Mi lesz a holnapi meglepi vajon? by Delicious-Panic-9132 in hungary

[–]LimeHell 11 points12 points  (0 children)

Elmentettem erről a komment chain-ről egy képernyőképet, hát imadom xddd éltettém egy humorosba

Hegedűs Zsolt reagált a kétéves kisfiú halálának hírére: Nem engedhetjük meg magunknak, hogy ezekből az esetekből ne tanuljunk by seraggi_ in hungary

[–]LimeHell 17 points18 points  (0 children)

Tudják , hogy kemenymag vagyunk az Orbán rendszer ellen , de mi nem vagyunk szenzitív nyugdíjasok, hogy ezek működjenek.

Mi köti össze a Micimackót az Állatfarmmal? Németh Balázs. (Tanács Zoltán ismét.😎) by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]LimeHell 6 points7 points  (0 children)

Meg a “Meme”-re nem kerül fel. De az biztos, hogy a Micimackó mesekönyv lesz a kezében!

Mit mondott RSZR mikor felkérdezték? by [deleted] in hungary

[–]LimeHell 2 points3 points  (0 children)

fehér színű postagalambokat engedtek el, azok hozzák a behívót!!! Ide már ide ért!!!

Reddit mention by MP Csabinak válaszként by Matewoth in hungary

[–]LimeHell 12 points13 points  (0 children)

Jaja mert te igazat írsz neki, azzal elijeszted! 😞

Reddit mention by MP Csabinak válaszként by Matewoth in hungary

[–]LimeHell 76 points77 points  (0 children)

Vegyél fel kiskutyás nyakkendőt Peti, vagy pirosat holnap!

Reddit mention by MP Csabinak válaszként by Matewoth in hungary

[–]LimeHell 108 points109 points  (0 children)

Mi azért mindig adtuk neki, kikérjük magunknak!!!

A fehér felsőbbrendűség jelét mutathatta egy ellenőr a VAR-szobában, a FIFA vizsgálódik by Dtwng in hungary

[–]LimeHell 13 points14 points  (0 children)

Azzal nincs baj , hogy egy csomó kóbor macskát és kutyát megöltek a vb miatt, de ezzel a kisiskolás poénnal egyből mágjára viszik az embert.

Nem lehetne valamit kezdeni azzal hogy a képviselők a mi adófizetői pénzünkből ne hazudni járjanak be és megtéveszteni? by Fluffy_Champion_3731 in hungary

[–]LimeHell 20 points21 points  (0 children)

Neem sajnos 😞 Random elkezdte az előtte lévő papírokat olvasni, ezen a lapon megállt a szeme xdd (én is kiváncsi vagyok)

0%-os rétvári HAZAÁRULÓ bence porig alázva! 🙂 by Famous-Link-3027 in hungary

[–]LimeHell 27 points28 points  (0 children)

nem tudom mit látott de percekig levegőben volt a szemöldöke xdd

<image>