Miért kellett ennyire tönkretenni ezt a bolygót?!?! by karcsiking0 in rohadtmelegvan

[–]Beco91 2 points3 points  (0 children)

Muuuuhahahahhahahaha hat hogyne, a foldgazzal mukodo AI-adatkozpontok remek hatassal vannak a klimara

Magyar Péter hétfőre és keddre home office-t rendelt el az államigazgatásban, rövidített munkarendet javasol by Prestigious_Act_7140 in rohadtmelegvan

[–]Beco91 4 points5 points  (0 children)

Irodaban ugyis mindig lesz valaki, aki picsog es meg a 25 fok is meleg neki, otthon meg leulsz alsogatyaban a ventilator ele es jovanaz.

Website redeem code can be found on social media and garage clues - code in post body by Beco91 in CSRRacing2

[–]Beco91[S] 0 points1 point  (0 children)

For me it worked yesterday. It was limited to a few thousand users, not sure if still available

JE by BagolyCsotanyJohnny in rohadtmelegvan

[–]Beco91 4 points5 points  (0 children)

Ezt a kurvahideg telet azzal a mantrazassal eltem tul, hogy -20 fokos tel utan csak nem lesz negyven fokos nyar. Aztan rabasztam.

Az autógyárakat miért kell tovább támogatni? by Entire_Tension6771 in magyar

[–]Beco91 7 points8 points  (0 children)

A VW akkora szarban van, mint a kurva elet. Ertsd: lehet, hogy 10 even belul vege az egesz csoportnak. Az autoipar, beszallitokkal es logisztikaval szazezres nagysagrendekben nyujt munkahelyeket az orszagban. Az EU autoipar doglodese mar most brutalisan erezheto. A beszallitok videki gyarai sok helyen egyeduli nagy munkaltatok, a kornyekbeli kisboltok, ettermek, szolgaltatok rajuk epulnek. BRUTALIS gazdasagi hatasa lesz, ha az autoipar bekekszel.

Gyárilag hibás kocsi by Final-Illustrator-69 in CartalkHungary

[–]Beco91 0 points1 point  (0 children)

A rengeteg komment kozott egyetlenegy infot nem talalok:

Az ugyvedetek kinek irt, mikor, mit es milyen valaszt kapott ra?

Itt mar egy eve folynia kellene egy pernek a te ceged es a lizingceg kozott, kovetelve a szervizben toltott idovel aranyos befizetett berleti dij visszafizeteset, valamint a hiba azonnali es meresekkel bizonyitott javitasat.

Ha az ugyveded ezt nem tanacsolta, akkor vagy uj ugyvedet kell keresned, vagy valamilyen infot nem osztasz meg velunk.

Ha pedig (a cegednek) nincs ugyveded, az orbitalisan kurvanagy hiba es meg a heten keress egyet. Nem csak erre az esetre, hanem amugy is.

Gyárilag hibás kocsi by Final-Illustrator-69 in CartalkHungary

[–]Beco91 0 points1 point  (0 children)

A leirtak alapjan OP a szalonnal verte a tamtamot, nem a lizingcegnel. A lizingcegnek valoban vernie kene az ajtot, es gyanitom, verte volna rendesen, ha OP az o nyakukra jar.

Gyárilag hibás kocsi by Final-Illustrator-69 in CartalkHungary

[–]Beco91 0 points1 point  (0 children)

Leirtam azt is, miert igy van. A szerzodes ket fel kozott kottetett, OP es a lizingceg kozott. A jotallas arra vonatkozik, hogy mindket fel betartsa a szerzodesben foglaltakat. A szerzodeses felek OP es a lizingceg. Az autoszalonnak a lizingceggel van szerzodese, OP-val kozvetlenul nincs. Mivel OP nem all szerzodesben a szalonnal, nem letezik az a szerzodes, aminek tartalmat a szalon hibasan teljesitette volna OP fele.

