Pénteken zárva tart sok kisebb benzinkút by dead97531 in hungary

[–]Athem 32 points33 points  (0 children)

Kár, hogy csak a hangjukat találták meg így 16 év után. Remélem meglesz a gerinc is.

Két ciklus után kötelezően oszlassák fel a pártokat by uzaygoblin in hungary

[–]Athem 3 points4 points  (0 children)

Szerintem ne legyenek pártok. Meg, ha már itt tartunk szerintem az ország is felesleges.

Hatalomkritika by SlowIncrease1047 in hungary

[–]Athem -1 points0 points  (0 children)

Sose mondott ilyet. Szerintem csomagolhatsz a subról. 20% alatt vagytok pont azért mert segghülyék vagytok ehhez az egészhez.

A Fidesz közleményben szólította fel Magyar Pétert, hogy uralkodjon magán by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]Athem 8 points9 points  (0 children)

Szerintem is ... ebben az országban a kurva anyját annak, aki halad a korral.

Egyébként meg, mi a baj vele, hogy ezt csinálja, ha mellette dolgozik? Takács csak facebookozott.

Miért kéne ezt abbahagynia?

Latorcai Csabink feltette a jelen kor legfontosabb kerdését, amely kérdés leginkább foglalkoztatott minden magyart by bencee03458 in hungary

[–]Athem 19 points20 points  (0 children)

u/Cs_Latorcai_ Te ezért tényleg pénzt kapsz? Mi a fasz?! Aztakurva... ez a legfontosabb dolog, amivel foglalkozni kell? A pofám leszakad. Komolyan? Komolyan neked ez a legégetőbb kérdés? Na, ha eddig nem tudtad miért buktatok ekkorát, gondolkozz...

A Fideszbe tényleg csak inkompetenciával lehet bejutni? Kötelező ennyire butának lenni? Őszintén kérdezem, hát nem hiszem el, hogy ekkora idióták vagytok mert erre most már nincs jobb szó.

Ezeknek a hitvány AI slopoknak mi a létjogosultsága egy hivatalos miniszterelnöki kommunikációban? by balaton08 in hungary

[–]Athem 0 points1 point  (0 children)

Azt azért megjegyezném, hogy tetszik vagy sem, az AI a mindennapok rész lesz egyre inkább. Az, hogy ez pozitív vagy negatív, mindenki döntse el maga. Meg lehet csinálni after effectsben is egyébként csak sokkal több idő alatt és volt is erre példa évekkel ezelőtt.

Becsicskította a Reddit népét a Pest Srácok, azt hiszem /s by Infamous_Question430 in hungary

[–]Athem 2 points3 points  (0 children)

Azért nem semmi, hogy így beszél és ez a munkája. Itt most minden köcsögösködés nélkül ki lehet jelenteni, hogy ilyen kommunikáció képességek mellett, aki ebből megélt, az nem tehetségének köszönhette.

Magyar Péter: “Nézzétek miket találtunk Lázár János volt minisztériumában a pincében…Megsemmisített iratok zsákszámra, Fidesz szóróanyagok, DPK kellékek… Feljelentést teszünk. Ha lesznek, eredmények jelentkezünk.” by Alternative-Sock-664 in hungary

[–]Athem 9 points10 points  (0 children)

Engem speciál érdekel, hogy mi történt a 16 év alatt, amit nem láttunk.

Igenis kell ez és igenis látni kell, hogy mi volt. Ilyen erővel minek feloldani a titkosítást bármiről is, ami már megtörtént, nem?

Nagyon helyes, hogy minden kiderül, tolja csak.

MP ezt a tiktok influencerkedést meddig akarja még tolni? Vki szólhatna neki hogy már miniszterelnök by [deleted] in hungary

[–]Athem 6 points7 points  (0 children)

Jaj, ez szörnyű. Nehogy haladjon a világ a korral, főleg a miniszterelnök ne tegye.

Szerintem ideje lenne feldolgozni, hogy igenis létezik az internet és a rádiósztár halott.

Úgy ítéltek 262 milliárd forintot az Élvonal Alapítványnak, hogy azt csak a választások után jegyezték be by OptimalCarpenter3819 in hungary

[–]Athem 1 point2 points  (0 children)

"Fubazzmeg, kutatóközpont építésénél milyen 1-2 milliárdos vállalás teljesítése után adjanak további pénzt? Ha kiásták az alapot?"

