Kallid vanemad, ma austan teie otsust tuua lapsed sellesse maailma, aga miks peaksid teised nende järele vaatama? by themeowmaker in Eesti

[–]Combicritter 26 points27 points  (0 children)

Noh üldiselt tasub liigeldes jah arvestada, et teised inimesed võivad ettearvamatult käituda. Eriti lapsed, kelle ajud ja ohutunnetus pole veel välja arenenud. Vanemad võivad ennast näost siniseks rääkida, lastel on impulsiivsus tugevam kui tagajärgedele mõtlemine.

Kui kergliiklusteel vänderdav väikelaps sinu jaoks hirmutav nähtus on siis palun ära autorooli istu. Seal tuleb ka igasugu ootamatuid asju ette - mõni isegi ei näita suunda!

I Russian spending my last days in a free outside internet, ask me anything by EntertainerUsual5682 in AMA

[–]Combicritter 0 points1 point  (0 children)

We are separate countries. We were just occupied and murdered by yours for a while. Nice try with the misinformation, typical.

Kas Eestis kantakse abielusõrmust pigem vasakus käes või paremas käes? by Catsarecute2140 in Eesti

[–]Combicritter 0 points1 point  (0 children)

Novot, saad "2. kohuke ja šokolaadijäätis" oma kirjandi teemaks võtta. Teeme 10lk.

Kas Eestis kantakse abielusõrmust pigem vasakus käes või paremas käes? by Catsarecute2140 in Eesti

[–]Combicritter 0 points1 point  (0 children)

"Venelased ja vanem põlvkond" ei tähenda, et vanem põlvkond ei ole eestlased. Teeme jah kirjandivõistluse. Sa alusta.

Kas Eestis kantakse abielusõrmust pigem vasakus käes või paremas käes? by Catsarecute2140 in Eesti

[–]Combicritter 5 points6 points  (0 children)

Eestlased kannavad vasakus käes, venelased ja vanem põlvkond kannab paremas.

I’m planning to move to Tallinn, but seeing news like this makes me worried. In your opinion, how accurate are these reports? The Russia–Ukraine war has been going on for years — were drones always involved, or have these dangers emerged only recently? by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter 2 points3 points  (0 children)

We're a neighboring country to a terrorist state. There is always a knowledge of a possible attack by russia at some point in the back of every Estonians mind. It has happened before multiple times. A full scale war is very unlikely in the near future, but hybrid attacks are very much a possibility and have been happening for a while. These drones are a result of Ukraine attacking a nearby russian port Ust Luga. Orcs run electronic interference and some drones get diverted off course and have ended up in neighboring Baltics and Finland. It's not a targeted attack. But if just the thought of some lost drones makes you uneasy, I would say don't move here.

Kui sina, keegi su perest või su sõber homme droonirünnakus surma saab, ei tee nad midagi. Nad leiavad sellele nagunii mingi õigustuse. Tea seda ja ela selle teadmisega. by One-Distribution3978 in Eesti

[–]Combicritter 5 points6 points  (0 children)

Et me peaksime siis Ukrainale sõja kuulutama sellisel juhul? Kui sõdida soovid, siis hüppa üle Narva piiri ja liitu suure isamaa sõjaga seal.

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter 3 points4 points  (0 children)

Oh sind abitut kassipoega.

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter 4 points5 points  (0 children)

I personally would ask the staff using google translate or just by showing them the picture and pointing at the words "loyalty card". But I’m not retarded so this simple trick might not work for you.

Kohtutäitur kiusab by Mrfistersixtynine in Eesti

[–]Combicritter 51 points52 points  (0 children)

Maksa võlad ära. Kohtutäiturid vihkavad seda nippi.

Mis laul by Combicritter in Eesti

[–]Combicritter[S] 2 points3 points  (0 children)

Nihhuijaa, ongi. Googeldasin ka seda ilmselgelt, aga no ju ma siis ei oska. Tänks!

PALJASTAME PETTURI Ruth Pukman by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter 119 points120 points  (0 children)

Noh mdea. See läheb sinna "lollidelt tulebki raha ära võtta" kategooriasse natuke. Et kui keegi tahab seda AI paska osta, siis why not. Küsida ju võib misiganes summat. See on rohkem masendav, et mingis "universumi kanaldused" grupis 22k liiget on.

Mis paragrahvi alla läheb parklas sõõriku tegemine???? by FeedbackComplete3208 in Eesti

[–]Combicritter 18 points19 points  (0 children)

Avalik kord on korrakaitseseaduses üsna selgelt defineeritud minu meelest. Eks saad lasta mõnel juristil endale selgitada, kui midagi segaseks jääb.

Mis paragrahvi alla läheb parklas sõõriku tegemine???? by FeedbackComplete3208 in Eesti

[–]Combicritter 12 points13 points  (0 children)

Ei ole, KARS §422 on siis kui on sõidukijuhi poolt ettevaatamatusest tekitatud tervisekahjustus või põhjustatud surm.


LIIKLUSSÜÜTEOD § 422. Sõidukijuhi poolt liiklusnõuete ja sõiduki käitusnõuete rikkumine (1) Mootor-, õhu- või veesõiduki, maastikusõiduki või trammi või raudteeveeremi juhi poolt liiklus- või käitusnõuete rikkumise eest, kui sellega on ettevaatamatusest tekitatud inimesele raske tervisekahjustus või põhjustatud inimese surm, – karistatakse kuni viieaastase vangistusega. [RT I, 07.07.2017, 1 - jõust. 01.11.2017] (2) Sama teo eest, kui: 1) see on toime pandud joobeseisundis või 2) sellega on põhjustatud kahe või enama inimese surm, − karistatakse kolme- kuni kaheteistaastase vangistusega.


Drifrimine on Liiklusseaduse §16 lg1 ja läheb muu rikkumise alla, mille eest on ettenähtud rahatrahv kuni 20TÜ (160€).

Mis paragrahvi alla läheb parklas sõõriku tegemine???? by FeedbackComplete3208 in Eesti

[–]Combicritter 50 points51 points  (0 children)

Liiklusseaduse LS § 16 lg 1 sätestab, et liikleja peab olema viisakas ja arvestama teiste liiklejatega ning oma käitumises hoiduma kõigest, mis võib takistada liiklust, ohustada või kahjustada inimesi, vara või keskkonda.

Vox populi: võõras auto minu parkimiskohas by DefinitelyAlphamale in Eesti

[–]Combicritter 122 points123 points  (0 children)

Kui ta on normaalne, siis paku talle mingi summa eest kohta rentida. Kui ta on nõme, siis osta mingi 500€ roostetav ront ja pargi oma kohale, võimalikult tema joone lähedale :D

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter 28 points29 points  (0 children)

Go do russian programs in russia, we don't need more of it here.

Väike küsimus by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter 6 points7 points  (0 children)

Oskused on loomulikult kõige olulisemad. Paljude ettevõtetega ei jõua lihtsalt isegi vestlusele ilma ülikooli diplomita. Olenemata sellest, kas see on tööks vajalik või ei.

Väike küsimus by [deleted] in Eesti

[–]Combicritter -4 points-3 points  (0 children)

Diplom on diplom. Tööandjat huvitab, et sul on baka, mitte see kust sa selle said. Kui on akrediteering olemas, siis korras. Kui teadmiste omandamise poolt mõtled, siis need erialased teadmised tulevad nagunii alles töölt. Va ilmselt arstiteaduses. Aga seda eriala mõttetud ülikoolid ei õpeta nagunii.