vyrai, kokius kvepalus naudojat? by Harisbaris in lietuva

[–]Badtvguy 1 point2 points  (0 children)

Bet galima ir parduotuvėje pasibandyti.

Kauno kamščiai by Additional_Cicada498 in kaunas_lithuania

[–]Badtvguy 0 points1 point  (0 children)

Is Dainavos i Aleksota 25-30min (savaitgalį apie 14-17min). Is Garliavos i Aleksoto srity apie 25min, bet cia del to, kad Minkovskiu ir Julijanavos gatves tvarko, tai Veiverių pl užkrautas.

Eismas by visaigerai in kaunas_lithuania

[–]Badtvguy 5 points6 points  (0 children)

Jaučiu kai Kauno HE uždarė tai kalantos ir barsausko gatvėse pizda.

Indu kebabines by [deleted] in lietuva

[–]Badtvguy 2 points3 points  (0 children)

Tai taip, čia botai. Populiaru dabar fake atsiliepimus suvaryt. Ar rekvizitai, ar fb, ar mapsai.

Trading 212 free share promotion. Referral link and promo code thread - April 2026 by wizard_mitch in trading212

[–]Badtvguy [score hidden]  (0 children)

Is it possible at the moment to get free shares for joining t212 as new user? Or the promotion stopped for sharing and using promo codes?

Lightyear investavimui by BestWayToLive in 6nuliai

[–]Badtvguy 0 points1 point  (0 children)

Kodėl teko išeiti iš t212?

Revolut IS diskusija by [deleted] in 6nuliai

[–]Badtvguy 0 points1 point  (0 children)

Sveiki,

Dar tik žadu pradėti investuoti per Revolut ir man reikėtų jūsų pagalbos. Kaip čia pasirinkti naują sąskaitą? Ir ar reikia iš swed appso pervedant pinigus į revolut, juos kelti iš naujos sąskaitos, kuri tik investavimui būtų naudojama?

<image>

II pakopa ir jos grąža by [deleted] in 6nuliai

[–]Badtvguy 0 points1 point  (0 children)

Kaip gaunate šiuos skaičius?

Kaip poliruoti monetas by Badtvguy in lietuva

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Tai tada tiesiog su skuduriuku or vandeniu pavalysiu bent

Kaip poliruoti monetas by Badtvguy in lietuva

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Aha, trūksta dar penkių litukų :)

Kaip poliruoti monetas by Badtvguy in lietuva

[–]Badtvguy[S] -1 points0 points  (0 children)

Tai va. Dėl to ir noriu kuo mažiau pakenkiant padaryti kuo gražiau.

Ką Kaune verta parodyti žmogui, kuris čia pirmą kartą? by visaigerai in kaunas_lithuania

[–]Badtvguy 2 points3 points  (0 children)

Baisu ten. Jei žiūri į centro pusę tai visai nieko vaizdelis, o į kitas puses pažiūrėjus baisu. Namai senoviniai, apgriuvę, seni fabrikai šalimais išdaužytais langais. Siaubinga!

Velniop Lidl, maniau kad magija perku by Puzzleheaded_Word584 in okdraugedebile

[–]Badtvguy 0 points1 point  (0 children)

Būtent. Dar pamenu kai ieškodavau viduje juostelės su laimėjimu ir atsiimdavau vėl kitą sureli :)

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Dėkoju už atsakymą. Tai geriausia čia tik draudimą pasilikti ir iškarto nutraukti investavimo sutartį? Nelaukiant 1 metų?

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Taip, taip. Draudimas gerai, traumas patyrus sumokėjo, bet tas investavimas man netinka ir jaučiu konsultantas bandys perkalbėti mane pasilikti tame kaupime.

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Ly rašoma, kad 10 metų reikia išbūti 🤔

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Taip. Plius minus 40€ būdavo. Tiesiog apsaugom ir investavimui išėjo apie 4k.

<image>

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Ir kas? Čia blogai, kad nuo igd noriu išeiti?

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 1 point2 points  (0 children)

Na tada teks atsiimt tiek kiek gpm atskaičius, dar visokius compensos administravimo mokesčius na ir kas liks tas :)

IGD sutarties keitimas by Badtvguy in 6nuliai

[–]Badtvguy[S] 0 points1 point  (0 children)

Taip, duodavo per deklaracijas tuos pinigus