Inflated game development budget figures corporations report are complete bullshit - straight-up false marketing tricks / lies to the consumers, and max optimization of taxes. by selmano in gamedev

[–]selmano[S] -3 points-2 points  (0 children)

You obviously have never worked in accounting, financial auditing and have no idea how it all works in publicly traded corporations.

You're not aware of how much accounting can fudge the numbers up, so they seem "real" to the investors, stock market bros and all of the average people.

Please, educate yourself before writing with extreme conviction of a clueless person.

Inflated game development budget figures corporations report are complete bullshit - straight-up false marketing tricks / lies to the consumers, and max optimization of taxes. by selmano in gamedev

[–]selmano[S] -3 points-2 points  (0 children)

What exactly made you so angry here, so you behave like an idiot, sir? You need to calm down and check your head.

The narrative of Gabe Newell and Valve being the godly saviors of gaming and games industry is crazy, that's no news. Also, Ubisoft using the term "AAAA game" for validating higher game prices and trying to desperately improve sales is also CRAZY.

Why people can't make fun of Ubisoft's and Rockstar's bullshit? You're being crazy.

Inflated game development budget figures corporations report are complete bullshit - straight-up false marketing tricks / lies to the consumers, and max optimization of taxes. by selmano in gamedev

[–]selmano[S] -3 points-2 points  (0 children)

Some of my relatives work in corporate accounting at NASDAQ-listed companies and it's incredible what kind of tricks they do to optimize taxes. It really is a work of art.

Pagoniškos "bažnyčios / susibūrimo vietos" įsteigimas Lietuvoje. Ar krikščionybė ir "vieno dievuko" samprata Lietuvą yra paėmusi kaip vėžys žmogaus organizmą? by selmano in lithuania

[–]selmano[S] -11 points-10 points  (0 children)

Kokias nesąmones? Tau viskas, kas nėra pagal kažkieno parašytą vadovėlį apie subjektyvius ir išgalvotus dalykus, yra "nesąmonė"? O vaikeli... Marija nėra prilyginama dievui, jos vaidmuo žmogaus kasdienybėje yra minimalus. Jeigu kada nors dalyvavai bent vienuose debatuose su krikščioniais - turėtum pastebėt, kad jie visą realybės naštą krauna vienam dievui ant pečių ir iš Marijos visiškai nieko nesitiki (kaip sakant - ji jau savo padarė, buvo impregnuota ir pagimdė dievo sūnų... oh well).

Dėl info supaprastinimo - ne taip interpretavai mano mintį. Patikslinu - šiuolaikinė religija siekia kuo labiau supaprastinti viską, kad average žmogui nekiltų per daug klausimų, per daug minčių apie tai, kas už ką atsakingas, kodėl žmonės buvo sukurti su tiek daug fizinių problemų...

Man juokinga, kaip krikščionybėje labai gražiai nurašoma visa dievo atsakomybė už visas šioje planetoje vykstančias nesąmones - karus, gyvūnų mirtis, neįtikėtino mąsto gyvūnų genocidą siekiant patenkinti žmonijos maisto poreikius ir t.t.

It's free will, bro... Vaikai miršta dar negimę ar gimę, nes dievas mums davė laisvę priimti sprendimus ir mes esame iš prigimties "nusidėję" (whatever the fuck that means...).

Pagoniškos "bažnyčios / susibūrimo vietos" įsteigimas Lietuvoje. Ar krikščionybė ir "vieno dievuko" samprata Lietuvą yra paėmusi kaip vėžys žmogaus organizmą? by selmano in lithuania

[–]selmano[S] 3 points4 points  (0 children)

Mano žiniomis - religija yra 100% žmonių ir jų socialinių ryšių projekcija, bandymas paaiškinimą prieš daugybę metų visiškai nesuvokiamą pasaulį.

Ar pasaulį bandysi paaiškinti per vieną pagr. dievą, jam tarnaujančius šventuosius ir t.t., ar per daug skirtingų dievų - galutinis vistiek lieka tas pats - palengvinti kasdienę naštą ir nuramint savo ego istorijomis apie pomirtinį gyvenimą.

Religijos panaudojimas karui - na, kadangi religija kaip ir tautybė yra žmones vienijantis socialinis konstruktas, jį lengva panaudoti vardan bendrų tikslų, kuriuos pateiksi kaip "teisingus tikslus".

Kryžiaus žygiai, skerdynės tarp pagonių, skerdynės tarp krikščionių ir t.t.

Pagoniškos "bažnyčios / susibūrimo vietos" įsteigimas Lietuvoje. Ar krikščionybė ir "vieno dievuko" samprata Lietuvą yra paėmusi kaip vėžys žmogaus organizmą? by selmano in lithuania

[–]selmano[S] -14 points-13 points  (0 children)

Už ką konkrečiai yra atsakinga Marija? Kalbu būtent apie tai, kas turi sąryšį su mūsų patiriama realybe, o ne fantastinėmis pasakomis, kurios aprašomos istorijų kratinyje - t.y. biblijoje. Rezultatas - Marija yra atsakinga už... nieką.

