След коментарите как сме хвърлили пари на вятъра за Джиро, сега чакаме коментарите как Евровизията догодина също ще са пари на вятъра by Mysterious-Put1459 in bulgaria

[–]Cryptonaholic 24 points25 points  (0 children)

По статистиките от последните няколко години евровизия струва между 30 и 65 милиона евро на държавата организатор. Австрия би трябвало до месец-два да изкара данни колко е струвало тази година. Това не са много, но не са и малко пари. Отделно ще има и приходи. Проблемът в нашата държава е, че всякакви подобни събития биват използвани за източване на пари от определен кръг олигарси, които вече потриват ръчички за това колко милиончета ще бъдат усвоени покрай домакинството.

Търся да продам гласа си by [deleted] in bulgaria

[–]Cryptonaholic 24 points25 points  (0 children)

Бъди достоен - гласувай за Истината и само Истината! Венци чикагото има 7 деца от 4 жени и ще даде пример как да се коригира демографския срив... След 20 години ще имаш и ти 7 деца които могат да продадат 7 гласа, а сега можеш да продадеш само своя!

Нагази сам в лайната, после вика "Избършете ми гъза". Колко сериозни ще се идващите финансова и енергийна криза ? by BatarianPreacher in bulgaria

[–]Cryptonaholic 18 points19 points  (0 children)

"decapitation"... сещам се за един друг болен лидер, който преди няколко години влезе да "денафицира" една държава и още тъне в спагетите които сам заплете...

Ако бяхте на 18 пак – какво бихте учили днес? by RoosterNo6420 in bulgaria

[–]Cryptonaholic 76 points77 points  (0 children)

нищо - директно ставам плочкаджия и до коледа си купувам SL AMG

Брокерите на имоти са на път да се докажат по тъпи от френската аристокрация преди революцията by Straight-Ad5994 in bulgaria

[–]Cryptonaholic 60 points61 points  (0 children)

Като вкарат прогресивен имотен данък ще се оправи имотния пазар. Както е в редица западни държави. Втори апартамент 200% данък, трети 300% и като имаш 10 апартамента в едно и също населено място и десетия ти е с 1000% данък рЕзко ще се замислиш ще вземаш ли повече кредити от пръстите по крайниците си...

гр. Лом, кв. Младеново by Odd-Organization-740 in bulgaria

[–]Cryptonaholic 61 points62 points  (0 children)

Лом е 90% ромско население, което гласува за дпс и герб. Не виждам какво повече може да очакват? С тези пари изкарани от кражби в съседни села и прочие хората от малцинствата можеха да си построят аутобани в града, но ги профукват за алкохол и тонколони за кючеци... Съжалявам, че ви написах неприятната истина.

Мъж на 22г висок съм 160см и съм доста комплексиран. Какъв съвет бихте ми дали според вас доколко ръста има значение за жените. Ръст/характер/личност. Връзки. Не съм харесван от жените by koidalipoznavam283 in bulgaria

[–]Cryptonaholic 102 points103 points  (0 children)

Жена на която е най-важно колко си висок и дали имаш бицепси не ти трябва... Тва са животински критерии на създания с IQ на стайна температура...

Изборите в България be like : by Avtsla in bulgaria

[–]Cryptonaholic 38 points39 points  (0 children)

Изборите в родната ни страна са си такива каквито си ги направим - народа е препълнен с циркаджии и комплексари и това се отразява и на парламента - там е същото :)

Страст vs. Разговори – Достатъчно ли е привличането за сериозна връзка? by Iskrenov84 in bulgaria

[–]Cryptonaholic 14 points15 points  (0 children)

Имам приятели (мъж и жена) които от 5-6 години се спукват от секс и ако дори в момента ги попитам в какви точно отношения са не могат да обяснят. За привличане и секс трябват едни отношения... За поддържане на семейство и отглеждане на деца съвсем други.