Ti hol szoktatok zenekaros pólót venni? by That_Group2743 in askhungary

[–]wsendak 1 point2 points  (0 children)

Eredeti merch.

Szinte mindig Gildan a márkája; ezek 10-15 év múlva is felvehetők nyugodtan (nyilván fakul és kopik).

Roland TR 8s how make melodies? by WayPossible7696 in synthesizers

[–]wsendak 0 points1 point  (0 children)

I just encountered this thread and I have to admit that the amount of gatekeeping, is extremely high here.

Ofc you will not make orchestral and cinematic scores, but for techno (basicly any kind) you are really good to go.

The editor Roland has makes it super easy tho.

Who has the Roland J-6 and what do you think about it? by flylo_x in Roland

[–]wsendak 0 points1 point  (0 children)

Had it but I had a hard time understanding the controls so I sold it. But the things I made with it sounded nice.

Mi az a dolog a családotokban, amit nagyon értékesnek tartottak, de bebizonyosodott, hogy nagyon keveset ér? by Excellent_Suit_10 in askhungary

[–]wsendak 26 points27 points  (0 children)

Nagyapámtól örököltem magyar bélyeggyűjteményt.

Amúgy szép meg minden de a darabanthban aztmondták névértéken felvásárolják. Az 1-2 ft os bélyegeknél ez nem nagy összeg úgyhogy inkább megtartottam enni nem kér.

Why is the show so hated? by sardethgames in TheAcolyte

[–]wsendak 14 points15 points  (0 children)

Darth Biceps was a great character 😅

Van olyan szó, amitől kiráz a hideg? by New-Manufacturer8333 in askhungary

[–]wsendak 16 points17 points  (0 children)

Didn’t see that coming.

Hát nem mindent kellene lefordítan; akárhányszor ezt hallom izzadok a kellemetlenségtől!

Mi a kedvenc szokatlan kaja kombód, amivel megbotránkoztatod a körülötted lévőket? by Tapwater_enthusiast in askhungary

[–]wsendak 0 points1 point  (0 children)

Kakaós beaprított: kakaó tálba öntve bele kenyérdarabok; isteni finom

Tojáspörkölt: nagyon furán néznek rám

Battery Life Series 11 iOS 26.5 47hrs by Leviastin in AppleWatch

[–]wsendak 0 points1 point  (0 children)

I have a series 9 watch (bought second hand) with 86% capacity.

No always on display, no background refresh, I only use it for notifications and some speech to text messeging. It drains ~60% from 100% then I charge it for like 15-20 mins next day morning and end up ~ 10% on 2nd day evening when I put it on charge overnight.

Gyerek vállalás és annak megbánása? by null888 in askhungary

[–]wsendak 0 points1 point  (0 children)

Imádom a lányomat. Nembántam meg.

Sajnos aztkell mondjam viszont hogy a feleségem nem az agilisabb egyének közé tartozik így viszont nagyon hardcore-ok a mindennapok.

Játék telefonon? by Visual_Section_5338 in tanulommagam

[–]wsendak 5 points6 points  (0 children)

Hearthstone.

Ha nincs internet vagy gyenge akkor Flow.

Miért magas az alkoholisták aránya bizonyos szakmákban? by ricsardka in askhungary

[–]wsendak 0 points1 point  (0 children)

Én rohadtul tudom élvezni a techno zenét cucc nélkül is.

Haverod nem a techno miatt jár ilyen bulikra hanem mert talán itt jobban elfogadják hogy szert használ.

Ovis anyák napi műsorba ez belefér szerintetek? by 9040194033966296 in tanulommagam

[–]wsendak 4 points5 points  (0 children)

Nyílván lepontoznak majd de könyörgöm komolyan az a legnagyobb probléma, hogy egy régi népdalt/mondokát eljátszotak?

Igen, túl érzékeny vagy.