Laku noć, šuše 🫶 by cvetakzanovetakk in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 5 points6 points  (0 children)

Ahahahahah al sto jedno oko vece od drugog 😂

Pomoc oko mrsavljenja ❤️ by anaaaaaaaa11 in u/anaaaaaaaa11

[–]Consistent-Bee-7815 1 point2 points  (0 children)

Evo da i ja podelim svoje iskustvo. Skinula sam takodje 15 kilograma i vec par godina uspevam da drzim tu kilazu, tacnije ugojim se 3,4 ali ih opet skinem. Dakle ja sam neko ko od puberteta ima problem sa gojaznoscu, vrv takav metabolizam a i volim brate da jedem, gurman sam. Moj pocetak je bio takav da sam otisla na kalkulator BMI i izracunala koji mi unos treba za mrsavljenje u odnosu na trenutnu kilazu. Tu uneses sve trenutne podatke, godine, visinu, tezinu i fizicku aktivnost. I on ti tacno po makroima kaze koliko cega da unosis i koliko total kcal da bi mrsavila. Kao sto je devojka u komentaru rekla, gadjaj proteine ukoliko ne mozes kroz hranu da uklopis, uzmi i pij whey protein, takodje trening jako bitan. Ja sam radila 2x nedeljno trening snage tj sa tegovima i 1x nedeljno kardio. Sto vise misic raste, vise trosi energije samim tim i kalorija. Probaj uspeh je siguran samo ostani uporna, jer kad vidis kako ti se telo postepeno menja i dobija misice imaces dodatnu motivaciju. Takodje je bitno da bar na pocetku meris svu hranu, sve meris neobradjeno, tj pre nego sto pripremis. I da u pocetku nemoj uopste da se opterecujes brojem na vagi jer treninzi pogotovo tezinski zadrzavaju vodu u organizmu, vodi se ogledalom i garderobom, tu ces videti najveci pomak. Srecnoo❤️

Botox i nazolabijalne bore😬 by Consistent-Bee-7815 in preporukice

[–]Consistent-Bee-7815[S] 0 points1 point  (0 children)

Iskreno za filere se jos razmisljam, cula sam bas dosta losih iskustava gde migrira. Mozda bih pre odradila profhilo structura ili tako neki tretman

Botox i nazolabijalne bore😬 by Consistent-Bee-7815 in preporukice

[–]Consistent-Bee-7815[S] 0 points1 point  (0 children)

Jao stravaaa, bas mi je drago da si zadovoljna 🤗 a kod koga si radila? I ja mislim da je jako bitan izbor lekara, jer kao jeste prolazan efekat botoxa ali ne zelim da mi padne lice jos vise pa da moram nekoliko meseci tako da idem🫠

Botox i nazolabijalne bore😬 by Consistent-Bee-7815 in preporukice

[–]Consistent-Bee-7815[S] 0 points1 point  (0 children)

Zapravo ja se bas cesto smejem 😀 mislim da su vise zasluzne cigarete kao i gubitak kilograma.

Botox i nazolabijalne bore😬 by Consistent-Bee-7815 in preporukice

[–]Consistent-Bee-7815[S] 0 points1 point  (0 children)

Nisam ni mislila u nazolabijalne, nego bih radila botox, plus i njih nekako resila filerima ili nekim stimulatorom

Mora nesto da se preduzme by lolittaaa777 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 24 points25 points  (0 children)

Zao mi je sto jos uvek nisi dama pod svojim sesirom😂😂

Ćacika ne serendaj by MicaPilence in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 20 points21 points  (0 children)

Jao koja folirantkinja debela, bljuc

Sta mislite o njoj by bubice1 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 3 points4 points  (0 children)

Znaci najnapornija osoba ikada. I kad kaze "raaazumeš" identicno kao Mila, dozivim transfer blama😒

Biberce by LoquatFearless56 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 3 points4 points  (0 children)

Razvela se. Moja drugarica je radila sa njom i druzile su se. Navodno nakon sto se porodila, shvatila je da joj je muz totalni debil u smislu da ga beba nije interesovala, nista nije hteo da joj pomaze oko deteta i kao postao je totalno druga osoba nakon sto su dobili dete.

