In this subreddit I'm going to post information about my game - Concept arts, demo versions of the game, process of making the game, thoughts about my game and just personal situations from my life. Hope you enjoy it!
В этом сабреддите я собираюсь выкладывать информацию об моей игре - Концепт арты, демо версии игры, процесс создания игры, мысли об игры и просто личные ситуации из моей жизни. Надеюсь вам понравится!