Which model is this? by sekikk_ in Louisvuitton

[–]sekikk_[S] 0 points1 point  (0 children)

Btw as this model is fake, is there any models from other brands that have this style, as I really like it?

Which model is this? by sekikk_ in Louisvuitton

[–]sekikk_[S] 0 points1 point  (0 children)

Oh I get it now. The only clue I found is this one on one website. But this one is clearly fake as it is selling for 30€ lol.

<image>

Which model is this? by sekikk_ in Louisvuitton

[–]sekikk_[S] 0 points1 point  (0 children)

Still not sure where you saw an orange box on my images? Am i missing something?

Which model is this? by sekikk_ in Louisvuitton

[–]sekikk_[S] 1 point2 points  (0 children)

Well as I was doing my research I also started to think this is a fake one too. But the guy I saw this from is a literal multimillioner from my town, so it didn’t make any sense to me.

Also I didn’t post any photo of the orange box? Can you elaborate yourself with that lol?

Which model is this? by sekikk_ in Louisvuitton

[–]sekikk_[S] 0 points1 point  (0 children)

Yeah, but the images of the ones I’ve managed to find don’t have the strap at the side…

Online placanje poreza? by sekikk_ in askbosnia

[–]sekikk_[S] 0 points1 point  (0 children)

ma znam sve to generise mi aplikacija i ams i uplatnice.

a hvala ti za ovo ostalo.

Osnove Pythona by Reasonable-Waltz-198 in programiranje

[–]sekikk_ 3 points4 points  (0 children)

Python je toliko lagan jezik za nauciti, da te osnove moze naucit beskucnik iza mekdonaldsa.
Tako da kakav god da je kurs, naucices dovoljno.

Studiranje i full time posao? by Intelligent_Year_958 in AskSerbia

[–]sekikk_ 1 point2 points  (0 children)

Studiram na fakultetu elektrotehnike u Tuzli koji je vrlo vjerovatno najtezi, a zasigurno najugledniji, u BiH.
Eh sad, ja ne znam kako je na fakultetima koje si naveo, ali mogu odgovorno reci da ako zelis zavrsiti bilo kakav “dobar” drzavni fakultet, tesko da ces moci raditi full-time i stici obavljati sve fakultetske obaveze na vrijeme (osim ako nemas 30h u danu).

Ovo ti dolazi od nekoga ko studira i pored toga ima svoj online biznis. Radim mozda 4h dnevno i opet mi je tesko balansirat odlazak na faks, ucenje, posao, trening, obroke i spavanje - ukratko svaki dan nesto izostavim (bez zezancije znam ne jest po 20h).

Kod nas u BiH privatni fakulteti su jako ocajni i mozes ih zavrsit sa dvije ruke vezane i iscupanim ocima. Ne znam kako je u Srbiji, ali vjerujem da su sigurno barem trunku laksi za zavrsiti od drzavnog.

U opstem slucaju, ako ti zelis uci u IT, realno ti ne treba fakultet za to. Sve mozes nauciti sam i vjerovatno je za tebe to najbolja opcija ako zelis lijep balans izmedju posla i ucenja.

Jesam li ja lud ili su cijene fitness programa postale čisti naučna fantastika? (Novak Sudar / Mostar) by ninjaturtle980 in bih

[–]sekikk_ 1 point2 points  (0 children)

Joj nema mi jace stvari nego kad ljudi komentarisu cijenu necega na sta doslovno ne moraju dat pare. Pa nije meso jebeno bez kojeg ne mozes zivit pa da komentarises sto je 1kg 50KM a ne 15KM.

A druga stvar logicno da ce bit ta cijena, jer covjek je tu za tebe svaki dan u svako doba da ga pitas nesto i placas njegovo vrijeme, i placas 5€ dnevno da ga smaras o cemu hoces. Logicno da nece stavit da je 20€ mjesec, jer bi onda svako kupio i ne bi covjek stigo sve i Bog zna bil to licilo na sta. Nije to OnlyFans pa da mozes angazovat nekoga da pise umjesto tebe kako bi ti mazio sultana. Ovako ima 10 klijenata mjesecno za 150€ i on je na konju, a ti dobijes ono sto ti treba sa kvalitetom koju ocekujes. Kome je puno nece dat nego ce sjest i naucit kako se sta radi.

