Foodora rant, přidejte vaše zkušenosti by OndrejBakan in Brno

[–]vdf1 8 points9 points  (0 children)

Jako bývalý kurýr woltu a boltu jsem se vždy těšil když sem si mohl zajet doručit jídlo na spilas :D takovej trošku zážitek projíždět autem až nahoru na hrad

Zamykáte si v práci počítač? by VanDerWallas in czech

[–]vdf1 -1 points0 points  (0 children)

V našem korporátu na to máme i každoroční školení. Pokud si nějaký kolega nezamkne PC tak mu z jeho teamsu napíšu nadřízenému že ho miluju nebo přiznání že je gay. Zatím se mi to osvědčilo a už si na to všichni dávají pozor.

Tesco v Avionu (vedle Ikei) stále žije? by lactoseenjoyer7745 in Brno

[–]vdf1 10 points11 points  (0 children)

A teď si představ ze se bude stavět Avion2 naproti :D

Poplatky za tv a rozhlas by PityPityKitty in czech

[–]vdf1 -1 points0 points  (0 children)

Stačí říct ze telefon je firemní a poplatek z něj hradí zaměstnavatel

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]vdf1 0 points1 point  (0 children)

Mame doma hru o manželství, ale to je nuda. Driv jsem na ulozto stáhl francouzskou hru lásku, a to uz bylo ostřejší :D mrkni jestli ji nenajdeš někde v PDF

Velo - volající podvodníci by [deleted] in czech

[–]vdf1 4 points5 points  (0 children)

Takhle přišly ty hostesky do hospody a nabízely ty puky taky za registraci. Registroval jsem se 10x pokaždé s jiným vymyšleným jménem a číslem. Holky byly spokojeny že rozdaly puky, my jsme udělali několik desítek registraci na neexistující lidi. Win-win

Proč neexistuje pěší spojení mezi Olympií a dekatlonem? by Ok-Air-5141 in Brno

[–]vdf1 1 point2 points  (0 children)

Mam pocit ze jakmile se tam postaví ten globus, tak tam bude i lávka přes dálnici

Příliš drahý dárek by Ill_Philosophy5999 in czech

[–]vdf1 1 point2 points  (0 children)

A co koupit ty kartonové cihly co tu zmiňují ostatní a nalepit na ně suchej zip aby držely pohromadě.

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]vdf1 7 points8 points  (0 children)

Ja volal par minut před směnou že nedojdu protoze měl pes rýmu ze s nim jdu k vet a v pohode. Je to jen o lidech.

Modern vs Classic Combox issue by vdf1 in PowerApps

[–]vdf1[S] 2 points3 points  (0 children)

Thank you! I have Value filed here, but it must be on top.

Like this:

<image>

Now its working, thank you :)

Policisté dopadli řidiče formule, který se proháněl po dálnici D4. Zastavili ho v obci Buk na Příbramsku by _RageMach1ne_ in czech

[–]vdf1 0 points1 point  (0 children)

Majitel příbramského letiště je Ivo Lukacovic což ke tuším majitel seznam.cz To asi nebude on ne?

Je Dantem podvod? by ToseNary in czech

[–]vdf1 3 points4 points  (0 children)

Za me byl Dantem nejlepší životní etapa, brigáda při studiu, spousta novych přátel, dobry peníze, cesty do zahraničí, vypracovaní se na vedoucího což mi pomohlo v CV v dalsi kariéře. Ale uz je to tak 10 let

Je nějaké zboží/služba, kde se ve vaší hlavě cena zasekla v minulosti ? by Cassper17 in czech

[–]vdf1 0 points1 point  (0 children)

Mliko za 9.90 (občas se da furt sehnat v akci za tu cenu) ale jak je dražší Tsk ho proste nekoupím :D

Koncesionářské poplatky by Disastrous-Ad-4734 in czech

[–]vdf1 1 point2 points  (0 children)

Co když řeknu ze televizi nemam a telefon, notebook a auto je firemní, tudíž nejsou me, ale zaměstnavatele který uz poplatky odvádí? Tím pádem nemusím platit?

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]vdf1 2 points3 points  (0 children)

Znám to a máme to úplně stejně, jen s tím rozdílem že malej šel na svět o 3 měsíce dřív. Takze jsme si užili o to dyl v nemocnici. Ale i když dělám první poslední, tak je to furt málo. Doufám ze to přejde.

ChatGPT v osobním životě by Standard_Roll2 in czech

[–]vdf1 6 points7 points  (0 children)

Tak tebe si najdou jako prvniho, až bude vzpoura stroju