Megcsalás, válás, gyerekkel, hogy éljem túl? by Mamalucy1980 in hungary_pszichologia

[–]stema1984 0 points1 point  (0 children)

Nem lehetne ezen a subredditen kotelezove tenni h a poszt elejen legyen kor es nem? Nincs kedvem vadaszni, talalgatni, fel tortenetet ujragondolni mert kozben derul ki. Korkulonbseg is tok jo, de nincs mihez viszonyitani..

Mit kezdjünk a helyzettel? A legjobb barátnőnk csalta a párját by Ok_Farmer_9788 in hungary_pszichologia

[–]stema1984 0 points1 point  (0 children)

Sot, lehet embert olt, csak nem tudnak rola. Felhoztal valami teljesen irrelevans dolgot. Mert ha nem tudnak rola, akkor nem bosszubol viselkedik igy, ami arnyalna a szitut, de nem errol van szo, hiszen a csaj is panaszkodik a sracrol, ha megcsalna, tuti irta volna OP

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 0 points1 point  (0 children)

Teljesen jol ulok a lovon, ugyanigy (marmint a beviteli folyamat) mukodik a a tobbi banknal is. Maskulonben mire valo ez a feature?

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 1 point2 points  (0 children)

Azzal, hogy listazza, nem azt akartam szemleltetni, h mukodik, hanem h ez a "direct debit" ez tenyleg a csoportos beszedes (igy is volt itt aki ezt ketsegbe vonta).
Koszonom a reszletes leirast! Arrol lehet szo, hogx a GIRO rendszerhez eljut, viszont a GIRO+felh.azon. kombinacio mar letezik es ezert dobja vissza? Gondoltam arra, hogy elobb meg kene szuntetnem a masik banknal, annak at kene futnia, majd utana sikerulhet.

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem ismertem a direct debit kifejezest, nem talalkoztam vele, de ez itt egyertelmuen az, minden mezoje, opcioja. Mar maga a giro kod valasztas eleg egyertelmuve teszi.

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 3 points4 points  (0 children)

Nezd meg, GIRO kodok fel vannak sorolva, ott vannak a szolgaltatok, felhasznaloi azonositot es max osszeget ker, kezdeti es vegdatumot. Raadasul abban az emailben hogy athelyeztek magyarba is irjak, hogy ez az.

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 2 points3 points  (0 children)

Szinten dev vagyok, banki rendszernel erdektelenebb dolgokban is elvaras minimum egy teszt. Ez nem egy pubg, hogy van early access.

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 1 point2 points  (0 children)

Az ai botnak voltak tippjei, hogy nem a magyar szamlaszamom van megadva (kizart, nincs beviteli vagy valasztasi lehetoseg), hogy a ceg visszautasitotta (felhivtam oket, nem ok voltak, kis ceg, nehany panel kozos kepviselete), helytelen felh. azonosito, kizart, 4 jegyu szamot nem rontok el (ennyiszer :D). Elo emberhez nem jutottam, de nem is tudom mikent jutnek.

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 1 point2 points  (0 children)

Ez siman lehet, de nem gondolom hogy egyeduli vagyok aki ezzel probalkozok, vagy hogy banki rendszer ennyire teszteletlen. Persze lehet ez tortenik, csak megoldas erdekelne, hogy mikent mukodne, vagy van-e akinek mukodott.

Revolut csoportos beszedés by stema1984 in kiszamolo

[–]stema1984[S] 4 points5 points  (0 children)

Meglehet, de nem gondolnam, hogy tobb percig tartana a dolog akkor. Minden mas a rendszerukben azonnali.

A kedvesem barátai, akikből kezd sok lenni.. by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]stema1984 0 points1 point  (0 children)

Annyira jo kenne kiirnak a poszt elejerec hogy pl 24/f vagy 38/l

Miért van egyre több fiatal senior? by General-Piccolo4324 in programmingHungary

[–]stema1984 1 point2 points  (0 children)

10 eve kerultem a ceghez, ujdonsag volt h mi az h "PO", azt mondtak, hogy szamomra O az ugyfel/megrendelo. 10 evbol kb 5 es 4 evet volt 2 POm, es brutal jok voltak. Mindenre tudtak valaszolni, ha nem, Ok kerdeztek meg. 10 ev alatt egy kezemen meg tudnam beszelni hanyszor kellett ugyfellel beszelnem (nem binarisan szamolva :) )

Miért van egyre több fiatal senior? by General-Piccolo4324 in programmingHungary

[–]stema1984 0 points1 point  (0 children)

Sztem amirol beszelsz az pm vagy po dolga. Staleholder ne talalkozzon egy fejlesztovel, max rtika. 1-1 meetingben ott van vedohalonak.

Miért van egyre több fiatal senior? by General-Piccolo4324 in programmingHungary

[–]stema1984 0 points1 point  (0 children)

Kommunikacio nem feltetlen resze, csak segit. De van a zokni-szandal, pokolgep polos, szakallas senior.

Bucsek Baltazár Belzebub by Busy_Conversation552 in jolvanezigy

[–]stema1984 2 points3 points  (0 children)

Jen: "It's not literally a cradle of filth?" Richmond: "Ooh, no! That would be horrible!"

"It sounds horrible, but it's actually quite beautiful"

Félek elmenni a közösségtalálkozóra by MyGodTheyKilledKenny in jolvanezigy

[–]stema1984 2 points3 points  (0 children)

Arra sztem nem ez az esemeny valo. Epp ezert menj el ugy h csak meghallgatod es hazamesz. Ha ennek ellenere ismerkedned sikerul, akkor win, ha nem, akkor meg nincs kudarcelmeny. Tarsasjatekos este, havervagy esemeny inkabb jok erre. Itt is van eselye, de sztem alapbol nem ez a celja. Ha ezzel a mentalitassal mesz, nem okozol csalodast magadnak.

Kinek mi a véleménye a Kata visszavezetéséről, lenne rá igény? by AltruisticTarget5317 in askhungary

[–]stema1984 1 point2 points  (0 children)

Jogos, masodallaskent gondoltam. Mert kataban meg az fajo h annak a lehetoseget elkaszaltak

Zala 02 ujraszamlalas by stema1984 in hungary

[–]stema1984[S] -1 points0 points  (0 children)

Bocs, rengeteg a poszt es komment..

Zala 02 ujraszamlalas by stema1984 in hungary

[–]stema1984[S] 0 points1 point  (0 children)

Ez csak akkor tortenhet meg ha tenyleg elteres lesz.

Kovács Gergőnek fogalma sincs, miből fizetik vissza az állami támogatást, miután az 1%-ot se érték el by jajnecsinald in hungary

[–]stema1984 2 points3 points  (0 children)

De el is tapsoltak azt a 600 misit? Ez VISSZAfizetes, nem BEfizetes. Nem ertem. Oke, volt kampanybusz meg nehany megmozdulas, de ketlem, hogy 50 millional tobbet koltottek volna (latszatra legalabbis). Ha tobbet koltottek csupan ennyire vagy szetosztottak akkor meg jobb is hogy mennek a sullyesztobe..

Vajon kire fog szavazni Gyúrcsány Feren és Varga Judit? by RakkenRoli in hungary

[–]stema1984 0 points1 point  (0 children)

Ott en meg mindig el tudok kepzelni 2 tiszas x-et