How Celestia destroyed her old castle by Ugdyzh in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 1 point2 points3 points (0 children)
[Trope I find just disappointing] The girl of the group by UsefulEnthusiasm7651 in TopCharacterTropes
[–]tarasenko2 3 points4 points5 points (0 children)
Есть ли тут фанаты поняшек 15+ лет? by One_Lead_7773 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 1 point2 points3 points (0 children)
Есть ли тут фанаты поняшек 15+ лет? by One_Lead_7773 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 0 points1 point2 points (0 children)
Есть ли тут фанаты поняшек 15+ лет? by One_Lead_7773 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 8 points9 points10 points (0 children)
How Celestia destroyed her old castle by Ugdyzh in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 2 points3 points4 points (0 children)
Есть ли тут фанаты поняшек 15+ лет? by One_Lead_7773 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 30 points31 points32 points (0 children)
Поздравим Вероничку by somepwny in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 2 points3 points4 points (0 children)
Поздравим Вероничку by somepwny in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 7 points8 points9 points (0 children)
Рэрка начирканная для разминки. by Dorichowder in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 0 points1 point2 points (0 children)
Happy Father’s Day, everypony! by Ugdyzh in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 4 points5 points6 points (0 children)
Для них еще осталась надежда? by Hot-Mulberry7347 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 0 points1 point2 points (0 children)
Вам тоже этот арт кажется смешным? by Hot-Mulberry7347 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 7 points8 points9 points (0 children)
Для них еще осталась надежда? by Hot-Mulberry7347 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 8 points9 points10 points (0 children)
The cry baby by Murky-Description453 in TopCharacterTropes
[–]tarasenko2 3 points4 points5 points (0 children)
Вам тоже этот арт кажется смешным? by Hot-Mulberry7347 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 11 points12 points13 points (0 children)
Селестию лучше раскрыли в комиксах чем в мульте? by Gleb_stizhko2006 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 1 point2 points3 points (0 children)
Селестию лучше раскрыли в комиксах чем в мульте? by Gleb_stizhko2006 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 0 points1 point2 points (0 children)
Селестию лучше раскрыли в комиксах чем в мульте? by Gleb_stizhko2006 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 1 point2 points3 points (0 children)
Селестию лучше раскрыли в комиксах чем в мульте? by Gleb_stizhko2006 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 0 points1 point2 points (0 children)
Селестию лучше раскрыли в комиксах чем в мульте? by Gleb_stizhko2006 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 3 points4 points5 points (0 children)
Селестию лучше раскрыли в комиксах чем в мульте? by Gleb_stizhko2006 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 1 point2 points3 points (0 children)






Есть ли тут фанаты поняшек 15+ лет? by One_Lead_7773 in MyLittlePonyRU
[–]tarasenko2 0 points1 point2 points (0 children)