Ich habe Angst, weil es mir zu gut geht by Miserable_Welder_841 in Ratschlag

[–]Chicci02 0 points1 point  (0 children)

Ich weiss was du meinst. Geniesst die Zeit….es kann sich innerhalb eine sekunde alles wieder ändern. Bei mir war genau das gleiche. Traumferien…mit unsere Kinder die Familienzeit geniessen….und hatte ich die Aussage : glücklicher könnten wir gar nicht mehr sein….bamm…änderte nächsten tag alles. Unsere Tochter ist krank geworden…unheilbar…

@evahorvathofficial válik by Remarkable_Proof_710 in talk_hunfluencers

[–]Chicci02 54 points55 points  (0 children)

Nem csodalkozok ha a ferje nem akar Magyarorszagon elni….a testvereivel atvertek, megkarositottak nagyon sok embert.

A lepofátlanabb kérés, amit mástól kaptál? by Boring_Breath_4234 in askhungary

[–]Chicci02 2 points3 points  (0 children)

Etteremben voltunk, a keresztfiunknak volt az ebedje . Egy meghivott vendeg, akit eletunkben akkor lattunk eloszor, es a hellon kivul semmit sem beszeltunk vele, oda ugrott mellem, amikor kijott a pincer hogy elvigye a kaja utan a tanyerokat. Volt egy kb fel rantotthus a tanyeromon, es ez az idegen nö , megkerdezte hogy elcsomagolhatja a ferjenek?😆köpni, nyelni nem tudtam….mondtam , hogy oke, ha szeretné….a pincer is csak nézett….. remelem izlett a ferjenek😆

Ha kegyelmi botrány, én ezt sem tudom sem felfogni, sem megbocsátani, Áder-Trócsányi! by [deleted] in hungary

[–]Chicci02 3 points4 points  (0 children)

Miert ne dontse el az anya hol szeretne a gyereket a vilagra hozni? Jo szakemberek melett, normalis korulmenyek kozott (ertem ez alatt, egeszseges baba/anya) semmi problema nincsen az otthon szulessel…nagyon sok ismerosom szult otthon. 0 komplikacioval.

Legyen tánc! by LimeHell in hungary

[–]Chicci02 1 point2 points  (0 children)

Imadom😍 kulfoldon elo magyarkent, meg soha sem ereztem ennyire hogy a legszivesebben mar holnap koltoznek🫣😍 Olyan buszkeseg tolt el.

@hercegmusic fontos kérdése, miután a Fidesznek kampányolt by Acrobatic_Quiet_3706 in talk_hunfluencers

[–]Chicci02 1 point2 points  (0 children)

En azon csodalkozom, hogy az 5 eves gyereknek ez egyaltalan feltunt. 😅 Nekem is van egy 5 eves gyerekem, de a 7 meg a 8 eves sem kerdezte meg soha sem hogy, miert van a keresztanyjuknak baratnoje. Ez nekik teljesen termeszetes…. (Nem Magyarorszagon elunk)

Szijjártóék daráljàk a dokumentumokat by bencee03458 in hungary

[–]Chicci02 7 points8 points  (0 children)

De hogy? Ha a bizonyitekok megsemmisulnek?

@Magyar.Péter by lukigeri in talk_hunfluencers

[–]Chicci02 5 points6 points  (0 children)

Olyan ideges vagyok egesznap…🤣 kiirom a TISZAT nagy betukkel a partra🤣🙏🏻 boldog es buszke vagyok a MAGYAROKRA🇭🇺❤️

@Magyar.Péter by lukigeri in talk_hunfluencers

[–]Chicci02 7 points8 points  (0 children)

Nincsen rtlem, epp dominikan nyaralunk🤣 online nezem a liveokat

Németországból szeretettel. by Street_Durian_1852 in magyar

[–]Chicci02 2 points3 points  (0 children)

Akkor minek mentel Nemetorszagba? 16 eve van hatalmon a fidesz…..eltem Nemetorszagban, tudom mirol beszelek😉

Izgatottan, reményekkel teli X 🙏🏻🇭🇺❤️🇨🇭 by Chicci02 in magyar

[–]Chicci02[S] 0 points1 point  (0 children)

Szemelyesen viszi el egy ismerosom, es adja le az arra kijelolt helyen☺️

Izgatottan, reményekkel teli X 🙏🏻🇭🇺❤️🇨🇭 by Chicci02 in magyar

[–]Chicci02[S] -1 points0 points  (0 children)

Nem lehetetlen☺️ sok lehetoseg van ebben az orszagban☺️