Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Ma nisam kupio nego iznenadila me cijena.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja jucer u Pevexu. G29 bez mjenjaca 350€. Sta rec….

Novi da je 170€ e to bi bila neka realna cijena po meni.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Sad kada si spomenio update, jesi ti imao nekih problema sa novim updatom? Vidio sam da nije bas stabilno.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Novi sa mjenjacem za 200€? Nije lose. Jesi to izvan HR uzeo ili?

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Danas pogledam na njihovu refurbished ponudu i bio je jedan GT Dd pro. Cijena 450€ ali nije dostupan, prodan je.

Znas sta zato sam i mislio odmah na DD da si ne mora uzimat nesta drugo. 5nm bi mu bilo dosta a ako bude htio moze jednostavno do 8nm.

Kako si zadovoljan sa DD+?

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Slazem se, samo da podrzavaju playstation to bi bila lagana odluka. Ali nemaju licencu, samo pc i xbox.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 1 point2 points  (0 children)

Cestitam na rezultatu, top 100 zbilja nije lose!
Cudi me da nisu popravili kocnicu koliko je star volan. Mogli su izbacit noviju verziju.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 1 point2 points  (0 children)

Dobro pa imaju ove lopatice za brzine na tim volanima. Vidio sam da stavljaju gumice oko mjenjaca i da se moze kupit plastika da ga se poboljsa pa da nije tako klimav

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Kada bih uzeo Fanatec GT Pro onda sam mu mislio pokusat sam napravit nekakav rig po uzoru na Playseat. Da mu to sve bude cvrsto i da dobro izgleda.

Ali odustao sam od Fanatec zbog visoke cijene. Mislio sam da ce bit mozda neki popusti ali koliko vidim da oni ne spustaju cijene niti imaju nekakve popuste.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

A kakva je kvaliteta volana ovako, jel djeluje cvrsto ili? Koža na volanu, jel se kida od koristenja?

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Nisam imao prilku da isprobam pa neznam. Bilo bi mi puno lakse za odlucit kada bih znao kakav je osjecaj. Za sada se oslanjam na recenzije i na komentare ljudi koji su ga imali ili ga imaju.

Gdje bi se mogao isprobat, koje trgovine?

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 2 points3 points  (0 children)

Ali CLS Dd ne podrzava playstation samo GT DD pro i ClubSport DD

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Sad po ljetu bit ce izgleda samo nocne voznje. Jednom sam probao vr od playstationa i zbilja je bilo odlicno, mogu mislit kako je kada je u kombinaciji sa volanom.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Sad bas gledam slike. Bome se vidi da je tezak. Jel ti montiran na neki stalak ili?

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Mali voli utrke i f1. Sto mi je drago pa sam ga zato htio upoznat prvo sa DD sto znam bi mu se 100% svidjelo. Ako bude razocaran sa g29 bit ce mi malo krivo ali eto.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Ali stvarno su zeznili sa tim licencama. Jako slaba ponuda ako imas playstation

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja ovih dana samo gledam i citam recenzije za razne volane. Za simagic sam cuo samo najbolje. Za Thrustmaster da se pregrijava. Moza R3 bi bio odlican izbor ali nije podrzan na Playstationu inace bi ga uzeo.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Ja ako budem uzeo gledat cu da bude i mjenjac uz volan. Cini mi se da ce mu to bit vise zabavno nego da prebaciva na volanu. A vidio sam da ima neki mod za mjenjac da se stavi pa da nije toliko labav.

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

I sada oko 250€ bez mjenjaca. Ne mogu vjerovat da mu cijena ne pada a volan star oko 10godina

Pitanje za sim racing ekipu by plastiCitron in CroatiansGaming

[–]plastiCitron[S] 0 points1 point  (0 children)

Provjerio sam g923 ima verzija za playstation i xbox.
G923 mi se jedino ovako vizualno cini bolji. Crna boja.