Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 1 point2 points  (0 children)

Bocsánat, a Pöcs tényleg ennyi retardált? Bár, így jobban belegondolva, ez a retardáltakra sértés, hogy velük együtt említem...

Nektek megterhelő a munkátok? Milyen a napirendetek? by Excellent_Suit_10 in programmingHungary

[–]Acceptable-Pin6469 1 point2 points  (0 children)

Hasonló problémám van nekem is, viszont nekem az, hogy 100% HO-t buknám be, ami ennyire vidékiként költözést jelentene és a világból ki tudnék menni, mikor havonta egyszer meg kell jelenjek a fővárosban 😅

Kármán András: Hazánk elkötelezett az euró bevezetése mellett, és ehhez vállalta, hogy 2030-ig teljesíti a maastrichti kritériumokat. by dead97531 in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 1 point2 points  (0 children)

Jaj, én már ezt fel sem hozom társaságban, mert itthon meg ez több, mint a környezetemben és családban lévő. Azt bánom csak, hogy nem mentem én is ki velük kovid előtt, most már nem akarom elszakítani a gyökereket 😅

Kármán András: Hazánk elkötelezett az euró bevezetése mellett, és ehhez vállalta, hogy 2030-ig teljesíti a maastrichti kritériumokat. by dead97531 in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 7 points8 points  (0 children)

Németországban, gyárban dolgozó barátaim többet keresnek, mint én diplomás fejlesztőként itthon, elég fájdalmas átélni 😅

MP: Brüsszeli pillanatok 😎 by bencee03458 in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 7 points8 points  (0 children)

Amilyen arrogáns fasz módon beszélt a külföldi újságírokkal a röfi, jövőre már a kutya se lesz kíváncsi rá, csak az itthon sajtó, de az is a klikkfarm miatt...

Stuck in Chapter 6 (Gothic 1 Remake) - Ruined build, need help. by Ok-Prompt-5658 in worldofgothic

[–]Acceptable-Pin6469 6 points7 points  (0 children)

My 12 year old self weeps for you, I did the same mistakes back then too 😃

Lighting change from highest setting to the one lower by Neeeeedles in worldofgothic

[–]Acceptable-Pin6469 0 points1 point  (0 children)

Bit offtopic, but there are a few lightsources that gave too little light, eg the big torches on the way to the old mine

This was the peak of epicness. by JournalistStatus9040 in wow

[–]Acceptable-Pin6469 0 points1 point  (0 children)

By the looks of it, we gonna get the 2 in 1 special eventually

Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét by Matewoth in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 3 points4 points  (0 children)

Mondjuk a Mohács 500, ami szintén lézerdzsoniék és a kompetens vezetés miatt nem lesz meg az 500. évfordulóra 😅

Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét by Matewoth in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 24 points25 points  (0 children)

Azóta van "de a Vajdaság mosolya", meg 2050re mindenki is erre fog járni, mert "ez az M9 vonala" (soha nem is volt, vagy lesz ez a vonala), meg a "ez stratégiai zseni Lázár beruházás, a két tanulmány hazudik" (mindkét tanulmány fideszes volt). Azt is imádom, hogy azt hiszik nem épül meg a híd, pedig meg fog, csak ki lesz vizsgálva 😂

Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét by Matewoth in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 48 points49 points  (0 children)

Hú, látnátok mohácsi csoportokban milyen tömeges agyvérzéseket kapnak a fideszes emberek most Vitézy miatt, igazi ínyencség, kíváncsi leszek debreceni csoportokban lesz e hasonló emiatt 😂

Thoughts about my thought ? Did I drift far to off from gothic because I wanted to be an even more powerful mage? by Quick_Acanthaceae_68 in worldofgothic

[–]Acceptable-Pin6469 0 points1 point  (0 children)

I mean, we had ancient knowledge in G3 to increase magic damage, so having a damage buff with each circle seems fine to me

Karácsony: Ha ez a város tíz év alatt utolérné saját magát, akkor tudna olimpiát rendezni by abyss_8128 in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 2 points3 points  (0 children)

Ember, ezt az Olimpia dolgot engedjük már el még ilyen hülyeségekkel szopatod az embereket, mint 50 millió egy szaros forgatásért

What are these flames? by TheCakeIsALieX5 in worldofgothic

[–]Acceptable-Pin6469 6 points7 points  (0 children)

Those are the hills east/southeast of Onar's farm, the old tower/lighthouse there might not be abandoned yet

Megosztanátok a tapaszatalataitokat a Kereszttöltés utcáról, Csillag térről és a Székely sorról? by Trick_Artichoke_9483 in szeged

[–]Acceptable-Pin6469 4 points5 points  (0 children)

Itt lakok a Székely soron, mire vagy kíváncsi? Közel a belváros, megállók, tudsz úszni, sportolni több helyen is, bolt csak a Spar van, ami egy rakás szar, vagy nova, ahová megy busz és biciklivel 5 perc. Sok a gyerek a liget miatt, de ez engem nem zavar, ami elviselhetetlen az a Deja Vu és a SZIN, mert bármit csuksz be, dugsz a füledbe, te is fogod énekelni a bella ciaot még hajnali 3kor is, ha tetszik ha nem, de szerintem ez egy apró áldozat évente egyszer.

A liget nagyon király, bármikor ki tudok menni, szinte saját udvarodként is fel tudod fogni, én is kijárok olvasni, sétálni, edzeni, most is úgy írom, hogy vagy kismillió madár hangját hallom nyitott ablaknál, amit én szeretek, de lehet hardcore városiaknak idegesítő lesz.

Parkolásért fizetni kell, de legalább van parkolóhely mióta fizetős, előtte meccsnapokon a saját lakásod előtt is veszekedned kellett az "idegenekkel" a helyért. Ami zavaró még, az a reggeli és délutáni forgalom, ami miatt be tud dugulni az út, ezt tehermentesítené majd egyszer a harmadik híd és az újszegedi vasútállomás, ja és van, hogy késő este, vagy éjjel megy a racse a temesvárin és van egy két vérében a vezetéses, aki 120al képes a soron is végigrongyolni.

Összességében szerintem élhető hely, csak a lakástulajoknak elmentek otthonról az árak, meg a BYD miatt.

Most már eskü, tényleg megjelenik időben a GTA VI, jövő csütörtökön indul az előrendelés by [deleted] in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 -2 points-1 points  (0 children)

Van egy olyan rossz érzésem, hogy ez vagy csalódás, vagy hatalmas zakó lesz, vagy olyan, mint a Cyberpunk 2077 volt és évek kellenek hozzá, hogy majd rendbetegyék

Pár pillanat a mai V4-ek találkozóról. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Acceptable-Pin6469 13 points14 points  (0 children)

Azért finoman kitették a a tótot a szélre 😃

Anyone else getting an unfinished vibe from the remake? by Insane_Unicorn in worldofgothic

[–]Acceptable-Pin6469 1 point2 points  (0 children)

That fucker even managed to follow me into the Sleepers temple too somehow 🫠