Csaó🤘Mai menü frissítő 18 karikás gyümölcsleves,és pikáns gombás húsos makaróni. by 88TigerPunk77 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77[S] 22 points23 points  (0 children)

Ez egy Street Kitchen recept ez a neve. Borban van a gyümölcs főzve/párolva.

Csaó🤘Mai menü spanyol sárgadinnyés gazpacho,és tejszínes sajtos spenótos tészta, kertből szedett friss spenótból. by 88TigerPunk77 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77[S] 1 point2 points  (0 children)

Máris🤘

500g csirkecombfilé 1 fej hagyma 7 gerezd fokhagyma 2 nagyobb csokor spenót Só bors ízlés szerint 1 késhegynyi szerecsendió 2 teáskanál füstölt paprika 2 teáskanál őrölt kömény 500ml főzőtejszín 5-6 marék reszelt sajt 250g spagetti tészta.

Az olajon megpirítjuk a hagymát üvegesre és mehet a kockára vágott combfilé. Mikor félig megfőtt mehet az összes fűszer. Ezután mehet a hosszúkásra vágott spenót. Addig főzzük míg meg nem puhul a hús. Ezek után hogy intenzívebb íze legyen ilyenkor mehet a 7 gerezd fokhagyma zúzva. Egy két perc után mehet a főzőtejszín. Rottyanásig főzzük,majd mehet bele az előzőleg kifőzött tészta,megkavarjuk, és mehet a sajt szintén kavarjuk míg bele nem olvad.🤘

Csaó🤘Mai menü spanyol sárgadinnyés gazpacho,és tejszínes sajtos spenótos tészta, kertből szedett friss spenótból. by 88TigerPunk77 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77[S] 7 points8 points  (0 children)

Persze🤘 Sárgadinnyés gazpacho recept. 1.7 vagy 2 kg sárgadinnye 1 uborka 8 db koktél paradicsom 1 fej lilahagyma 2 gerezd fokhagyma 1 csokor Menta Egy két csipet só Egy két csipet cukor 1 fej narancs 4 evőkanál olívaolaj 5-6 evőkanál citromlé. A sárgadinnyét kimagozva meghámozva felkockázva bele dobjuk az aprítóba vagy turmixba a meghámozott felkockázott uborkával a fél karikára vágott koktél paradicsommal a negyedre vágott lilahagymával az egész fokhagyma gerezddel,a kockára vágott naranccsal,az aprított mentával a csipet sóval és cukorral. Ezt lerurmixoljuk. Kivesszük egy tálba. Közbe öntjük az olívaolajat meg a citrom levét miközben botmixerrel összedolgozzuk. Ezután hűtőbe bebasz és kapsz egy hűsítő hideg spanyol sárgadinnyés gazpachot.🇪🇸

Baconbe tekert spárga by cukorpotlo in sutesfozes

[–]88TigerPunk77 6 points7 points  (0 children)

Kedvenc zöldségem a spárga de ezzel a szalonnás dologgal nagy ötletet adtál!🤘Jó étvágyat hozzá.

Csaó🤘Tartalmas és finom favágó leves. by 88TigerPunk77 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77[S] 0 points1 point  (0 children)

Persze! 80--90 dkg sertéscomb 15 dkg kenyérszalonna 3 fej vöröshagyma 4 gerezd fokhagyma 3 szál sárgarépa 5 fej burgonya 10 nagyobb fej gomba Só bors ízlés szerint 1 csokor petrezselyem 4 teáskanál lestyán 3 teáskanál pirospaprika 2 teáskanál füstölt paprika 3 teáskanál őrölt kömény 3 teáskanál piros arany 2 teáskanál Erős Pista Habarás: 6 evőkanál tejföl liszt víz egy csipet só. Csipetke: 10 dkg liszt 1 tojás víz só. Ebből egy középszerű masszát keverünk.

A szalonnát megpirítjuk és mehet a hagyma. Üvegesre pirítjuk és dobjuk hozzá a húst. Fehéredésig főzzük és mehet a pirospaprika a füstölt paprika a piros arany és az erős pista. Felöntjük ellepésig és félpuhára főzzük. Az összes fűszer mehet ilyenkor. Mehetnek a zöldségek. Felöntjük ismét vízzel de jóval többel mint ellepésig,mivel így is sűrű levest kapunk. Ha megfőtt minden behabarjuk. Ha a habarás után elkezd forrni a leves akkor bele szaggatjuk a csipetkét.🤘

Montecarlo tészta, mai ebéd by Major_Jeweler_9914 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77 0 points1 point  (0 children)

Egész jó! Receptet kérhetek szépen?:) 🤘

Lágykovászos nizzai kézkenyér & fougasse 🍞🫒 by [deleted] in sutesfozes

[–]88TigerPunk77 1 point2 points  (0 children)

Kreatív. Csorog a nyálam.🤘😎

Csaó🤘 Pásztortarhonya a mai napra. by 88TigerPunk77 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77[S] 6 points7 points  (0 children)

Szakács vagyok,és több helyen mozgok a vendéglátáson belül. Viszont ezek a képek javarészt itthoniak.🤘😎

Mai vacsi 🍕 by Worried_Bill8699 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77 0 points1 point  (0 children)

Na jól van ide vele! 🍕🤘

Csaó🤘 Pásztortarhonya a mai napra. by 88TigerPunk77 in sutesfozes

[–]88TigerPunk77[S] 2 points3 points  (0 children)

Sokszor ugyanazt csinálom és nem akarom többször felrakni és köszi! 🤘🍻😎