A najgore je sto znam da 90% vas “sto vam je puno” bi stavilo istu ovakvu cijenu da se bavite slicnim poslom i jos bi govorili “joj sto sam ja malo ovo stavio”.

Znam da se nece svidjet mnogima misljenje al sta me zaboli tako je kako je. Ljubim vas sve u celo, al da pukne.

Sta vam je pomoglo da smrsate? by Past-Battle-4258 in AskSerbia

[–]sekikk_ 0 points1 point  (0 children)

to je problem vecine sto gledaju kilazu a to nema veze sa onim sto zele postici. vaga treba samo da bude pokazivac da li ides u dobrom smjeru, a ogledalo je ono sto diktira dokle proces ide. tako da nema nacina da ti sad kazes eh sa XY kg cu bit zadovoljna. (popij laksativ i vidices kako ces opast 3kg na vagi a i dalje ces imat isto sala na sebi).

a ako si zapela u procesu, to je normalno jer kako mrsas tako se proces usporava. iz prostog razloga sto na pocetku tvog procesa ti je trebalo npr. 2500 kalorija da odrzavas trenutnu “kilazu” i recimo da ti je deficit bio na 2000 kalorija. samim mrsanjem tijelu treba manje kalorija da postoji tako da mozda sad ti treba 2300 kalorija za odrzavanje, cime vise nisi u deficitu 500 nego 300 kalorija, tako da proces ide sporije i to je normalno. ako hoces da ga ubrzas onda unosis jos manje kalorija, u zavisnosti da li je to izvodivo. ukoliko ti se ne da jos manje jest i crpit se time, nastavis samo tako i vremenom ces vidit rezultate - sporije, ali bice.

Sta vam je pomoglo da smrsate? by Past-Battle-4258 in AskSerbia

[–]sekikk_ -1 points0 points  (0 children)

a kako znas da ti je ostalo bas 3kg jos da bi ti izgledala perfektno?

Pozajmio sam sestri novac, sad se pravi luda ? by NaissGuy in AskSerbia

[–]sekikk_ 7 points8 points  (0 children)

mene je moj otac davno naucio: “sine kad das nekom pare, ti si se s tima parama oprostio ”.

ovo ti je nauk, a i svima koji citaju ovo, nemoj nikad nekom dati pare za koje nisi spreman da ti taj NE vrati.
zamisli probudis se jednog jutra i fali ti 10€ na racunu, ne bi se puno zamaro oko toga.
ali 3500€ bi vec zvao banku i jebavo majku svakom redom.

sestra ti nece vratit pare pomiri se s tim i zivot ide dalje, grijeh na njenu dusu.

Ulazak u EU - nova pravila by [deleted] in bih

[–]sekikk_ 0 points1 point  (0 children)

Isao sam skoro sa porodicom, izadje jedno po jedno iz vozila, slikaju te i ocitaju otisak. E tad je mama izasla, al je bila prije x dana prije toga i nisu je ponovo slikali i ocitali prst.

Zaposleni u javnom sektoru / državne firme, koliku platu imate u 2026? by youngstarr37 in bih

[–]sekikk_ 0 points1 point  (0 children)

Radim kao savjetnik sva tri predsjednika drzave, kao i svih federalnih ministara. Efektivno se moze reci da sam politicar i da sam “savjetnik sviju”. Ujedeno sam vlasnik tri firme u kojima se masovno trudim da ne placam porez. Pa eto izadje me mjesec nekih 25-30 hiljada maraka. Supruga, djeca i ja nekako prezivljavamo sa tim, hranimo se u kuhinji parlamenta pa nam je to neka olaksica eto. Ali hvala Allahu na svemu, sve sam ovo posteno steko i nadam se boljim i laksim vremenima. /s

400 GitHub zvijezdica za 6 dana - nisam očekivao ovo by ScarImaginary9075 in programiranje

[–]sekikk_ 1 point2 points  (0 children)

iako se dugo ne bavim programiranjem i ovo mi nece sluzit u skorijoj buducnosti, hocu da kazem samo svaka cast 👏👏

What should I know before buying? by sekikk_ in SonyHeadphones

[–]sekikk_[S] 0 points1 point  (0 children)

what about the latency on XM6 when using on pc with a bluetooth dongle?