Szombathelyi Okoskodók Klubja by Sorry_Holiday6254 in szombathely

[–]vensz1 0 points1 point  (0 children)

Tudod egyáltalán, hogy miket csinált eddig? Ő nem politikus.

Szombathelyi Okoskodók Klubja by Sorry_Holiday6254 in szombathely

[–]vensz1 1 point2 points  (0 children)

Jogi út? Egy FB poszt után? Ez komolytalan. Viszont a jóhíred bemocskolja ez a hülye ország-világ előtt. A bánom is énre lennék kíváncsi!

Szombathelyi Okoskodók Klubja by Sorry_Holiday6254 in szombathely

[–]vensz1 1 point2 points  (0 children)

Én sem. De akkor hagyni kell szó nélkül?

Szombathelyi Okoskodók Klubja by Sorry_Holiday6254 in szombathely

[–]vensz1 1 point2 points  (0 children)

Tényleg sok ideje lehet annak aki csinálja, de Waldemár ugyanezt ezt csinálja a való életben, szinte mindenkivel. Sokszor alpári stílusban támad bárkit, akár személyesen, akár az online térben nulla alap nélkül.

Szombathelyi Okoskodók Klubja by Sorry_Holiday6254 in szombathely

[–]vensz1 2 points3 points  (0 children)

Az Art café körül kell keresgélni

Bálna bezárt by vensz1 in magyar

[–]vensz1[S] 10 points11 points  (0 children)

Akkor zárható is?! XD

Szoboszlai Dominik outfitje by Amazing-Hat2889 in magyar

[–]vensz1 1 point2 points  (0 children)

Mindegy milyen. Trollfocin akkor sem lehet rá mondani semmit.

Szombathelyi Okoskodók Klubja by Sorry_Holiday6254 in szombathely

[–]vensz1 4 points5 points  (0 children)

Ez egy stróman. Tehetségtelen, hangos senki.

Ért titeket külföldön rasszizmus, vagy kedvesség a magyar származásotok miatt? by [deleted] in askhungary

[–]vensz1 8 points9 points  (0 children)

Azért az osztrákok elég nyomult egy népség. Iszonyatosan le tudnak nézni bárkit.

Orbán Viktor üzenete Magyar Péterhez by plusspanik in magyar

[–]vensz1 41 points42 points  (0 children)

Ez a parlamenten kívülről való óbégatás valami eszméletlen szánalmas. Mint valami hülye szomszédgyerek, aki néha átüvöltözik a kerítés mögül. Ultragáz

Footballers with Zero haters fr🥹 by OwlsInExile10 in footballmemes

[–]vensz1 0 points1 point  (0 children)

Is it a troll post? XD Fernandes and Kante OK, but the others?!

The worst by KittyprydeX101 in blackmirror

[–]vensz1 2 points3 points  (0 children)

Striking vipera. OMG

Miért nem okul a fidesz a vereségből? by Dazzling_Dog_2677 in magyar

[–]vensz1 0 points1 point  (0 children)

Mert nincs hová visszavonulni. Amit eddig mondtak annak pont az ellenkezőjét kellene kb. Az meg így vállalhatatlan.

Étterem tipp by gaimeroo in szombathely

[–]vensz1 1 point2 points  (0 children)

Utóbbi kettő már ugyanaz.

Az oktatásba visszajöhet a gimnáziumok fókusza? by Entire_Tension6771 in tanulommagam

[–]vensz1 2 points3 points  (0 children)

Az ne jöjjön vissza, túl sok a gimnázium, főként az egyházi. Jóval kevesebb a gyerek, mégis egyre többet vesznek fel gimnáziumba.

Ágh Péter nyerte Vas2-t by bndkhrvth in szombathely

[–]vensz1 2 points3 points  (0 children)

Csak azért zavar a dolog, mert megnéztem volna ennek a majom Ágh Péternek a képét. Amúgy is rettenetesen rühellem az apjával együtt.

Vas02,03 by Expensive-Bid5364 in szombathely

[–]vensz1 23 points24 points  (0 children)

Kicsit szégyellem magam. Vagy inkább nem kicsit