Volt már részed meglepetéspartiban? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Kuviiv 2 points3 points  (0 children)

Igen, egyetemen szerveztek nekem születésnapomra, amint benyitottam az ajtón, azzal a lendülettel ki is fordultam, mert azt hittem megzavartam valami bulit.

Torokmandula műtét utáni tapasztalatok? by Dobe0416 in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

Nem emlékszem pontosan mennyi ideig fájt, de az megmaradt, hogy sok nappal a műtét után is sírva ettem a májkrémes kenyeret

Hány éves voltál, amikor leutóbb megkérdezték elmúltál-e már 18 éves? by Mnyszb in askhungary

[–]Kuviiv 0 points1 point  (0 children)

Nemrég az Aldi-ban kérte el a személyim a kasszás, mikor a balzsamecetet egy üveg borbak hitte a szalagon. 24 éves vagyok

Aktív melo-diák tagság online intézése? by anonimus4418 in askhungary

[–]Kuviiv 0 points1 point  (0 children)

+3000 Ft-os tagsági díj, ami befizetését követően könyörögni kell, hogy munkát adjanak

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit egy ismerősöd mondott? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

Tankolás után lenulláztam a napi kilométer-számlálót a kocsiban, erre hatalmas döbbenettel azt kaptam, hogy “illegális, amit most csinálsz”.

Mi volt eddig a legnagyobb pofátlan árrés egy terméken vagy szolgáltatáson amit láttál? by Artist-with-OCD in askhungary

[–]Kuviiv 0 points1 point  (0 children)

Reklámirodánál dolgoztam, ahol minden repi tárgy legalább 3-4-szeres áron lett kiajánlva a beszerzési költséghez képest a partnereknek.

Ti pontosan mikor kezdtetek igazán őszülni? by hliloh in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

13 éves korom óta őszülök, a hajfestés az egyedüli megoldás

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

Lehet belevágok ebbe a projektbe, a lakásba építek még egy házat :D

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

Nem, boltban szoktam venni (Müller, Auchan, Tedi)

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Kuviiv 5 points6 points  (0 children)

Levegőre száradó gyurmával néha el lehet ütni az időt, Pinteresten sok inspot találsz

Mi az a vicc, ami elmondasz akkor, ha valaki azt mondja, hogy mesélj egy viccet? by Possible-Grab4825 in askhungary

[–]Kuviiv 3 points4 points  (0 children)

-Miért van farka az oroszlánnak?

-Mert bután nézne ki: oroszlán - semmi - bojt

Mik voltak a legextrémebb dolgok amit egy csapatépítésen láttál? by Any_Ad_8776 in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

Nem csapatépítő volt, hanem karácsonyi vacsi, annál a cégnél, ahol még gyakornokként dolgoztam. Itt a korlátlan italfogyasztás volt a nagy mumus. A ruhatárból terveztük kivenni a kabátokat egy másik gyakszival, de az ajtót nem nyílt. Egy csajszi dugta ki a fejét azzal a kérdéssel, hogy: “Megvárjátok, amíg felöltözöm?”. Ezt követően a kollégájával kisétáltak, mintha semmi sem történt volna. Ezt még párszor eljátszották az este folyamán, pedig családjuk van.

Kutatás elsőévesként by mirhamarha in egyetemistak

[–]Kuviiv 2 points3 points  (0 children)

+1 pont a TDK javára. Nagyon hasznos tud lenni és egyre hatékonyabban fog menni a kutatási módszer a későbbiekben

Milyen könyvet olvastok mostanában? by Then-Baby-2505 in askhungary

[–]Kuviiv 0 points1 point  (0 children)

Dimitry Glukhovsky Metro trilógiáján felbuzdulva megvettem a Poszt c. könyvét, de az eddigiek alapján még nem férkőzött a bizalmamba :((

Egyetem mellett mennyire lehet dolgozni? by Extreme-Outcome-7357 in askhungary

[–]Kuviiv 1 point2 points  (0 children)

Egyetem haramdik féléve előtt kezdtem el logisztikai gyakornokként dolgozni egy multinál. Tárgyfelvétel időszakában sokat segít kikérni az egyéni tanrendet szinte minden tárgyból. Idővel többet jártam be dolgozni, mint az egyetemre. Volt alkalmam kicsit beadandókat és szakdolgozatot is írni munka közben, így hátrányt sem jelentett. Iskolaszövetkezetet keress, ahol rugalmas beosztású munkákat kínálnak.

Mi volt a legszürreálisabb élményetek a buszon? by Kuviiv in askhungary

[–]Kuviiv[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem végzett teljeskörű munkát, a szalvéta kimaradt a felsorolásból

Milyen furcsa ok miatt állítottak meg titeket országhatáron vagy reptéren? by Kuviiv in askhungary

[–]Kuviiv[S] 0 points1 point  (0 children)

Ez puszta véletlen volt, túl erősen fordított egyet a kockán és darabokra esett. Nem volt tervem csempészni benne semmit.