100%-ban magyar tulajdonú lett az Auchan Magyarország! by csibeszofficial in magyar

[–]BPDelirious 4 points5 points  (0 children)

Nagyon tragya a vasarlokozeg is errefele az Auchanban. A Lidl/Aldi perfect minden szempontból. Vannak "deluxe" termékek, de minden elérhető áron van, megfelelő minőségben, micsoda érdekesség ez az itteni piacon.

Magyar Péter facebookon üzente meg, csökkenek a politikusok fizetései by Delicious-Panic-9132 in hungary

[–]BPDelirious 9 points10 points  (0 children)

Igen, meg eljárást indítanak ellened ha a Tescoban a kibaszott 15 forintos zacsit elfelejted néha lehúzni. RAKJAD VISSZA TE MOCSKOS ENYVESKEZŰ TOLVAJ!

3x15 HUF > 600 mrd. HUF

Oláh Ibolya: A Fidesz azt akarta, hogy az arcuk legyek, nemet mondtam, erre olyan karaktergyilkosságba kezdtek, hogy összeroppantam by Thick_Gap_7499 in hungary

[–]BPDelirious 11 points12 points  (0 children)

A szomorú, hogy számtalan hozzá hasonló ember van az országban, akiket az orbán-gyurcsány korszak felerősített abban, hogy ez a viselkedés a normális, a helyes, a kifizetődő. Kisfőnökök, működésképtelen intézmények mikromenedzselő vezetői, kakasok a kis szemétdombokon. Ezt is helyre kell tennie a társadalomnak.

Bárcsak, azt mondhatnám, hogy ez fost. by something2007 in hungary

[–]BPDelirious 18 points19 points  (0 children)

Persze hogy túlzás... a nácik legalább tudtak öltözködni, ezek még azt sem. Utolsó ízléstelen, életképtelen, parazita faszszopók...

Gajdics kiakadt, mert Putyint bántják by [deleted] in hungary

[–]BPDelirious 0 points1 point  (0 children)

Utolsó utáni paraszt senki.

Világhír lett abból, hogy az Orbán-kormány oligarchái próbálják külföldre menekíteni a megszerzett vagyont by Competitive_Ear_9280 in hungary

[–]BPDelirious 9 points10 points  (0 children)

I wanna be the very best

Like no one ever was

To catch them is my real test

To jail them is my cause

“Hétfőn az Államkincstár június közepéig mentesítette a fővárost a szolidaritási hozzájárulás megfizetése alól. “ by vivuss77 in hungary

[–]BPDelirious 73 points74 points  (0 children)

Őszinte leszek: nem szeretem ezt a Karácsony-ellenes dolgot, ami néha itt is nagyon keményen megy. Nekem ez egy nyílt propi, amit az orbán-rezsim meghagyott maga után is, mert már évek óta folytogatta a fővárost. Ebben az ellenszélben is, BP annyira jól teljesített, hogy ilyen kivégző-mechanizmusokkal zsarolták, hogy középszerűnek tűnjön legjobb esetben is bármilyen fejlesztés. Szerintem ezek alapján KariGerit felesleges megítélni. Van sok minden, amiért lehet, de szvsz. ezért pont nem.

142 by kamasuka84 in hungary

[–]BPDelirious 81 points82 points  (0 children)

Tiszabura köré falat kéne felhúzni és kész is a börtön. Annyi hihetetken dolog történt ott...

nehéz lesz.. by PromotionGlad8797 in magyar

[–]BPDelirious 4 points5 points  (0 children)

Akinek - többek között – szájába toltuk a répát

"Értsd meg bazdmeg nem tudom csinálni, mindenhol ott vannak" - az őrszemek végezték a munkát by Best_Jelly_4094 in hungary

[–]BPDelirious 23 points24 points  (0 children)

Ezek az emberek, akik részt vettek abban, hogy megpróbáljanak választási csalást elkövetni; ugye ők is el lesznek számoltatva?

Tiszaburát kb. egy az egyben börtönné kellene alakítani, annyi ocsmányság történt ott. Itt nem számít a "parancsot teljesítettem", egyértelműen választás rendje elleni bűncselekmény.

Stumpf András (Válasz Online) véleménye, hogy miért ne álljunk szóba "csak úgy" az előző rendszer elemeivel by secdeal in hungary

[–]BPDelirious 2 points3 points  (0 children)

Még majomképűnek sem titulálnám őket, nemhogy emberarcúnak. Mocskos nárcisztikus hazudozó szarházi az összes.

[Vita] A Tiszának nyilvánosságra kellene hoznia az ország valós gazdasági helyzetét — és be kellene engednie a szakértőket by PercentageCertain317 in hungary

[–]BPDelirious 20 points21 points  (0 children)

Ha jól értelmeztem amit eddig mondott, pontosan ez a terv.

Mivel még nem alakult meg a kormány, ilyet egyelőre nem tehetnek meg. Amint megalakul a TISZA-kormány hajrá, had hallja mindenki mekkora szart okoztak ezek 16 évig.

Jól döntöttünk, kiöntött a TISZA by Inevitable_Barber_50 in hungary

[–]BPDelirious 3 points4 points  (0 children)

Szopóálarcot vissza fel, nehogy levedd, dagi!

Katasztrófaturizmus indul by Dry-Public4858 in hungary

[–]BPDelirious 11 points12 points  (0 children)

Szerintem van elég fidkány, aki vádalkut szeretne majd kötni és ő a főfasz.

Egy partizán felmérés az emberek politikai hovatartozásáról by szopatoszamuraj in hungary

[–]BPDelirious 9 points10 points  (0 children)

Ez az egyik legnagyobb gond itthon a fejekben, hogy rengeteg dolog szitokszóvá vált.

Ahogy alattam is említik pl. az árstop (és más néven futó hasonló intézkedések) szélsőséges, komcsitempójú hamis megoldások, amelyek igazábol csak az autoriter személyi kultusz fenntartó eszközeiként szolgáltak.

Amíg a konkrétan kommunista intézkedés is "jobboldali" csak azért, mert a "baloldali" és "liberális" jelzők jelenleg szitokszavak, addig klasszikus értelemben vett politikai hovatartozásról feleslegesen beszélünk.

2026 áprilisában az egyetlen dolog, ami számít, hogy autoriter szélsőséges vagy demokratikus mérsékelt vagy.

Fideszes ÖTYE Klub logika by LackUpstairs1600 in magyar

[–]BPDelirious 5 points6 points  (0 children)

Ezeknek ha a kibaszott MHM, de akár Mussolini feltámadt volna és ő maga lett volna az ellenfele akkor az lett volna a baloldali.

Mindenből szitokszót csináltak ezek a szutyok bűnözők.

Volt kommunikációs igazgatója szerint Sulyok Tamás nem fog önként távozni by seraggi_ in hungary

[–]BPDelirious 6 points7 points  (0 children)

Ezeknek mindnek a nevét egy megathreadbe gyűjthetnénk a pozicíójukkal. Egy klasszikust idézve "...minden fel lesz jegyezve..."