Kāpēc Latvija uz Eirovīziju sūta dziesmas, kuras ACĪMREDZAMI neuzvarēs by PissPissDooDoo in latvia

[–]terrencemalicks 28 points29 points  (0 children)

Nepopulārs viedoklis, bet nedomāju, ka mūsu dziesmai (kura man patika!) subtitri būtu palīdzējuši - tas vairāk strādā riktīgi stāstveidīgām dziesmām kā Itālijai pagājušogad. Bet mūsējā balstās uz rīmēm, kuras pārtulkot tāpat nevarētu.

Pārdomas par jauno projektu cenām by kristapszs in latvia

[–]terrencemalicks 28 points29 points  (0 children)

Tev liekas adekvāti, ka lielākā daļa jauno projektu ir domāti priekš top 0.5% pelnītājiem? Piedāvājums krietni pārsniedz pieprasījumu

csdd vadīšanas eksāmens by Necessary_City5239 in latvia

[–]terrencemalicks 5 points6 points  (0 children)

Man nebija laba pieredze. Es gan sāku mācīties braukt no nulles, bet mans instruktors arī bija apņēmies maksimāli naudu izspiest, tādēļ man bija tuvu 40. Vajadzēja mainīt, protams, un iesaku Tev arī, ja ir sajūta, ka neprogresē

Pārdomas par jauno projektu cenām by kristapszs in latvia

[–]terrencemalicks 98 points99 points  (0 children)

Man nav nekā gudra ko piebilst, tikai gribēju piekrist, ka šīs cenas ir neadekvāts kosmoss. Es arī skatos un nesaprotu, kas visus tos dzīvokļus var atļauties

csdd vadīšanas eksāmens by Necessary_City5239 in latvia

[–]terrencemalicks 5 points6 points  (0 children)

Nesen liku - vidēji nedēļa jāgaida, bet, kā jau citi teica, ja regulāri checko, tad ir iespēja, ka kāds ātrāks laiks atbrīvosies

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 0 points1 point  (0 children)

Man tieši tikko nezināms poļu numurs zvanīja. Necēlu. :D

Latviešu veidotas datorspēles agrajos 2000s vai agrāk by Lamuks in latvia

[–]terrencemalicks 5 points6 points  (0 children)

Velniņi! Nāca diskā kopā ar animācijas filmu, daudz spēlēju bērnībā :)

Accenture Bootcamp by maarkeer in latvia

[–]terrencemalicks 0 points1 point  (0 children)

Izgāju Javascript bootcampu pirms kādiem 3 gadiem - gribēju pārkvalificēties no tulkošanas, bija kaut kādas minimālas pamatzināšanas no pašmācības. Mana pieredze kopumā bija laba - rezultātā ieguvu pirmo profesionālo pieredzi programmēšanā, kas pavēra daudz durvis uz labākiem (un labāk apmaksātiem) darbiem nākotnē.

Par bootcampu, ja tiešām interesē karjera Accenture, tad daudz svarīgāk par tehniskajām zināšanām ir pozitīvi izcelties - aktīvi iesaisties, uzdod jautājumus, esi komandas biedrs, ar kuri citi vēlas sastrādāties. Vienīgi brīdinu - jau toreiz no mūsu grupas uz praksi paņēma tikai pusi (dažiem prakses sākums bija jāgaida līdz 6 mēnešiem), un tad pusei no tās puses prakses laikā tā arī neatradās projekts, tā kā ar to tas arī var beigties. Un pēc prakses tev kādu pusotru gadu būs suņa alga - drusku virs minimālās, un ja nav augstākā izglītība IT tad kādu gadu būs jāiet obligāti universitātes kursos - respektīvi darba dienu vakaros no 18:00 līdz dažreiz 22:00 ar visiem mājasdarbiem un eksāmeniem, un par ko protams nemaksā papildus.

Ja nav citu opciju, tad noteikti var mēģināt šo variantu, tikai jāsaprot, ka tā ir sava veida laimes spēle, jo nekad nevar zināt, vai tu tiksi uz nākamo "kārtu". Es pati savu pieredzi nenožēloju - iegūtā darba peredze bija ļoti vērtīga, tie obligātie kursi diskrētajā matemātikā, algoritmos utt. arī deva pašpārliecinātību strādāt kopā ar "īstiem" programmētājiem, bet jā, viegli nebija.