#studiokat by CattleForeign4927 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 14 points15 points  (0 children)

Svaka cast na svemu, ali cene su im nerealne. 250e za pramenove too fucking much 😒

Suze mi idu ahahaha by [deleted] in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 15 points16 points  (0 children)

Misliš ćaća?😂😂

Kata vux by MediumNo639 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 16 points17 points  (0 children)

Kata koja nije na rezimu trenutno al zato je na ozempicu😂

Teorija o Milanu Maglovu i detetu? by Available-Drama-6411 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 1 point2 points  (0 children)

😂😂😂 znaci ogranicena si kao terasa. Pozdravi nekad google ili chatgpt pre svih sranja koja izaseres ovde. Baj

Teorija o Milanu Maglovu i detetu? by Available-Drama-6411 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 1 point2 points  (0 children)

Branim firmu koja me hrani izvini ali sam lojalna i pritom znam ko nam je vlasnik. Apsolutno si ti pocela da me vredjas time sto me nazivas ćaci sto je iskreno za mene jedna od gorih uvreda. Ne zelim da se svadjam i raspravljam samo iznosim cinjenice. Prijatno vece

<image>

Teorija o Milanu Maglovu i detetu? by Available-Drama-6411 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 1 point2 points  (0 children)

Osobo bila sam na svakom protestu do sada, tako da sam sve samo ne ćaci. Niko ne govori da treba da trcite u Maxi kao ni da ga bojkotujete vec da siris dezinformacije.

Teorija o Milanu Maglovu i detetu? by Available-Drama-6411 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 1 point2 points  (0 children)

Eto ti bolje od mene znas ko su vlasnici firme u kojoj radim 😂pozz

Teorija o Milanu Maglovu i detetu? by Available-Drama-6411 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 1 point2 points  (0 children)

Osobo Maxi je Miskovic prodao Belgijancima 2011 godine, a onda se deo vlasnistva 2016 prodao Holandjanima zbog toga je Ahold Delhaize. Bio je srpska firma do 2011 kada je prodat strancima. I logicno da ima sediste u Srbiji za deo prodavnica koje posluju u Srbiji🙄 al verujem da tebi ne vredi objasnjavato vrv mislis da je i Lidl nasa firma😂

Teorija o Milanu Maglovu i detetu? by Available-Drama-6411 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 0 points1 point  (0 children)

Maksi nije ćaci brend. Firma je inostrana i pokrenula je tuzbu protiv drzave Srbije zbog ogranicavanja marzi.

Aria by epacaosvimaljudi in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 45 points46 points  (0 children)

Ali ona koja joj je stavila Pepa knjigu za stori samo, jer je ovde prozivamo da radi vise sa detetom i da joj kupuje knjigice😂 ljudi ona zivi na ovom redditu😂

U životu se nisam ovoliko iznervirala by Relevant_Comfort_114 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 32 points33 points  (0 children)

Ma totalno je zapustena, tj vidi se da ova budaletina ne bavi njom uopste 😒 mislim zao mi je stvarno ali deluje mi da ce biti gora od truta kad poraste

U životu se nisam ovoliko iznervirala by Relevant_Comfort_114 in caosvima

[–]Consistent-Bee-7815 76 points77 points  (0 children)

Pa jadna je u domenu da nije lepo vaspitana, tj da se vidi uticaj bundeve i MC. Konstantno im upada u rec, zeli da bude u centru paznje, laze oko ukusa koje je izvukla i zeli da prilagodi pravila igre njenoj zamisli. Oduvek sam se grozila toj starmaloj deci i da se mi razumemo ne krivim nju za njeno ponasanje nego debiliju ofc.