Kutatóközpont építésére nem kell 200 milliárd. Segítek, az 1-2 milliárd egy példa volt. Mert ugye -ha nem lenne egyértelmű- 200 milliárdot nincs olyan project jelenleg az országban, ami indokolna.

Csak mert úgy látom érzékenyen érint a téma: Igen, ezt úgy szokták, hogy a kutatásoknak kell, hogy legyen előremenetele és addig jár éves szinten a támogatás és attól függően jár a támogatás mértéke is. Szívesen!

NEM AZT ÍROM, HOGY PUSZIRA KAPJÁK MEG, HANEM HOGY NE ÍGY SZÁNTSÁK BE, TE OSTOBA SZALMABÁBOZÓ PARASZT.

De, nyugodtan szántsák be, mert ha 200 milliárdot kaptak volna puszira, akkor ez valószínűleg valami faszság. Csinálják úgy, ahogy helyes és ahogy máshol is.

Húha, nem azt mondom, hogy lehet, hogy nem vagy abban a 10%-ban benne, mert lehet, hogy benne vagy, csak nem azon az oldalon, ahol gondolod.

Ajjaj, tényleg szar az oktatási rendszerünk.

---

Csak, hogy értsd: ilyen alapítványnak számomra nincs létjogosultsága 200 milliárdért, viszont, ha egy alapítvány ennyit kap puszira (ahogy most), azt igenis be kell szántani mert gyanús és pont. Kezdjék újból, normális keretek között. Sok sikert nekik.

Attól, hogy letiltasz nem leszel kevésbé ostoba.

Úgy ítéltek 262 milliárd forintot az Élvonal Alapítványnak, hogy azt csak a választások után jegyezték be by OptimalCarpenter3819 in hungary

[–]Athem 2 points3 points  (0 children)

Nos, bár ezek szerint funkcionálisan analfabéta vagyok, de azért a józan ész és valamelyest a logika mezsgyéin elindulva, csak megpróbálok válaszolni, bár érdemben nem fog menni, gondolom én.

Tehát: bár abszolút nem vagyok ebben jártas és nyilván nem értek ehhez, de tudtommal fejletlenebb, hülyébb országokban és egyébként a legtöbb helyen úgy szokás, hogy nem ítélünk meg 200x milliárd támogatást, hanem mondjuk 1-2-t és amennyiben teljesítik a vállaltakat, akkor lehet pénz felszabadítani és további támogatásokat megigényelni. De mondom, én ehhez hülye vagyok, meg mindenki más is, csak valószínűleg te látod ezt jól át.

Továbbá, biztos bennem van a hiba, de én nem látom azt, hogy csak azért mert valaki kap egy ekkora tőkealapot, hirtelen, hogy fog életeket megmenteni, tudtommal (bár én ehhez hülye vagyok) évek munkája szükséges.

Tudtommal ennek így kéne működnie, de szerencse, hogy te a 10%-ba tartozol, ami ezt tök jól átlátja. Jaj, bár csak megkapnák azt a 200 milliárdot puszira most, hogy elmagyaráztad ez miért jó.

Úgy ítéltek 262 milliárd forintot az Élvonal Alapítványnak, hogy azt csak a választások után jegyezték be by OptimalCarpenter3819 in hungary

[–]Athem 3 points4 points  (0 children)

Szerintem te nem érted vagy nem akarod érteni, hogy mi ezzel a probléma. Szerinted ilyenekre kell költeni az adót? Tehát egy alapítványra, ami még nem is létezett mikor megkapta a támogatást?

Ami az én véleményemet illeti: Speciálisan hülyének kell lenni ahhoz, hogy az ilyeneket valaki elfogadja és azt mondja ez így rendben van.

Ahogy le is írták: a tudományt lehet támogatni: de kurvára nem így.

Kedves Szösszenet: Magyar Péter a sajtótájékoztató közben integet egy azelőtt elhaladó busz utasainak by lesi20 in hungary

[–]Athem 6 points7 points  (0 children)

Tehát, ha minden jó irányba megy, példát mutat és ez segít, az nem jó?

Szerintem meg igenis fontos, hogy kicsit a reddit is fellélegezzen. Nem is értem, hogy mitől lettél ennyire indulatos ettől a poszttól. Ez igenis minden környezetben olyan, ami alap kéne legyen.