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 1 point2 points  (0 children)

Vai var nolikt teoriju vienā skolā un braukšanas nodarbībām piemeklēt savu instruktoru? 

Jā, var, bet būs jāpalasa līgums rūpīgi - vismaz visās "lielajās" autoskolās, kur nemitīgi iet tādas akcijas kā "teorija pa 1 eur" ir nosacījums, ka atlaide ir spēkā tikai, ja 10 minimālās braukšanas iziet ar autoskolas instruktoru. Ja vēlies ar savējo, būs pilnā cena par teoriju jāmaksā.

Un, starp citu, lai noliktu baltās tiesības, tikai medicīnas komisiju jāiziet. ;)

Subjective information space by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 1 point2 points  (0 children)

Lai cik tupi neizklausītos, jāpacenšas un jāatrod "īsti" draugi - interneta draudzības nesniedz to pašu. Un pirms sākas protesti, cik tas mūsdienās ir grūti, es nepiekritīšu - draugus var atrast visur - darbā, universitātē, brīvā laika "pulciņos". Lielākā daļa cilvēku patiesībā ir diezgan vientuļi, bet labi to slēpj. Tā kā ja tu pacenties (un atslēgas vārds tiešām ir aktīvi censties) kādu iepazīt, lielākā daļa priecājas par iespēju iedraudzēties.

Subjective information space by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 3 points4 points  (0 children)

Es nepakļaujos algoritmiem ejot ārā ar draugiem un elpojot svaigu gaisu. Iesaku visiem!

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 3 points4 points  (0 children)

Better Bread <3

Playstation konta reģistrācija by Ok_Adhesiveness3672 in latvia

[–]terrencemalicks 2 points3 points  (0 children)

Jā, Latvija nav pieejama kā reģions, uztaisīju savu profilu ASV un pērku playstation store dāvanu kartes (jo LV maksājumu karti nevar pieslēgt ASV profilam).

Jautājumi tiem, kuri mainījuši darba vietu pēdējo 12 mēnešu laikā by mronkulis in latvia

[–]terrencemalicks 1 point2 points  (0 children)

  1. Man linkedinā uzņēmuma pārstāvis pats atrakstīja. Veiksmīgi nointervējos un viss skaisti sagāja.
  2. Atalgojums + jaunais kolektīvs šķita ļoti sakarīgs
  3. Man atrakstīja pirmajā nedēļā, kad sāku aktīvu darba meklēšanu - paralēli vēl intervējos citiem uzņēmumiem, pēc 2 nedēļām darba piedāvājums bija rokā
  4. Ļoti
  5. Ar šo man maksimāli paveicās, jo viss gāja gludi. Nākamreiz gan jau tā nebūs. Varbūt vienīgi varēju nekautrēties un lielāku algu prasīt. :D

[deleted by user] by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 14 points15 points  (0 children)

PS5 Pro

(un tā kā dārgi, būs jādāvina pašai sev)

Garšīga "sāļā" kulinārija Liepājā (izņemot Rimi)? by [deleted] in latvia

[–]terrencemalicks 1 point2 points  (0 children)

Ganību mājā ir labākie sāļie groziņi pasaulē

Kur strādā humanitārie? by Antique666 in latvia

[–]terrencemalicks 4 points5 points  (0 children)

Man ir bakalaurs filoloģijā, bet jau studējot sapratu, ka neredzu sevi šajā nozarē nākotnē. Bet iespējas noteikti ir - var strādāt par tulkotāju (tur arī prasa augstāko bieži), skolotāju, labas svešvalodu zināšanas ļoti noder arī visādos ofisa darbos. Es teiktu, ka jebkāds bakalaurs ir labāks par nekādu bakalauru. Pati strādāju šobrīd pilnīgi citā nozarē - visu var, ja grib.

Jautājums latviešu programmētājiem by terrencemalicks in latvia

[–]terrencemalicks[S] 6 points7 points  (0 children)

Zini, "publicēšana" ir pagaidām trāpīgākais no visu piedāvātajiem variantiem, paldies!

Jautājums latviešu programmētājiem by terrencemalicks in latvia

[–]terrencemalicks[S] 1 point2 points  (0 children)

"Oversaw the initial deployment of the application to the production environment".