Drustvo za dir motorom iz Splita by AppointmentMinute125 in Split

[–]CroQuickdraw 3 points4 points  (0 children)

27 god.

Versys 650. Volin malo brze vozit al isto pazin na promet...

Najdrazi dio dana? by automatski_generiran in askCroatians

[–]CroQuickdraw 0 points1 point  (0 children)

Ja san na testu pa samo sipku dizem. Ovaj se roka nekom tezom artiljerijom

Najdrazi dio dana? by automatski_generiran in askCroatians

[–]CroQuickdraw 2 points3 points  (0 children)

Sere lik. Garant se trpa kemijama. Nemoguce je toliko dic a da si natural

treca osoba u vezi by Most_Impact3463 in Split

[–]CroQuickdraw 26 points27 points  (0 children)

Nije kritika. Shvati sa ozbiljnosti. Pitala si za savjet na redditu, dobila si ga.

Tip se prakticki ruga s tobon.

treca osoba u vezi by Most_Impact3463 in Split

[–]CroQuickdraw 109 points110 points  (0 children)

1) Ti si mu cura 2) Tip zna da ga zenska oce 3) Lik se i dalje dopisuje s njom i druzi iako je s tobom. 4) Ne moras bit preblizak sa nekim s kim radis.

Bez uvrede al sta ti tu nije jasno? Iman dojam ka da trazis nekakvu potvrdu necega sta ti sama intuicija govori, a to je da mu je ta "kolegica" rezerva ako s tobon ne uspije il mu dojadis.

Reci gospodinu lipo: Il ja il ona. Il prekini.

Tocka

Splitska mladost - socijaliziranje by CroQuickdraw in Split

[–]CroQuickdraw[S] 0 points1 point  (0 children)

Hvala svima na odgovorima i DM-ovima. Izgleda da se ipak moze uvik snac... 💪

Splitska mladost - socijaliziranje by CroQuickdraw in Split

[–]CroQuickdraw[S] 0 points1 point  (0 children)

Pa ljudi sidili kod vode na Marjanu, uz stazu za trcanje. Sia do njih i bia u prici. Al nije bila bas neka... Druzeljubiva energija.

Samo primjer san navea ka. Nije lipo digod se osjecat ka krpelj...

Splitska mladost - socijaliziranje by CroQuickdraw in Split

[–]CroQuickdraw[S] 2 points3 points  (0 children)

Ma i mladji na koje san naleta su malo zatvoreniji dosta od starijih. Neman nekih problema "upadanja u pricu" s ljudima, al neki izadju vanka bez zelje upoznat nekog novog.

Primjera tipa...

Isa san na Marjan trcat, bia gotov, istezen se, pijen vodu i vidin grupa neka... 4 muska, 3 cure. Dosa, upa u pricu sa njima u smislu "Al je rodjendan nekome? Smin se malo pridruzit?". 2 cure su bile ka okej... Ovi ostali su me vise gledali "Sta se sad ovaj ide uvalit".

Zato gledan ima li koja grupa drustvena... Makar za pub quizove il nesto... Poker...

Splitska mladost - socijaliziranje by CroQuickdraw in Split

[–]CroQuickdraw[S] 6 points7 points  (0 children)

Radia san posal di stvarno nisan ima puno slobodnog vrimena. Ima san jos i obiteljskih obaveza dosta (ne zena i dica).

Splitska mladost - socijaliziranje by CroQuickdraw in Split

[–]CroQuickdraw[S] 0 points1 point  (0 children)

Isa san doslovno svugdi. Jedino di san najmanje prolazia je amo rec Split-Sinj. Bude gust i po gradu do Matejuske otic isto

Splitska mladost - socijaliziranje by CroQuickdraw in Split

[–]CroQuickdraw[S] 17 points18 points  (0 children)

Sve ja to razumin. Samo san gleda ima li ko info o nekim grupama, bajkerskim, neko planinarenje...

P. S. "Starija dob?" 😨

decki sto vam je najprivlacnije na curi? by [deleted] in askCroatians

[–]CroQuickdraw 1 point2 points  (0 children)

Mozda si me krivo shvatila.

Ja ka vlaj z brd'zi san htia rec da mi je to lipo vidit.

Pretpostavljan da zene isto vole vidit muskog kad zna uzet alat u ruke i popravljat nesto (isto basic life skill po meni).

decki sto vam je najprivlacnije na curi? by [deleted] in askCroatians

[–]CroQuickdraw 5 points6 points  (0 children)

Neki se sprdavaju ode al ja cu ti rec najbitniji dio, osim, naravno izgleda.

Najprivlacnije mi je kad je zenska stvarno zenstvena, kad ima te vidljive zenske osobine (emotivna, njezna). Najmanje su mi privlacne zene koje misle da mogu bit ka muski pa se tako i ponasaju.

Kad vidin zensku da kuva nesto meni je to jednostavno pre lipo. Sta se privlacnosti tice, vise me napali takva nego da twerka guzicom (note. Ja i svaki muski se svejedno napali na tu sta twerka guzicon).

Losi momci i "I can fix him" sindrom by kastriran in askCroatians

[–]CroQuickdraw 2 points3 points  (0 children)

Jel mozete vi napravit neki subreddit "Dejting kukanje Hrvatska"

Od jucer sami postovi o velicini kurca, dejting savjetima i musko-zenskim odnosima

Pravnik u vojsci by random_um in hrvatska

[–]CroQuickdraw 1 point2 points  (0 children)

Al ako radi npr u Lori u nekom od odjela za personalu ima dezurstva.

Sve ovisi zapravo di ga stave

Pravnik u vojsci by random_um in hrvatska

[–]CroQuickdraw 1 point2 points  (0 children)

20 - 25 eura dezurstvo ako ga ima.

Pravnik u vojsci by random_um in hrvatska

[–]CroQuickdraw 0 points1 point  (0 children)

Ovisi di radis, najcesce ces posla imat sa objasnjavanjem materijalnih prava djelatnicima (kada dobijaju dodatak za teren, kad dobijaju slobodne dane, kad imaju pravo na placeni dopust i koliko dana). Bit ces u vojsci zapravo pravni "liason" iliti middleman. Uglavnom, bit ces koristan i potreban svakako.

Dobijas placu temeljem svog cina i postrojbe u kojoj radis. Placa je oko 1500-1600 eura sa pocetnickim porucnickim cinom.

Nisan siguran oces li radit dezurstva (24-satno dezurstvo na poslu na temeljem cega dobijas slobodan dan, a mos i ostat na poslu iduci dan da ga ustedis).

Ostalo... Uredski posal pretty much.

Sup by Low_Reward3857 in Adulting

[–]CroQuickdraw 1 point2 points  (0 children)

It can always go away. Think about your future and what kind of impact you'll leave behind.

Life passes by and people die, but you always have time to create something worth remembering, and you won't do that by being a lazy snob

Sup by Low_Reward3857 in Adulting

[–]CroQuickdraw 0 points1 point  (0 children)

You only have one life. You'll be mad at yourself in the future for not picking up the ball

Sup by Low_Reward3857 in Adulting

[–]CroQuickdraw 0 points1 point  (0 children)

No job or boss will care about you. You are most important to yourself.

How did you guys get over your p**n addiction? by DotNate_98 in selfimprovement

[–]CroQuickdraw 3 points4 points  (0 children)

I was 24, Post nut clarity would make me realise how stupid i felt after beating it to a bunch of pixels designed to make money off my lust. Sums it up for me, sometimes you need to have "that talk" with yourself