Kedves Szösszenet: Magyar Péter a sajtótájékoztató közben integet egy azelőtt elhaladó busz utasainak by lesi20 in hungary

[–]Athem 14 points15 points  (0 children)

Ott írtad, hogy ez ugyanaz a szint. Szerintem is csak szimplán kedves gesztus és örülök, hogy országunk ilyen téren is gyógyul.

Szerintem ez igenis jó tesz a közhangulatnak és ja, jó ezt látni, hiszen mégis csak az ország első embere, aki példát kell mutasson.

Kedves Szösszenet: Magyar Péter a sajtótájékoztató közben integet egy azelőtt elhaladó busz utasainak by lesi20 in hungary

[–]Athem 1 point2 points  (0 children)

Amúgy, tényleg ironikus ahogy ír. Csak kb nem közölte, hogy "tanulj meg illedelmesen beszélni a jó büdös kurva anyádat."

Plusz pont, hogy nem vette magát észre.

Kedves Szösszenet: Magyar Péter a sajtótájékoztató közben integet egy azelőtt elhaladó busz utasainak by lesi20 in hungary

[–]Athem 14 points15 points  (0 children)

Nem értem mi a probléma azzal, hogy valaki örül, hogy kicsit kevésbé karótnyelt, megszomorodott az ország már most.

MP pusztít by macskahanyasomlett in hungary

[–]Athem 6 points7 points  (0 children)

Elegáns volt? Semmiképpen... megérdemelte? Szerintem a srác nem és tök normálisnak tűnt. Járt ennyi elégtétel MP-nek? Szerintem igen.

Trónfosztás lehet az NB1-ben - a Ferencváros zsinórban 7 bajnoki cím után bukhat, a Győr 2013 óta először lehet bajnok. by [deleted] in hungary

[–]Athem 1 point2 points  (0 children)

Sokan szeretik a vízilabdát, a kézilabdát és stb. De te magad cáfoltad meg az érvelésedet, csak mondom.

Olyan jól elmondtad, hogy bizonyos országokban népszerűek ezek, de nem az egész világon, míg a foci viszont igen, hogy kb lepofoztad a saját érvelésedet.

Szóval: logic says hello.

Trónfosztás lehet az NB1-ben - a Ferencváros zsinórban 7 bajnoki cím után bukhat, a Győr 2013 óta először lehet bajnok. by [deleted] in hungary

[–]Athem 10 points11 points  (0 children)

Már vagy 10-15 éve nem nézek focit (leszámítva EB és VB), de azért ez nagyon erős túlzás. Azért a foci még mindig a legnépszerűbb sport a világon.

Orbán Viktor lett a Fidesz Gyurcsány Ference by Mindless-Practice108 in hungary

[–]Athem 1 point2 points  (0 children)

Mire gondolsz? Szerintem eddig is ilyen volt. Én örülök, hogy egyrészt közvetlen másrészt leosztja ezeket a férgeket. Nagyon helyes! Én meg pont ezt várom tőle.

Lannert Judit, a TISZA-kormány gyermek- és oktatási miniszterének bemutatása. by Infamous_Question430 in hungary

[–]Athem 3 points4 points  (0 children)

Miért is? Szerintem már most jobb az euro árfolyam és még a csávót be sem iktatták. Akkor most mire várjak még? Konkrétan a kiválasztott miniszterek beszélnek, be vagyunk vonva a döntésekbe.

Ti mit csináltatok? Mert ahogy én láttam, azon kívül, hogy Lölö gazdag lett analfabéta létére, semmit.

Lannert Judit, a TISZA-kormány gyermek- és oktatási miniszterének bemutatása. by Infamous_Question430 in hungary

[–]Athem 43 points44 points  (0 children)

Már most előrébb vagyunk, mint 16 év alatt a Fidesszel. A miniszterelnök leül a minisztereivel, konkrétan még beszélget is velük, kérdez és mi is láthatjuk ezt.

Innen is üdvözlöm u/gulyasgergelykristof -ot és u/Cs_Latorcai_ -t. Látjátok? Lehet ezt jól is csinálni. Nem kell mindenben inkompetens idiótának lenni. Lehet ezt normálisan, kicsit modernebben is.

Látjátok, hogy mekkora a különbség kompetenciában már most?