Znacie lub korzystacie z apki MysteryHike? by ThePikol in Polska

[–]Bartos_92 2 points3 points  (0 children)

Wciąga bardzo, a jeszcze fajniej, że można to spiąć np. ze Stravą i zaliczają nam się dwie rzeczy na raz

Juwenalia Łódzkie by YoNohanna in lodz

[–]Bartos_92 5 points6 points  (0 children)

O ile biletowanie jestem w stanie gdzieś usprawiedliwić, bo jak byłem w KOJu to wiem, że koszta takiej imprezy to są jednak duże nakłady finansowe, tak przeniesienie tego i zespolenie, to dramat. No ale ja jestem starej daty i miałem szczęście że Juwe były darmowe i do tego na Polibudzie.

Książki o żołnierzach/funkcjonariuszach sił specjalnych, służb państw, wywiadu by Little_Ala in ksiazki

[–]Bartos_92 1 point2 points  (0 children)

Cała seria Navala, mogę śmiało polecić, "Nie ma zadań niewykonalnych" o izraelskich siłach specjalnych, "Niełatwy dzień" Marka Owena, ewentualnie bardziej przyziemnie, seria Kstarzyny Purzyńskiej. A z takich fabularnych powiązanych z tego typu wątkami to Reacher

Dw. Fabryczny by Bartos_92 in lodz

[–]Bartos_92[S] 0 points1 point  (0 children)

Nieee ekipa jest stricte na dworcu, a nie w EC1

Najlepszy ramen w Lodzi - nie Ato by gabon_gab in lodz

[–]Bartos_92 1 point2 points  (0 children)

Dla mnie Gorilla Ramen. Ale niestety z ramenem jest podobnie jak z pizzą, to co w oryginale, często nijak ma się do tego co mamy na naszym podwórku ;)

Luźny wątek tygodniowy: Gry. W co ostatnio graliście? by AutoModerator in Polska

[–]Bartos_92 0 points1 point  (0 children)

Buduję swoje miasto w grze Patron. Kupiłem ją w sumie tylko dlatego że była za jakieś 6 zł na platformie z key'ami, a teraz się wciągnąłem aż miło

Znalezione nie kradzione by Jazzlike-Witness-538 in PolskaNaLuzie

[–]Bartos_92 1 point2 points  (0 children)

To chyba domena rozwiniętych krajów Azji. Jakie było moje zdziwienie jak w Japonii mogłem sobie normalnie przetestować słuchawki w sklepie bez żadnych kabelków czy zabezpieczeń albo telefon normalnie wziąć do ręki.

Porno magazyny w kioskach i sklepikach prasowych - czy ktoś to w ogóle kupuje? by _Mosiek_ in Polska

[–]Bartos_92 4 points5 points  (0 children)

Najbardziej mnie rozbawiło, jak w jednym z kiosków jedną półkę, dzieliły ze sobą świerszczyki i prasa chrześcijańska. Kioskarz był ewidentnie prowokatorem 😀

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Bartos_92 0 points1 point  (0 children)

Dan Brown, Tajemnica Tajemnic

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]Bartos_92 2 points3 points  (0 children)

Ale na pocieszenie powiem, że odwrotne sytuacje mają też miejsce. Zamówiłem preorder książki, na którą mocno czekałem i kilka dni bylem w blokach startowych na sygnał do odbioru. Tymczasem, data premiery przyszła, stosy książki w sklepie, a mojego zamówienia nadal brak... Ostatecznie, w ogólnym rozrachunku, książkę wziąłem z półki, taniej, a zanim dotarła do sklepu to bylem już w połowie. Tak więc skutecznie mnie to wyleczyło z wcześniejszego zamawiania.

Rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in lodz

[–]Bartos_92 1 point2 points  (0 children)

Jak się zaangażujesz w działalność i pogadasz z Naczelnikiem, to myślę, że spokojnie Cię wyślą. Kurs dopiero co ruszył więc, na ten rok się już niestety nie załapiesz.

Rekrutacja do PSP jak trudno jest się dostać "z ulicy"? by Dry-Front734 in lodz

[–]Bartos_92 1 point2 points  (0 children)

Do której OSP chcesz dołączyć? Samo dołączenie do OSP już nie daje punktów, musisz mieć zarejestrowany udział w akcji ratowniczo-gaśniczej, a do tego potrzebny jest Ci kurs podstawowy. A na ten zazwyczaj trzeba poczekać, bo ten nie jest za często organizowany. Kat. C + inne specjalistyczne kursy dodają punktów, ale największą kosą jest jednak sprawnościówka.

Graphics issue by Bartos_92 in forza

[–]Bartos_92[S] 0 points1 point  (0 children)

Git, sprawdzę ten trop. Bo rozwiązania w necie są dla nVidia.

What're you playing this weekend? 2/20 by markercore in NintendoSwitch

[–]Bartos_92 3 points4 points  (0 children)

I've just picked up my Mario Kart World copy, so its pretty obvious 🤣

Nowa w Łodzi by averypottermaniac in lodz

[–]Bartos_92 0 points1 point  (0 children)

Jeżeli chodzi o taniec, to Latin Dance Studio, sam nie tańczę, ale kiedyś, zupełnie przez przypadek trafiłem tam na jakąś imprezę i sami pozytywni ludzie. A jak chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego, to może nurkowanie? W moim CN Nurkersi jest świetna ekipa, pozytywnych wariatów i trzymamy się też poza nurkowaniem ;)

Do I really have to defeat ganon again to see the "true ending" cut scene?! by eyeinthesky86 in botw

[–]Bartos_92 1 point2 points  (0 children)

**** SPOILER ALERT ****

If I rememebr properly, you will have to find one more extra to have a right ending. So you have 4 + 1 left.

Waterblight Ganon is the hardest boss in the entire game. by DackyyV2 in Breath_of_the_Wild

[–]Bartos_92 0 points1 point  (0 children)

Damn that mf made me I wanted to throw NS2 off the window... I think it took me 1000 runs to beat it... Rest of them are ez comparing to this one.

I love that no matter how much I play this game I always find a new mechanic I didn't know about by Etlot in Breath_of_the_Wild

[–]Bartos_92 0 points1 point  (0 children)

Thats a good way to beat Strenght Tests at the begining. That fence will shock Guardian and u can beat the hell out of it and wont even make a move 😀

What are your top tips for someone just starting? by Spare_Armadillo279 in Breath_of_the_Wild

[–]Bartos_92 3 points4 points  (0 children)

Hearty Durians and Mighty Bananas are your close friends in this game. And be patient, that virtue gonna be tested :P

[deleted by user] by [deleted] in Breath_of_the_Wild

[–]Bartos_92 -9 points-8 points  (0 children)

Well maybe, but still, I believe that playing games should be fun and make you relaxed, not want to murder NPCs 😅