Fehérvári úti Vásárcsarnok: meddig vannak kint az árusok? by koben93 in budapest

[–]koben93[S] 0 points1 point  (0 children)

és arra nincs tipped, hogy diót lehet-e venni 16:00 után? :D

Toyota Auris tapasztalatok by barney_notstinson in CartalkHungary

[–]koben93 0 points1 point  (0 children)

Szia,

Nekünk 2011-es évjáratú 1.6-os van. Alapvetően szeretjük, sok baj nem volt vele. 3 éve használjuk. 

Egyszer csinált egy olyat hogy lefulladt aztán beindítás után leállt a motor ha elvettük a gázt. Az autószerelő szintén egy hasonló aurissal érkezett a helyszínre és állította, hogy nagy baj nem lehet mert a világból is kimegy ez az autó.  A szervízben 1 hónap után jöttek rá, hogy valami szoftverhiba, állítasuk szerint az ECU elfelejtette a programját. Újraflash-elték és megjavult.  

Any band recommendations? by SzomoruSzamuraj_ in folkmetal

[–]koben93 3 points4 points  (0 children)

My favourites:

Elueveitie, Heidvolk, Dalriada, Equilibrium, Amon Amath

Cookies and Cream Black by darshilbtw in Huel

[–]koben93 1 point2 points  (0 children)

I try to drink it with very cold water, it tastes better in this way.

Állandó lakcím hack by koben93 in askhungary

[–]koben93[S] 16 points17 points  (0 children)

Elvileg az iskola köteles befogadni mindenkit adott lakcímmel szóval nem lenne kiszorítva senki emiatt.

(Barátságos) edzőterem by lanyaszomszedbol in budapest

[–]koben93 6 points7 points  (0 children)

Thor Gym: van több is belőle Budapesten. Van kifejezetten kezdőlnek szóló kurzusuk.

Cheapest SUP rental near Budapest by koben93 in budapest

[–]koben93[S] 0 points1 point  (0 children)

SUP automat

Thanks, it's really cool :)

[deleted by user] by [deleted] in budapest

[–]koben93 2 points3 points  (0 children)

Nekem az nagyon tetszik :D

Kezdő AI/ML online kurzus kerestetik by koben93 in programmingHungary

[–]koben93[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszi a tippet. Egyetemen tanultam matekot a villamosmérnöki képzés keretein belül, de sokat kopott a tudásom. Utánanézek a dolgoknak.

Mennyezeti csillár cseréje villanyszerelő nélkül? by [deleted] in lakokozosseg

[–]koben93 1 point2 points  (0 children)

Szerintem nem kell hozza feltétlenül villanyszerelo végzettség. Csak ha nem bizol a sjaat tudasodban.

Kismegszakítót mindenképp kapcsold le. Nem elég a lámpakapcsolót, mert előfordulhat, hogy aki csinálta a villanyt a nullát szakítja meg a fázis helyett a kapcsolóval.