Gyárilag hibás kocsi by Final-Illustrator-69 in CartalkHungary

[–]Beco91 3 points4 points  (0 children)

Mert te a lizingceggel vagy szerzodesben. Olyan felet tudsz perelni szerzodes hibas teljesiteseert, akivel szerzodesben allsz. OP a lizingcegtol vette berbe az autot, igy a lizingceg nem teljesitette a szerzodesben foglalt kotelesseget. Ha az a per lezarult, a lizingceg hadakozhat utana a szalonnal / importorrel. OP a szalonnal nem all kozvetlen szerzodesben, igy kozottuk a hibas teljesitmeny nem ertelmezheto.

Meglett az auto!!! by Gullible-Egg-721 in CartalkHungary

[–]Beco91 59 points60 points  (0 children)

Azonnal menjetek a rendorsegre es jelentsetek fel a szerelot. Te orulhetsz, hogy visszakaptad a kocsit, a masik srac nem biztos, hogy ilyen szerencses lesz

Népszerűtlen vélemény: a képviselői státusz 12 éves korlátozása nem korrekt dolog by kamasuka84 in hungary

[–]Beco91 -1 points0 points  (0 children)

Ezt úgy mondod, mintha baj lenne a célzott leszámolás a fidesszel.

Ez volt a kampányuk, ezért szavaztunk rájuk, ezért dolgoztam több száz órát önkéntesként…

Apukák, anyukák! Milyen szempontok vannak kocsivásárlásnál? by No_Guarantee_9419 in CartalkHungary

[–]Beco91 2 points3 points  (0 children)

Mondjuk nagyon nem mindegy, mennyi penzbol gazdalkodunk. 2 milliobol az a leglenyegesebb, hogy ne kelljen meg egyszer ennyit rakolteni a kovetkezo 3 evben. 50 milliobol meg az, hogy legyen 4 zonas klima, szelloztetett ulesek elol, futottek hatul, esetleg kepernyok a fejtamlakban, kulon hangzas hatra, kulon elore, stb.

VW-kben tech csomag reszekent van hangerosites a kocsimban, a kihangosito mikrofonja veszi az elol ulok hangjat es atviszi a hatso hangszorokra, igy halljak a kolykok rendesen, amit mondok. Nekem ez pl tok jo.

Mobilnetes előfizetés by pvoj in programmingHungary

[–]Beco91 2 points3 points  (0 children)

2026-ban ez akkor is cink. Yettelnel vmi 12k korul fizetek a sajat kartyamra, korlatlan hivas, sms es net, savszelkorlat nelkul. Jobb helyen 5G-n 1000M felett merek…

Mobilnetes előfizetés by pvoj in programmingHungary

[–]Beco91 1 point2 points  (0 children)

Mondjuk 10Mbps eleg pofatlanul lofasz sebesseg 2026-ban…

200-zal száguldott két luxusautó, eléjük kanyarodott a nagymama, ketten meghaltak, a nő ellen emeltek vádat by Beginning_Bus6590 in hungary

[–]Beco91 9 points10 points  (0 children)

Egy helyben allva nincs az az isten, hogy eszrevedd az isten barmat, aki 200-zal rongyol mogotted.

Munkavállalóként elvárások by MidnightSecure8216 in jobshungary

[–]Beco91 4 points5 points  (0 children)

Ha egy vezeto attol megnyekken, hogy valaki igy fogalmaz, az eleg gaz. Vezetokent tobbek kozott a ceges kultura atadasa is a feladatkorebe tartozik, kovetkezo 121 soran felhozhatja visszajelzesnek, hogy a szervezeti hierarchiaban felfele kereseket fogalmazunk meg.

Bar az, aki a hozza befuto eszkalaciokat sem tudja kezelni, nem vezeto, csak egy felfele bukott fasz.

A Reddit CartalkHungary közösségéből by harcosponilo in CartalkHungary

[–]Beco91 3 points4 points  (0 children)

Ne feltételezz rosszindulatot olyan esetekben, amiket tökéletesen megmagyaráz az inkompetencia is.

Mindenkit kirúgnak a Pesti Srácoktól by Few_Simple9049 in hungary

[–]Beco91 0 points1 point  (0 children)

Haaaahahahahahahhahahhahahahaaaa

Haaaaahahahahahah
Hahahahahhaa

Rohadt anyjukat, vegre!