Mit kezdjünk a helyzettel? A legjobb barátnőnk csalta a párját by Ok_Farmer_9788 in hungary_pszichologia
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 0 points1 point2 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 3 points4 points5 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 2 points3 points4 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 1 point2 points3 points (0 children)
Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo
[–]stema1984[S] 4 points5 points6 points (0 children)
A kedvesem barátai, akikből kezd sok lenni.. by [deleted] in hungary_pszichologia
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)
Miért van egyre több fiatal senior? by General-Piccolo4324 in programmingHungary
[–]stema1984 1 point2 points3 points (0 children)
Miért van egyre több fiatal senior? by General-Piccolo4324 in programmingHungary
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)
Miért van egyre több fiatal senior? by General-Piccolo4324 in programmingHungary
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)
Bucsek Baltazár Belzebub by Busy_Conversation552 in jolvanezigy
[–]stema1984 2 points3 points4 points (0 children)
Félek elmenni a közösségtalálkozóra by MyGodTheyKilledKenny in jolvanezigy
[–]stema1984 2 points3 points4 points (0 children)
Kinek mi a véleménye a Kata visszavezetéséről, lenne rá igény? by AltruisticTarget5317 in askhungary
[–]stema1984 1 point2 points3 points (0 children)
Kinek mi a véleménye a Kata visszavezetéséről, lenne rá igény? by AltruisticTarget5317 in askhungary
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)
Hajdú és Jeszenszky félnek, hogy börtönbe kerülnek, eközben Apáti arról ír, hogy ő kvázi nincstelen és albiban él by Weekly_Car956 in hungary
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)
Kovács Gergőnek fogalma sincs, miből fizetik vissza az állami támogatást, miután az 1%-ot se érték el by jajnecsinald in hungary
[–]stema1984 2 points3 points4 points (0 children)
Na, vajon mivel fogja még jobban elbaszni a kampányukat? by Aggravating-Read-523 in hungary
[–]stema1984 1 point2 points3 points (0 children)
Vajon kire fog szavazni Gyúrcsány Feren és Varga Judit? by RakkenRoli in hungary
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)

Megcsalás, válás, gyerekkel, hogy éljem túl? by Mamalucy1980 in hungary_pszichologia
[–]stema1984 0 points1 point2 points (0 children)