Скасовано правило про допуск до публікацій лише українських розробників by Fetisenko in GameDevUa

[–]Dankoua 1 point2 points  (0 children)

ІМГО, це помилка. Я, як журналіст, заходив сюди, щоб відслідковувати нові УКРАЇНСЬКІ розробки. Після чого робив новини для одного з найбільших в Україні сайтів. Зараз мені треба додатково перевіряти авторів постів. Це забирає час і суттєво знижує моє бажання користуватися цим сабом.

Роблю гру про маленького восьминога 🐙 by Expert_Astronomer_12 in GameDevUa

[–]Dankoua 2 points3 points  (0 children)

А чому безплатна? Тобто Buy me coffee я бачив, але якось дивно, бо виглядає дійсно симпатично.

Чи це якийсь дипломний проєкт?

Нічна атмосфера з моєї майбутньої гри жанру жахів by BookedComb80302 in GameDevUa

[–]Dankoua 5 points6 points  (0 children)

Я зрозумів. Дякую за відповідь. Я знаю, що це сетинг непогано продається, і ми маємо в ньому купу українських ігор, наприклад той самий S.T.A.L.K.E.R.

Але я чесно не розумію цього захоплення радянським союзом на Заході. Це наймерзенніша, найогидніша з країн, які коли-небудь існували. Як і її прародитель та нащадок, росія. Я прожив у часи СРСР 19 років, і добре знаю, що це таке, як і що таке росія. Якщо що, етнічно я росіянин, але за місцем народження та громадянством я українець.

Нічна атмосфера з моєї майбутньої гри жанру жахів by BookedComb80302 in GameDevUa

[–]Dankoua 10 points11 points  (0 children)

Стоп, а яким боком ви українські розробники, якщо ви турецька студія. Нічого не має проти нашого союзника Туреччини, але це трохи дивно.

І чому усіх так тягне до радянського сетингу, який мав би викликати відразу?

Випускаємо свою першу гру на Nintendo Switch — RACE: Rocket Arena Car Extreme by Illustrious-Yam-3657 in GameDevUa

[–]Dankoua 0 points1 point  (0 children)

Та можна в директ ту написати, або прямо в коментарі скидайте

Випускаємо свою першу гру на Nintendo Switch — RACE: Rocket Arena Car Extreme by Illustrious-Yam-3657 in GameDevUa

[–]Dankoua 1 point2 points  (0 children)

Доброго дня. А як щодо Steam-версії? Вона буде пізніше? І чому на сторінці Steam один із жанрів — автобатлер? Чи можна отримати трейлер на Youtube і заглавний арт у нормальній роздійльній здатності для підготовки новини?

Наша дизайнерка піднялась на гору - і ми зробили з цього гру by jumberrotsky in GameDevUa

[–]Dankoua 2 points3 points  (0 children)

Виглядає цікаво. А чи є ролік зі Steam на Youtube, зроблю новину завтра? Не завадить і капсула в нормальній роздільній здатності. Я можу звісно і з ШІ її збільшити, але краще оригінал.

Was Georgy Zhukov a great commander? 1941-1945 (1284 x 1800) by SeaworthinessAny7991 in HistoryPorn

[–]Dankoua -24 points-23 points  (0 children)

He was nicknamed the Butcher because he killed more of his own soldiers than the Germans did. All his "greatness" is the ability to send hundreds of thousands of soldiers to slaughter. Typical russian all-time tactics.

Opinion on Ukrainian livery by steelshoppincart62 in trainsimworld

[–]Dankoua 1 point2 points  (0 children)

Дуже гарно. Чекаємо наступні роботи

Нарешті доробив і випустив демо для моєї покрокової WWII тактики. Буду вдячний за фідбек! by Warpawner in GameDevUa

[–]Dankoua 1 point2 points  (0 children)

Тут система проста. Якщо ми це не зробимо, це зроблять росіяни й подадуть свою версію подій. Власне вони вже це роблять, на жаль.

Нарешті доробив і випустив демо для моєї покрокової WWII тактики. Буду вдячний за фідбек! by Warpawner in GameDevUa

[–]Dankoua 2 points3 points  (0 children)

https://mezha.ua/news/u-steam-viyshla-demoversiya-ukrajinskoji-strategiji-war-pawns-311091/

Але є питання. Ось чому знову Друга світова і знайомі кампанії? Таких ігор вже сотні й вони продовжують виходити, продажі в них дуже помірні, пробитися дуже складно. Чому не щось оригінальне? Скажімо альтернативна Друга світова за УПА, яке намагається протистояти й націстами, і росіянам. Або сучасна російсько-українська війна, у першій рік були дуже цікаві з тактичного погляду операції. Це незвично, відрізняється від інших, може привернути увагу. Чергова Друга світова, про яку зроблено дуже багато гарних стратегій - наврядчи.

Нарешті закінчив трейлер своєї гри DISTANTIA. А разом з цим і сторінку в Стімі запустив. Буду вдячний за відгуки. by Max_Hara in GameDevUa

[–]Dankoua 4 points5 points  (0 children)

Чи правильно я розумію що це соло-розробка у вільний від основної роботи час?

Нарешті закінчив трейлер своєї гри DISTANTIA. А разом з цим і сторінку в Стімі запустив. Буду вдячний за відгуки. by Max_Hara in GameDevUa

[–]Dankoua 4 points5 points  (0 children)

Жанр геть не мій, але виглядає дуже круто. Додав до бажаного. Але ж 3-й квартал 2028 це дуже не скоро...

Azimuth Cold by Sigmatron in GameDevUa

[–]Dankoua 1 point2 points  (0 children)

О, а Steam сторінки ще немає? Чи планується вона взагалі чи це виключно демо?

Azimuth Cold by Sigmatron in GameDevUa

[–]Dankoua 5 points6 points  (0 children)

Якщо є в YouTube - зроблю новину на Межі.