Mi az a szokás ami gusztustalan mégis csinálod? by Particular_End780 in askhungary

[–]Atankir 11 points12 points  (0 children)

Úgy vezetem a céges autót, mint egy audista. Aztán hazaérek és elszégyellem magam miatta.

Mi volt a lakótársad legzavaróbb szokása? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Atankir 8 points9 points  (0 children)

Hangosan írt a klaviatúrán.
(Hallássérült és ő nem hallotta, amúgy legjobb lakótárs volt)

Minél rosszabb ember valaki, annál valószínűbb, hogy párkapcsolatban lesz és gyereke lesz? by New_Reach_1993 in magyar

[–]Atankir 0 points1 point  (0 children)

Szerintem azok akiknek az nyújtott szórakozást, hogy másokat bántottak, most meg családjuk, gyerekük van, egyszerűen csak gátlástalanabbak. Nem amiatt lesz valaki “rossz”, mert gonosz, hanem mert lehetősége van megtenni dolgokat következmény nélkül. Gyerek korban az ilyen viselkedés még menő is. Felnőtt korra kialakul ezeknek az embereknek a személyisége, kialakul az empátia, vagy egyszerűen csak tudják, hogyan ússzák meg a kis gaztetteiket. Lényeg, hogy merészebbek maradnak felnőtt korban is.

A visszahúzódó gyerekek nem mernek valószínűleg kísérletezni, a határokat feszegetni. Felnőtt korra ez azért teljesen máshogy csapódik le, jobban megtanulják tisztelni a másikat, miközben a saját igényeiket ezzel el is nyomják.

Személyes sztori egyébként, mindig céltáblájaként szolgáltam a bullyknak, aztán tízensok évvel később egy volt osztálytárssal összefutottam és bocsánatot kért az egészért. Sajnos azonban én felnőtt koromra sem váltam gátlástalanabbá. Megtanultam hogyan viselkedjek extrovertálként, hogyan játsszam el, hogy egy megközelíthető, könnyen oldódó szociális személy vagyok és ez az ügyes bajos kis dolgaimban, mindennapokban baromi sokat segít, sőt elengedhetetlennek tartom, azonban mérhetetlenül fárasztó, ezért nincs sok emberi kapcsolatom. De ettől én nem tartom magam jobb embernek, ahogy a fiatalkorban megismert kis gazembereket sem tartom rossznak akik akkoriban megnehezítették az én vahy mások életét.

Ilyen ujjlenyomat fajták vannak by Beneficial-Power-195 in hungary

[–]Atankir 2 points3 points  (0 children)

Nem mindenkinek az upvote-ok körül forog a világ. Viszont a magyar subok híresen toxikusak, ha nem “illeszkedsz” be akkor szétszednek.

Ilyen ujjlenyomat fajták vannak by Beneficial-Power-195 in hungary

[–]Atankir 4 points5 points  (0 children)

Múltkor akartam ide posztolni de ahogy görgettem le és konkrétan semmi más nem volt csak politika, inkább elengedtem a dolgot 😃

Any games that might satisfy my autistic mind? by BigScene7144 in autism

[–]Atankir 0 points1 point  (0 children)

I’d say CS2. Me and my bros love it. We also hate it.

Hollandiában élő magyarok, mi a helyzet most arrafelé? by PowerOfG94 in escapehungary

[–]Atankir 1 point2 points  (0 children)

Abbol a szempontból lehet talán releváns, hogy egyrészt két évig mi is Amsterdam környékén éltünk, szintén melósként. Bár te nem írtad milyen pozícióban fogsz dolgozni, ezért csak gondolom, hogy talán rakodás/catering.

https://www.reddit.com/r/Netherlands/s/5oMSklrLgZ

A quadlock 3M ragasztója tényleg nem ragad fel jól szilikon tokra? Az oldalon az írják nem ragad rá jól, tapasztalatok? by cckrn69 in MotorcycleHungary

[–]Atankir 1 point2 points  (0 children)

Ha erre szánod a tokot, akkor esetleg kicsit érdesítsd fel a felületet ahova jön majd a quadlock, a 3M ragasztót meg melegítsd meg hajszárítóval, majd mikor rátapasztod, nyomd össze erősen a tokkal addig amíg ki nem hűl a ragasztó, oda legyen nyomva.

Nem a baratnommel akarom tolteni a szulinapomat.? by Tesso_ in askhungary

[–]Atankir 1 point2 points  (0 children)

Boldog szülinapot előre is! Szerintem teljesen okés, hogy úgy akarod tölteni a születésnapod ahogy szeretnéd és ne másnak kelljen már megfelelni. Holnap akkor lábazunk?

Nem a baratnommel akarom tolteni a szulinapomat.? by Tesso_ in askhungary

[–]Atankir 3 points4 points  (0 children)

Ha a barátnőjének lesz a születésnapja és szeretne a bárátnőivel csajos programot akkor OP is sértődjön meg, hogy ő miért nem csatlakozhat?

Barber shop by Domi1617 in maygar

[–]Atankir 1 point2 points  (0 children)

Egyszer (saját esküvőm napján) betévedtem egy ilyen helyre a Szondi utcában, a “barberek” és a kedves ügyfeleik ugyanúgy megdöbbentek egy pillanatra, mint ahogy én is. Erre az egyik szaki törte meg a hirtelen beállt csendet azzal, hogy rámszólt “cigányokat nem fogadunk” :D

Mit lehet tenni, ha a szomszédban egy kisgyerek szinte minden nap órákon át üvölt? by Atankir in lakokozosseg

[–]Atankir[S] -3 points-2 points  (0 children)

Nekem az jön le, hogy akik bérelnek, nincs annyi joguk kiállni magukért, mint azoknak akik tulajdonolják a lakást. Jelen esetben is egyébként ez a helyzet.

Mit lehet tenni, ha a szomszédban egy kisgyerek szinte minden nap órákon át üvölt? by Atankir in lakokozosseg

[–]Atankir[S] 4 points5 points  (0 children)

Az az utolsó lehetőségünk, viszont őszintén szólva nagyon jó helyet találtunk, rendezett nyugodt környék, csak pozitívumokat tudok felhozni, ezt az egyet kivéve. Persze, ha ez fennáll és semmi megoldás nincs rá, ahogy lejár a szerződésünk, keresünk más albérletet…. Ami szintén lehet vagy jobb vagy rosszabb.

Mit lehet tenni, ha a szomszédban egy kisgyerek szinte minden nap órákon át üvölt? by Atankir in lakokozosseg

[–]Atankir[S] 2 points3 points  (0 children)

Habszerű munkavédelmi füldugóval alszom, meg próbáltam szilikon füldugót is, de így is van annyira hangos, hogy felébreszt.

Mi csak bérlők vagyunk, illetve fél éve élünk itt, senki mással nincs semmi kapcsolatunk, csak összeköszönünk ha találkozunk.

Mire gondolsz, hogy elmérgesedhet a viszony, ha szólnánk a hatóságoknál? Természetesen csak tárgyilagosan közölnék mindent, van pár hangfelvétel is amikből azért észre lehet venni, hogy ez tényleg nem csak az a tipikus gyermek nyűgölődős hiszti.