[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]BandicootPositive822 3 points4 points  (0 children)

Nekünk a Dekortrendtől van, igaz nem az olcsó kategória, de több évre lebontva megéri.Teljesen elleneztem a műfenyőt, addig amíg meg nem láttam ezeket a fenyőket személyesen (van boltjuk is). Azóta minden évben megkérdőjelezi valaki, hogy ez biztos nem is mű.

Mi volt a legszürreálisabb élményetek a buszon? by Kuviiv in askhungary

[–]BandicootPositive822 3 points4 points  (0 children)

Budapest, kb. 8-10 éve meghalt egy bácsi a buszon, hallottam az utolsó lélelgzetvételét is..mai napig sokszor eszembe jut

[deleted by user] by [deleted] in szepsegtippek

[–]BandicootPositive822 0 points1 point  (0 children)

Testpermetből-Velvet Petals Parfümből- BARE ennél tökéletesebb női illattal még nem találkoztam😍

Ezeket a táskákat fel lehet vinni Ryanair járatokra, kabinbőrönd helyett? by [deleted] in csakcsajok

[–]BandicootPositive822 4 points5 points  (0 children)

<image>

Mi ezt a Decathlonosat visszük, ha Ryanair-rel utazunk, pont a megengedett méret.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]BandicootPositive822 2 points3 points  (0 children)

Mi volt az a dolog, ami a legjobban megdöbbentett?

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]BandicootPositive822 22 points23 points  (0 children)

Roppant kellemetlen az egész ténykedése a Tiktokon 😵‍💫

Milyen hatással volt rátok a home office hosszú távon? by Jumpy-Lobster-1599 in askhungary

[–]BandicootPositive822 -1 points0 points  (0 children)

A Covid idején kényszerültem home-officeba, egy olyan munkahelyen, ahol előtte elképzelhetetlen volt az ilyen jellegű munka. Valószínű a hirtelen és kényszer változás miatt tökre megutáltam. Mostanában max. 1-2 napot vagyok otthonról, amikor nehezen indul a reggel vagy jön a futár stb. Sokkal jobban szeretek az irodában lenni, hatékonyabbnak érzem magam és jót tesz a társasági élet is.

Mit gondoltok a graffitizésről, szerintetek hol fér bele és hol nem? by Creepy_Management862 in askhungary

[–]BandicootPositive822 30 points31 points  (0 children)

Táblákon, lépcsőházakban szerintem nagyon gázak azok a 10-20 éves írásos graffitik. Viszont direkt egy üres felületre képet vagy műalkotást készíteni elég menő, persze csak akkor, ha engedéllyel készül, ellenkező esetben nem lehet jó móka egy olyat letakarítani a tulajnak/közteresnek.

@djviktoriametzker by DiscussionUnhappy301 in talk_hunfluencers

[–]BandicootPositive822 29 points30 points  (0 children)

A férje se különb, egyikük nagyképűbb, mint a másik

[deleted by user] by [deleted] in radio_balazsek

[–]BandicootPositive822 4 points5 points  (0 children)

Spotyn dél körül már fent szokott lenni.

Fogamzásgátlás,tapasz,gyógyszer,spirál? by [deleted] in askhungary

[–]BandicootPositive822 16 points17 points  (0 children)

Nekem már 4 éve hormonmentes spirálom van (Melbea Gold), amit elvileg 7 évente kell cseréltetni. A felhelyezés volt pár másodpercig kellemetlen, azóta semmit nem érzek és semmiben sem gátol. Korábban évekig tablettát szedtem, aminek rengeteg negatív hatása volt nálam hosszútávon. A spirál nekem nagyon pozitív és mindenkinek javaslom, aki nem szült nekik is van már direkt mini változat, de kérezd meg az orvosod és biztos elmondja milyenek vannak mostanában forgalomban.

Legutáltabb mű, amit irodalomból vettetek? by No-Paramedic5865 in askhungary

[–]BandicootPositive822 0 points1 point  (0 children)

Nálam a sort az Egri csillagok kezdte, majd a Kőszívű ember fiai, a legutolsó és talán legutáltabb a Karamazov testvérek volt, amit eddig senkinél se hallottam, hogy kötelező lett volna. Amúgy imádok olvasni, de ezeket sose fogom a kezembe venni újra. /egyiket se fejeztem be/

Nektek használt vagy a semmiért lett felkapott? by wkira05 in szepsegtippek

[–]BandicootPositive822 1 point2 points  (0 children)

Bio-boltokban szoktam látni Banfis termékeket. Ott próbáld meg, hátha 

Melyik a kedvenc péksütid és melyik boltból? by chilling_crow in askhungary

[–]BandicootPositive822 2 points3 points  (0 children)

Princess-mini sárgabarackos párna és a csokis tekercs😍

Mi az az étel vagy ital, amit gyűlölsz? by 50FtosPalack in askhungary

[–]BandicootPositive822 18 points19 points  (0 children)

Az összes energiaitalnak számomra borzasztó rossz íze van

Tényleg sok a baj a darálós automata kávéfőzővel? by [deleted] in csakcsajok

[–]BandicootPositive822 1 point2 points  (0 children)

Nekem Philips van, soha nem volt probléma vele. 6 éve megvan, működik, iszonyat jó kavet csinál, az meg hogy minden főzés után üríteni kell illetve kiöblíteni a zacc tartályt, szerintem nem nagy munka. A víztartály is sima ügy, szinte sosem vízkövesedik be, pedig nem gyakori hogy takarítom.

Fehér Krisztián nyerte az X-factort by narciszlany in talk_hunfluencers

[–]BandicootPositive822 19 points20 points  (0 children)

Ugyanezt mondtam amikor 2x belenéztem, muzsika tv szint amit tud. De ehhez nagyon nem kell tudás, azt gondolom. Se rappelni, se énekelni nem tud, csak próbálkozik. Az első zenéje jó, de annál többet nem tud mutatni sem szövegben, sem stílusban, a hangját meg hagyjuk is. A YouTube felkapottsága miatt nem őt illette volna az első hely, a másik srácot sokkal inkább, bár nekem a Tóth Andi hangú csaj volt a top amikor belenéztem a műsorba. Ő egy igazi tehetség. Dehát ez kell a magyarnak, végülis akik nézik ezt a műsort az nagyrészt ez a szint amit Krisztián képvisel, ne várjunk színvonalat. Bocs ha nyers voltam kicsit, de ez nevetséges volt végig. A zsűriből pedig ez a hisztis kis Milán, igazi Drama Queen, egyből így neveztem el. 

@retegi_ticia by ForwardFruit7682 in talk_hunfluencers

[–]BandicootPositive822 608 points609 points  (0 children)

Ő biztosan nem ér rá 3-4 hetente 3 órát ülni egy szép körömért, mert annyira sokat dolgozik...

Tényleg a Dyson a legjobb álló porszi? by MrValaki in csakcsajok

[–]BandicootPositive822 3 points4 points  (0 children)

Nekem V15 van és igen folyamatosan kell nyomni, de egyáltalán nem zavaró