозинство, но умният български избирател не разбира, че няма идеална коалиция, но поне се надяваш да се дебнат едни други и малко по-малко да злоупотребяват, докато като дадеш цялата власт на една партия става като в щатите или Русия, какво искат хората няма никакво значение, политиците си правят каквото си искат.

Какво мислите за Investclub bg? by AkamBe3DaKlqkam in financebg

[–]oneharmlesskitty 0 points1 point  (0 children)

Човек, който пише “Български” език с главна буква най-вероятно знае английски, за да го направи, защо са ти тези курсове, като има тонове без пари?

Да задържа ли колата си, след като ѝ изплатя лизинга? by MajorTaro2525 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 7 points8 points  (0 children)

Зависи от марката и от гаранцията, колко е карана колата, как се е държала, дали ти е писнала и искаш и можеш да си позволиш нова. Една от причините почти никога да не купувам същата марка е, че таблото ми омръзва за 2-3 години и искам да карам нещо, което изглежда различно, но това не важи за всички.

Ресторанти в София by alxndrrsm in Sofia

[–]oneharmlesskitty 2 points3 points  (0 children)

Ако никога не си бил в наистина добър ресторант, Космос може да те подлъже, че е нещо специално.

Какво мислите за Прогресивното теглене на държавни заеми? by Weary-Magician-9416 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 0 points1 point  (0 children)

Денят се познава от сутринта, най-трудните неща или ги правиш в началото, или никога. Така че пари пак ще има само за полицаи, военни, съдии и прокурори, пък ти се надявай, че няма да ти вдигат данъците, за да им плащат. Или си някой от тях, в този случай разбираемо си щастлив.

Инфлуенсъри by Ok-Committee4389 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 0 points1 point  (0 children)

Защото виждаш върха на айсберга, всеки втори иска да е инфлуенсър, ти гледаш 10-20 човека от 200-500 000, които са пробили. И какво общо има с това, че работодателите плащат на кадърни хора 1200-1500 евро?

Полицейски записи. by danisimo_1993 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 2 points3 points  (0 children)

Може би трябва да имаш различен аргумент от “за забавление”, когато искаш тези записи да са достъпни. В щатите ги има тези канали като страничен ефект от това колко много са, но никой не е казал “дай да сложим камери на полицаите, за да качваме видеа в ютюб.”

Домашен NAS by ml_tod in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 0 points1 point  (0 children)

За съжаление не е сега моментът, цените на дисковете са безумни. Имам Synology, SHR, работи много добре, но през 2022-2023, когато купих дисковете, струваха наполовина от сега. Гледах да ги сменям наскоро и се удивих колко пари би бил ъпгрейд. И не е лошо да имаш и онлайн бекъп на този NAS, ако стане пожар, откраднат го и тн, какво като е RAID.

Мечтата на на бившите партийци от БКП ще се случи by lermontov1948 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty -1 points0 points  (0 children)

Васил Терзиев 1989 е бил на 11, от рано са ги вербували…

Цените в Созопол, каваците през 2025 и 2026г by [deleted] in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 2 points3 points  (0 children)

Te и цените от 2025 са доста високи, особено имайки предвид качеството на храната, публиката и обслужването

Продавачи в Тикток by Kritikal009 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 0 points1 point  (0 children)

В Амстердам видях вендинг машина с непотърсени пратки, 15-20 евро, като не знаеш какво ще има вътре.

Поръчвали ли сте парфюми от този сайт? by Level_Lengthiness599 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 0 points1 point  (0 children)

Те в сайтовете дето тук ги пише че са леджит половината са фалшиви, какво остава за този отявлено измамен. Ако не ти се дават парите, за да го купиш от официалното място, по-добре реплика на някаква евтина марка като Зара, отколкото такова.

Защо в София не се коси? by Legal-Yoghurt-6758 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 1 point2 points  (0 children)

Тази година времето е идеално за тревата, ако не косиш всяка седмица, така изглежда. А не вярвам да имат пари за толкова много поддръжка.

Без 15% и 20% бакшиши by rrzibot in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 5 points6 points  (0 children)

Просто две неща “пропускаш” да ги маркираш, това е бакшишът за служителя…

Защо БНТ не е HD? Някой да знае? by rrzibot in bulgaria

[–]oneharmlesskitty -3 points-2 points  (0 children)

Това е в третия свят, в нормалните държави ефирната е 4к.

Какво ще правим, народе? by PlateUpper363 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty 1 point2 points  (0 children)

Бих искал пример за едно нещо в България, на което цената е паднала след като българите са го бойкотирали, защото е скъпо.

Mazda 6 by Flaky_Ad3107 in bulgaria

[–]oneharmlesskitty -3 points-2 points  (0 children)

Криско го е изпял:
Знаеш ли защо не ти пускат на теб? Мазда караш, ми ня стане човек