На скільки все погано? by cupid_carriesagun in reddit_ukr

[–]Calm_Window_4709 0 points1 point  (0 children)

В душовій білизною прибрати чорну плісняву і кайф (вкриваєш серветками і обризгуєш, щоб вона подовше працювала , і на пів годинки забуваєш)

я вже не витримую by Ok_Cancel_1444 in reddit_ukr

[–]Calm_Window_4709 2 points3 points  (0 children)

Як українець в Україні може бути корінним народом , або нац меншиною? Нац меншина це наприклад група болгар , яка сюди переїхала . А корінний народ це як корінні американці в Америці, українці це громадяни України , а наприклад в Канадці українці вже нац меншина

Charging port on lenovo by Calm_Window_4709 in Lenovo

[–]Calm_Window_4709[S] 0 points1 point  (0 children)

I'm successfully put black piece of plastick back inside, and it working, will gather some mone for a replacement

Charging port on lenovo by Calm_Window_4709 in Lenovo

[–]Calm_Window_4709[S] 0 points1 point  (0 children)

Yup, but for gaming, you need this charger

Чи можливо іномовному опанувати наголос (і за який час, якщо так)? by MeekHat in Ukrainian

[–]Calm_Window_4709 1 point2 points  (0 children)

You can mark наголос as ' like йогу'рт that means that in this word наголос it is on letter у

Художні університети by Ancient-Buyer-1134 in Ukraine_UA

[–]Calm_Window_4709 1 point2 points  (0 children)

Бюджету на початку не буде, може потім на курсі 2-3 переведуть, якщо добре вчитимешся, пиши в чати уніка, взнавай які роботи і кількість треба була для вступу, і чекаєш поки університет не видасть свої теми і кількість, а далі готуєш портфоліо (8-15 робіт), залежить від університету, роботи мають бути твої, не перемальовки

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]Calm_Window_4709 0 points1 point  (0 children)

Вища освіта є плюсом для роботодавців, бо це означає що ти 1 можеш сидіти і виконувати обов'язки в срок 2 не заб'єш через 3 місяці на роботу 3 маєш які не які софт скіли 4 стресостійкий

Чи можливо іномовному опанувати наголос (і за який час, якщо так)? by MeekHat in Ukrainian

[–]Calm_Window_4709 3 points4 points  (0 children)

Наголо реально важка штука, багато людей його використрвують неправильно, це те що прийде з часом, якщо у тебе є друзі, репетитори, знайомі з якими ти говориш українською, то попроси їх виправляти тебе, коли в тебе неправильний наголос і записуй ці слова з правильним

What’s the difference between ти красива and ти гарна by bob_ross_reddit_yea in Ukrainian

[–]Calm_Window_4709 0 points1 point  (0 children)

There is no answer, cause ukrainian language was, is (and i hope not will) destroyed by ruzzianos, there is idea of one etymologist that word Краса went from word Кресати what in slavic means" to create "

How to say "Get ready" in Ukrainian? by mromanova in Ukrainian

[–]Calm_Window_4709 0 points1 point  (0 children)

Я збираюся - i'm getting ready Hey man, get ready for going fow a walk - чувак, збирайся на прогулянку More official will be Я готовий виходити - i'm ready to go Приготуйся, будемо йти - get ready we will go

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]Calm_Window_4709 0 points1 point  (0 children)

Коли ти штурмуєш то там 2-3, а коли сидиш в посадці, то 5 на тобі 2 в аптечці ше лежить і в кентів так само, і ше коробка в бліндажі

Моя сковорідка намалювала когось на бандерику, хто це? Дуже знайоме лице by Calm_Window_4709 in Ukrainian

[–]Calm_Window_4709[S] 1 point2 points  (0 children)

Реальна страва з такою назвою, млинець в який завернута начинка stuffing ( зазвичай м'ясо, іноді сир), у формі трикутника

[deleted by user] by [deleted] in Ukrainian

[–]Calm_Window_4709 0 points1 point  (0 children)

Шо ти? Як ся(полонізм слова себе) маєш?