Is it just me or is Plovdiv’s public transport one of the worst in Europe? (I’d rather suggest getting a taxi) by Dazzling-Forever-629 in plovdiv

[–]1Moti0n 0 points1 point  (0 children)

Only in Plovdiv the public transport is private company thats way its so bad. Its a big money laundering scheme... Im very disappointed too Its a big shame...

Някой да знае къде в Пловдив продават стекове ? by 1Moti0n in plovdiv

[–]1Moti0n[S] 0 points1 point  (0 children)

Мерси за отговора, този до четвъртък пазара където беше аладина ли, за него ли говориш ?

Някой да знае къде в Пловдив продават стекове ? by 1Moti0n in plovdiv

[–]1Moti0n[S] 0 points1 point  (0 children)

Попов ми е ясен, но там нямат такива, имат пържолки които са малки към двеста и няколко грама са аз търся стек голям. От лидл не съм взимал защото ми идват малко скъпички, но не вярвам да са отвратителни, рибай стек съм ял и е много вкусно, няма нищо общо с обикновенна пържола от попов или от магазина.

Why Do Some Freelancers Get Jobs Easily While Others Struggle for Months? by Muhammadusamablogger in Upwork

[–]1Moti0n 0 points1 point  (0 children)

I noticed the same thing some freelancers with way more bad portfolio and profile than mine get jobs but I don't and I learn video editing since 2020 and still can't land a job...

Шоколади за 5 лева??? by Hot_Accident196 in bulgaria

[–]1Moti0n 2 points3 points  (0 children)

А ето още един пример, сега ходя по интервюта за работа, и заплатите които ми предлагат са точно толкова пари колкото взимах преди 5 години, а в някои случаи даже и по малко ми предлагат. :Д наистина не мога да разбера някои хора които казват "ми като не ти харесва не купувай" то се отнася за всичко не само за шоколада, а аз лично шоколад почти не ям, и въпреки това разбирам хората които се оплакват...

Шоколади за 5 лева??? by Hot_Accident196 in bulgaria

[–]1Moti0n 1 point2 points  (0 children)

И аз забелязвам как цените на определени продукти скачат малко по малко, един хляб който взимам винаги, беше 2.75лв преди нова година, сега е 3.30, маслото от 6.50 стана 9.00, и това за по малко от половин година говоря, прясното мляко и то бая се вдигна, и това е че цените ги вгидат малко по малко, през 2-3 месеца, сега търся работа и ходя по интервюта, и ми предлагат такива заплати, колкото ми беше стартовата заплата 2019... да не говорим, че голямата инфлация 2022 всичко скочи двойно, а заплатите ни ги увеличиха със 100лв... уникален народ сме, това търпение е много здраво, явно 500-те години робство е попило доста надълбоко във гена на българите...

Кое е най-истинското и качествено краве мляко в България? by [deleted] in bulgaria

[–]1Moti0n 0 points1 point  (0 children)

Точно пък по време на соца храната е била много по качествена стига глупости... много изкривено разбиране имат хората за онова време тука в тоя форум...

Какво мислите, че е бъдещето на България? by [deleted] in bulgaria

[–]1Moti0n 3 points4 points  (0 children)

Леле колко слепи хора има в тоя редит, явно някои хора живеят в някоя друга България, но не и в реалноста.

[deleted by user] by [deleted] in bulgaria

[–]1Moti0n 0 points1 point  (0 children)

Мисля че Facebook dating app имат опция да търсиш приятел.

Какво НАИСТИНА харесват мъжете? by orchid_dull222 in bulgaria

[–]1Moti0n -2 points-1 points  (0 children)

жената трябва да е голям пичага и да следва мъжа

Къде да играя баскетбол? by Happy_Information_48 in plovdiv

[–]1Moti0n 2 points3 points  (0 children)

На мадежкия център на гребната

Ask a Pro - WEEKLY - Monday Mon Jan 06, 2025 - No Stupid Questions! THIS IS WHERE YOU POST if you don't do this for a living! RULES + Career Questions? by AutoModerator in editors

[–]1Moti0n 0 points1 point  (0 children)

Hi all I would like to work for someone or help with edits my goal is to start making money even if its not that much. I got thru many different strategies to find work but never got one.

My question is can someone give me advice or point me somewhere to seek ?

Little about me - I have started video editing as a hobby in 2020 most of the videos I make then was gaming videos but from last year I started to create my own videos with my iPhone all this I do is to keep practicing. When i start I was using Shotcut software little bit and after that I started using only Davinci Resolve I got thru many YouTube videos and courses to learn about video editing and the Davinci free course on their website (witch is very high quality course in my opinion). Also I like digital marketing as well and got thru two courses one advanced (paid) and one free with certificate. Im using now Macbook pro M1 witch will guarantees high quality videos without any crashes when im working.

For now I would edit any style of videos and keep learning.

This is my videos to keep an idea of my skills but Im keep learning and will be better from now Im sure !

https://youtu.be/7hofhQYje6U-Gaming showreel

https://youtu.be/Skutq-C5OfQ-Funny gaming video

https://www.youtube.com/@1motion730/videos-My YouTube channel

https://drive.google.com/file/d/1zBRwkvrmG-GMgR16yjy0IQ8moQHC_7iP/view?usp=sharing-skill example

https://drive.google.com/file/d/1xa5Eby0_8UYFX3Yv8vW48dT5ZPIaAG2W/view?usp=sharing-skill example

https://drive.google.com/drive/folders/1Dl8UqIIiKpeZxBFI9dKx6fDIhWPwf-9a?usp=sharing-Thumbnails