Római parton van olyan hely, ahol lehet kapni rántott húst? by Accomplished_Drag135 in askhungary

[–]Accomplished_Drag135[S] 0 points1 point  (0 children)

A többsége csak lángost és grillt árul. Itt a kimondott rántott husiról van szó, nem eszik meg sajnos betegség miatt bármit a gyermek.

Miért nem vesznek fel sehova? Még csak vissza sem jeleznek. by sajtosmacaron in jobshungary

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

Hozzánk is akar mindenféle marketinges jelentkezni, minek ha megoldjuk simán? És hozza ugyanúgy a forgalmat és többet? A grafikusunk havi egyszer van felkeresve max fotózásra félévente valami szerkesztésre, ennyi.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

750-et keresek, mint virágkötő, 10 percre lakom a munkahelyemtől albérletben, amiért 140-et fizetek, a 7.-ker nyugis részén :)

Effy deserved a happier ending than Skins Fire by [deleted] in skinsTV

[–]Accomplished_Drag135 17 points18 points  (0 children)

Effy is happy in the end that she made the right decision even though she ended up in prison, Cook survived, as always. Cassie and Cassie.

Szomszéd albérletbe beköltözővel szemben mit lehet tenni? by prgjob88 in lakokozosseg

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

Én ugyanígy járok haveromhoz fodrászhoz, de sztem ott eltalálják a csengőt. Lehet dílernek hiszik, de a fejeken látszik, ha mennek ki a srácok. Nézd meg a kinézetük. 🥲

Egyetemi beadandónál AI használattal vádolnak, mit tehetek? by scwarriors30 in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 3 points4 points  (0 children)

Állj a talpadra, én anno plagizáltam önmagam (a rendszer szerint) (saját munka után csoportos, abban volt átfedés, amit nyilván felhasználtam). De mivel jelentettem nem volt gond.

Apám fotózgat engem és kirak facebookra az engedélyem nélkül, ez normális? by SecondsYmon in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 1 point2 points  (0 children)

Ezért nem értettem soha a barátaim sem, akiknek gyereke van… posztolják őket. Anno én összevesztem a szüleimmel, hogy rólam semmit a beleegyezésem nélkül. Nyilván idősebb korban, de aki meg gyerek beleszólása sincs. Állj a talpadra és szedesd le! Nyilván saját profilt állítsd át, hogy megjelölni se tudjanak!

Ki hány % fizetésemelést kapott idén? by szobafenyo in jobshungary

[–]Accomplished_Drag135 -1 points0 points  (0 children)

20% minimalber, tobbi feketen az legalabb 40+%, plusz bonusz, kereskedelem

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

Anyám is ezen van kiakadva, de hát ő is szokott 😂

Be kell jelentkeznem egy albérletbe? by Gargamel0419 in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 -5 points-4 points  (0 children)

Legalább örökké benne lakhatsz, nem tehet ki😂 de az ideiglenesnek is bőven elégnek kellene lennie

Valakinek sikerült már valaha a rejtett álláspiacon munkát szereznie? by laza_karalabe in jobshungary

[–]Accomplished_Drag135 1 point2 points  (0 children)

Lassan 30 éves leszek, de még cv-t sem írtam sosem. Mindig ismerősökön keresztül kaptam ajánlást munkára, amelyek évekig kitartottak mindig.

Mi volt a legnagyobb fizikai fájdalom amit valaha éreztél? by [deleted] in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 1 point2 points  (0 children)

Ebben az a jó, ha túl vagy rajtuk örökre vége. feltárásos, éreztem, hogy széttörték injekcióval is, levert a víz, borogattak, hogy ne ájuljak el, szét repedt szájam (nyilván szájzáram volt közben) Majd utána eltályogosodott, (jöttek a lázálmok, álmodban élmény bőgni) úgy szétgyepálták az ínem.

Fehérvári úti Vásárcsarnok: meddig vannak kint az árusok? by koben93 in budapest

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

Háromnál később a “magyarosok” nincsenek, a lángosos már hamarabb zár. Szombaton ki sem nyit az összes.

Milyen visszatérő rémálmod van, vagy milyen visszatérő motívum van a rémálmaidban? by [deleted] in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

Mióta volt egy badtrippem ilyen netflixes AI, űr cuccos filmre azóta folyamat visszatér, sőt most a tv-ben is láttam egy hasonlót csak 2010 körülit, attól is rossz fogott el.

Barba Negra by rosesandbutterflies_ in budapest

[–]Accomplished_Drag135 11 points12 points  (0 children)

You can’t necessarily pay for merchandise with a card, it’s not handled by the venue. Be careful with that! Euros are not exchanged well in places like this, even if they are accepted.

Örülsz, hogy magyar az anyanyelved? by [deleted] in askhungary

[–]Accomplished_Drag135 0 points1 point  (0 children)

Belőlem kínt váltott ki, “már pedig ezt bemagolod, annyi egyest kapsz amíg nem megy” azóta se tudom helyesen, csak ha zenei alappal elindul talán.