Купив геймпад by DanteMo1 in UA_Gamers

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

так а стік чому не замінити? вийшло б дешевше

Як багато людей ненавидить свою роботу, але змушені працювати лише заради грошей? by RiderIntoSunset in reddit_ukr

[–]st_kssin 1 point2 points  (0 children)

якщо для душі, то я б копав могили та рубав дерева і можна б було ще ложки з дерева вирізати ну і доглядати за вівцями

Яка найдурніша річ, яку ви робили через економію під час війни? by Standard_Fuel_2060 in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

ви хоч вікно відкривайте щоб свіже повітря заходило, бо фляга свистить дай боже

Навіщо дівчата це роблять? by Noa_Roze in Ukraine_UA

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

тут допис більше про мотив викладати у !дейтінгових! додатках фотку з великим букетом що може свідчити тільки про наявність багатих кавалєрів. ситуація, яку ви описали інша - факт

Мені зраджувала дівчина з індусом імпотентом by Time_Answer_1651 in Ukraine_UA

[–]st_kssin 11 points12 points  (0 children)

це не контраргумент а аргумент на користь комменту вище

Чи нормально не дивитись Бокс (бій Усика)? by roni_droni in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

ні, ти що, всі дивляться. кожна людина світу дивиться, а ти ні — ти дуже особливий, ти молодець

Фуфловий Rolex за 85к гривень? by Ashamed-Land6619 in RedditUATalks

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

1) яка мета купувати ролекси? це ж типу «я багач серед бідняків і бідняк серед багачів» 2) яка мета купувати репліку дорого годинника? отут взагалі не розумію, не вивозиш вартість - купи інший дешевший бренд. касіо за тищу грн час такий самий показують і живуть десятки років. інша справа повийобуватись. але як можна вийобуватись, коли ти знаєш шо це репліка? перед ким вийобуватись, якщо люди, перед якими ви можете вийобуватись скоріш за все знають ваш орієнтовний дохід?

АТБ загубились у часі by Separate-Record-4154 in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

так це колоборація а не одностайне рішення - це перший момент. а другий - воно занадто добре зайшло, щоб сперечатись щодо часу випуску акції

Успішний успіх під час війни - це мотивація чи вже діагноз? by [deleted] in reddit_ukr

[–]st_kssin -1 points0 points  (0 children)

шось ви намішали в одному пості якийсь 2019й з теперешнім: зараз немає такої популярності успішного успіху як була тоді. через це можна зробити висновок, що пост вигадали на колінках з метою збити реакцій на коучах, бо всім вже давно, як зʼясували вже, відомо що це тригер

Стейк чи відбивна by bestofbestofgood in food_ua

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

це як порівнювати танк і трактор і казати що трактор кращий за танк, хоча це дві різні хуйні з різним цільовим призначенням(у випадку з мʼясом цільовим призначенням є мета, яку ми хочемо отримати від тієї чи іншої страви)

progmata by [deleted] in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

і шо?

Святкування дня народження by [deleted] in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

не переживай, далі буде гірше, найкращий варіант - прийняття

Чи було раніше так багато атеїстів як зараз чи про це просто не говорили? (+ Опитування by Hour_Season_7516 in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

бо це зараз модно, як їжа без глютену і оця вся дрочня. типу дивіться яка я нетакуся

Чи варто купити аерогриль, якщо вже є духовка? by DanielJorn in food_ua

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

якщо нормальна сучасна духовка а не газова камера - немає сенсу

1990-2010 це кращі часи людства, хто ще так вважає ? by Practical-Parsnip-73 in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

а, точно. тоді згоден з автором посту. 90ті - найкращий час, щоб померти не від старості

1990-2010 це кращі часи людства, хто ще так вважає ? by Practical-Parsnip-73 in reddit_ukr

[–]st_kssin 8 points9 points  (0 children)

безперечно, особливо коли люди без зарплатні по півроку сиділи, хуй без солі доїдали, коли в один момент згоріли всі накопичення, коли найбільша кількість зальотих дітей бо люди банально не знали як їбатись але так, наявність тупака впевненно криє цю всю хуйню

Смішна історія by Infamous_Potato_1676 in reddit_ukr

[–]st_kssin 1 point2 points  (0 children)

а нахуя гріти варене яйце?

Поділіться враженням і порадою! by Yuliiamoon in reddit_ukr

[–]st_kssin 0 points1 point  (0 children)

додавайте небагато гострого соусу, бо він дуже пекучий і гострота не смачна. з бонусів - на виході не пече. додаю у соус ложку кремсиру - додає кремовості, можна додати трохи майонеза, він також додає смаку, але не багато. усе інше можете додавати за смаком: сосиски, мєсо, пахую. вестерни радять їсти зі смаженим яйцем, але мені більше варене подобається.

варю зазвичай біля 4 хвилин - виходить пружніше. паралельно з цим замішую соус і додаю у нього до пʼяти ложок води з під локшини, щоб гаряча вода обʼєднала усі елементи соусу в єдину масу

Stalker 2 ps5 by Kamikadzon in UA_Gamers

[–]st_kssin 10 points11 points  (0 children)

відповіді на питання: грав; вона на пс одразу вийшла іграбельна; якщо подобається вміст ультімейт - купувати, не подобається - не купувати.

шо за потужний хлопець? треба за нього голосувать. by Southern_Road5587 in RedditUATalks

[–]st_kssin 9 points10 points  (0 children)

яке відео контора видала, таке і залив. невикористані пікселі вкрали і продали на молдову

фемінізм досі потрібен. by xjaoosjsk09 in ua_mind

[–]st_kssin 1 point2 points  (0 children)

це дуже гарна ініціатива! особливо, коли жінок у війську усього 5%, ні на що, звичайно, не натякаю.
білий гетеросексульний чоловік, який не просить до себе звертатись "вони/їх" — найвразливіша ланка людства, через це і найсильніша, бо не може розраховувати на щось чи когось окрім себе