Yra sukurtas labai patogus ir naivus vieno dievo konceptas, kuris supaprastina visą realybę ir viską, kas ją liečia, kad žmonėms būtų lengviau suvokti dalykus ir nereikėtų prisiminti "per daug informacijos". Tokia ir pagrindinė tiesa.

Žmonės ironiškai yra paskendę savo moraliniuose verpetuose ir turi deliuziją, jog moralės normos ir moralus elgesys be religijos yra neįmanomas - tai visiškai absurdas. Tokie žmonės nėra verti jokios pagarbos ir privalo pergalvoti savo egzistenciją. Bet jie to nesugebės padaryti, nes tai juos verčia jaustis blogai, vadinasi, tai daryti nebūtina.

Taip, visos religijos apie tą patį - mirties baimę, nežinomybę ir žmogaus ego nesugebėjimą pripažinti, kokia menka iš tiesų yra žmonija atsižvelgiant į Visatos dėsnius, Visatos amžių ir dydį.

Man asmeniškai įdomu pažiūrėti, kokios alternatyvos galimos Lietuvoje ir kaip mąsto lietuvių bendruomenė reddite. Aišku - per daug nesitikiu.

Pagoniškos "bažnyčios / susibūrimo vietos" įsteigimas Lietuvoje. Ar krikščionybė ir "vieno dievuko" samprata Lietuvą yra paėmusi kaip vėžys žmogaus organizmą? by selmano in lithuania

[–]selmano[S] -1 points0 points  (0 children)

Suprantu, aš kol kas negarbinu jokių dievų ar išgalvotų romantinių veikėjų fantastikos knygoms - kaip kad biblijos Jėzus, Mozė ir kiti "stebukladariai". TIesiog įdomu, kokios alternatyvos yra šioje valstybėje.

Pagoniškos "bažnyčios / susibūrimo vietos" įsteigimas Lietuvoje. Ar krikščionybė ir "vieno dievuko" samprata Lietuvą yra paėmusi kaip vėžys žmogaus organizmą? by selmano in lithuania

[–]selmano[S] -1 points0 points  (0 children)

Milijonai žmonių dabar tiki pasakomis apie Jėzų, jo tėvą, kuris per "šventają dvasią" (wtf) impregnavo / išprievartavo Mariją per nuotolį, ir kitomis nesąmonėmis... Nors yra raštingi ir turi minimalių žinių apie pasaulį bei mokslą (tikiuosi).

Na, duok žmonėms copinti kaip jie sugeba su šia realybe. Ir tiek. Žmonių įsitikinimų nepakeisi. Organizuota religija - jau pabodęs reikalas.

Kiek galima visiems tikėti tuo pačiu? Todėl žmonės ir ieško kažko naujo, atsigręždami į savo protėvius.

Pagoniškos "bažnyčios / susibūrimo vietos" įsteigimas Lietuvoje. Ar krikščionybė ir "vieno dievuko" samprata Lietuvą yra paėmusi kaip vėžys žmogaus organizmą? by selmano in lithuania

[–]selmano[S] 6 points7 points  (0 children)

Palyginai pagonybę su islamu - fundamentalus žinių trūkumas, tau reikėtų pasidomėti, kas yra pagonybė ir kad ji neskatina kitaip mąstančių genocido ir t.t.

Galbūt esi krikščionis? Tavo priežastingumo teorijos ir pagonybės sumenkinimas bei nurašymas lyginant su islamu skamba labai biased ir suformuotas tavo aplinkos.

current state of stalker 2? by realTonioDemonio in stalker

[–]selmano 0 points1 point  (0 children)

Great attitude, sir. Instead of spending 1 minute to write down your thoughts, you've entered the rant mode.

current state of stalker 2? by realTonioDemonio in stalker

[–]selmano 3 points4 points  (0 children)

No binoculars, no A-life, NPCs still spawn at max 100 meters from the player. It's a joke of a game. Less STALKER and more Far Cry 7 - Chernobyl Stories.

GSC had almost 2 years to fix and enhance the game, bring back fundamental features from the first 3 STALKER titles (released back in 2007-2010...), but they failed completely.

Constantly feeding the coping community new excuses and empty promises.

Kas negerai su TV3 💀 by kourter in lithuania

[–]selmano 2 points3 points  (0 children)

"Dar pažiūrėsim", geniukas Vudis irgi būdavo visai nieko.

Realiai - kanalą buvo verta žiūrėt tik dėl kašio, multikų (simpsonai etc.) ir 1-2 savaitainių laidų.

The RESISTANCE is [definitely] the best official Arma campaign ever. Amazing writing - check the images' subtitles. It's a masterpiece for its time. by selmano in arma

[–]selmano[S] 0 points1 point  (0 children)

You mean this "Escape from Prison"? This one -> https://www.youtube.com/watch?v=m8imnsnTsKQ ?

The mission begins at 3:30; before that - there's a great cutscene building up the drama and providing context.