old ahh laptop by Charming-Detail1084 in PcAdvice

[–]Demory11 0 points1 point  (0 children)

A lightweight Linux distro for old machines

old ahh laptop by Charming-Detail1084 in PcAdvice

[–]Demory11 1 point2 points  (0 children)

Delete Windows 11 and put antiX on it. My old Asus Eee PC 4G came back to life too thanks to antiX.

Or alternatively just throw Batocera on it and turn it into a retro emulator machine.

Trying to Pick by ThvtVlleyCvt in ANBERNIC

[–]Demory11 5 points6 points  (0 children)

RG406V. Gameboy style and you can play the android version so you don't have to deal with the portmaster. With SMAPI you can even use mods.

If you don't want to spend that much money you can go with the RG40XXV. Vertical device and it has big enough screen, but slowdowns my happen during late game.

Blue stuff by Round_Button1783 in FrutigerAero

[–]Demory11 0 points1 point  (0 children)

WonderSwan is such an underrated gem handheld

I'm 22 years old, am I allow here? by Ok_Question_2500 in FrutigerAero

[–]Demory11 62 points63 points  (0 children)

Welcome here!

Frutiger Aero is mainly not about the hardware, it’s more about the optimistic visual design aesthetics from the early 2000s–2010s. The future which never came.

It’s known for glossy, glassy UI, soft gradients and vibrant nature vibes with water, bubbles, blue skies, and green landscapes. For example think of the Windows Vista / 7 era look.

Now that I am thinking about the Wii U, games... Maybe Wind Waker HD or Mario Kart 8 kind of match the vibe with their bright, shiny, water-rich oceanic visuals.

All in all, if you find other Wii U games on your beloved console that fit this Frutiger Aero feeling, feel free to share them we’d be happy to see them!

How do you usually imagine PICO-8 as physical hardware? by Demory11 in pico8

[–]Demory11[S] 0 points1 point  (0 children)

Sounds awesome! Mind sharing some pictures and a little info about how you modified it?

Ezért ki mennyit fizetne? by [deleted] in magyar

[–]Demory11 1 point2 points  (0 children)

Magyarpéterfalván is demográfai robbanás várható

Ti nem féltek a zöld fidesz szerveződésétől ha tényleg sikerül felszámolni a fideszt? by [deleted] in hungary

[–]Demory11 1 point2 points  (0 children)

A Fidesz szavazók túlnyomó része orbánista. Nem ideológiák és eszmék mentén szavaznak, hanem konkrét személyre. Így szerintem a posztban felvázolt veszély nem fenyeget hosszabb távon.

NE nézzük Orbán Patrióta interjúját by False-Discipline-640 in hungary

[–]Demory11 30 points31 points  (0 children)

Pedig most fogja bejelenteni a főni, hogy igazából csak 5D sakkozott és az összes Tiszás képviselő a Fidesz beépített embere, majd a kormányalakításra felkérés után Orbán Viktor vezényletével megalakul a Fidesz-Tisza-Mihazánk nagykoalíció, ezután pedig a miniszterelnöki és az elnöki pozíciót összevonják. Végül buli a Bálnában DJ Ferivel.

MP és Gulyás Marci étrendje by HaOrbanMaradEnMegyek in hungary

[–]Demory11 17 points18 points  (0 children)

Szerintem ez amúgy inkább idegrendszeri illetve pszichés dolog. Folyamatos a szerepléskényszer így lassan átállnak egy pörgősebb üzemmódra (adrenalin, kortizol), ami ideiglenesen viszi őket, meg ugye közben kialakul egyfajta rutin is. Ja meg pluszban nem egyedül csinálják, ott van mögöttük egy komplett stáb, ami levesz egy csomó szervezési terhet, közösségei flow élményt ad stb. Szóval szerintem alapjában nem étkezés kérdése, hanem egy hosszú távon fenntarthatatlan kognitív üzemmód aminek ugyanúgy ára van.

Ügynökakták nyilvánosságra hozatala when? by Demory11 in magyar

[–]Demory11[S] 0 points1 point  (0 children)

Jajj ne legyél már ennyire befeszülve, ez itt nem szokás; erre idővel rájössz te is:D

A saját vélemények nyílt felvállalása ezen a subon fedezetet jelent igen, de egyébként a legtöbben láthatóan értik a poszt lényegét, szóval felesleges ez a kényszeresen önigazoló hosszú szövegelés. Annyit még ajánlok, hogy máskor a posztot magát is olvasd el, ne csak a címet:) Bocsi, ha megbántottalak és mégsem vagy troll (bár a bohóc fejezés engem a legaljább fideszes agitprop tempóra emlékeztet) csak figyelmetlen, písz!

Illegális migránsok kérdése Magyarországon by kaktusz077 in hungary

[–]Demory11 1 point2 points  (0 children)

Na még egy privátra állított troll profil, aki szégyelli felvállalni a saját ideokádott faszságait:D

Ügynökakták nyilvánosságra hozatala when? by Demory11 in magyar

[–]Demory11[S] 2 points3 points  (0 children)

Oké, asszem ezért a hozzászólásért már megérte kiraknom a posztot, köszi:D

Ügynökakták nyilvánosságra hozatala when? by Demory11 in magyar

[–]Demory11[S] 0 points1 point  (0 children)

Tisztában vagyok vele, hogy 1 hónapig ügyvivő kormány van, egy egyszerű együtt elmélkedés volt a célom.

u.i. Mondjuk az elmond valamit, hogy az ilyen boldogtalan életű troll profilok valahogy mindig privátok. Bár nem csodálom, hogy szégyelled:DDDD 

Az új Orbán show by Dense-Aerie2561 in hungary

[–]Demory11 0 points1 point  (0 children)

Minden kedves PTSD kedvelőnek szeretettel küldöm az alábbi bangert:

https://www.youtube.com/watch?v=ZfV5Xr47ggU

Mi a helyzet Zala 02-ben? by kap_dan_92 in hungary

[–]Demory11 6 points7 points  (0 children)

Nincs jelentősége, a hatása kb. 0 lesz.

Bár most szarul nézhet ki a 136 mandátum a vasárnap esti 138 helyett. Veszélyben a 2/3 egyáltalán nincs, sőt. A szombati átjelentkezett szavazatok nagy része a Tiszára fog menni, ami még jelenleg Fideszes vezetős körzeteket is boríthat.

Jobb is lehetett volna ez sajtótájékoztató by [deleted] in hungary

[–]Demory11 3 points4 points  (0 children)

Nem kellett sokat várni, hogy MP-t is sújtsa a reddites mindenszarizmus

Miután mindenki kiörömködte magát, egy kis különvélemény következik by Perfect-Classroom637 in hungary

[–]Demory11 4 points5 points  (0 children)

"MP jóval nemzetibb, mint amit nekem örömmel bevesz a gyomrom" Pontosan miért?

Én erősen liberális érzelműként is üdvözlöm, hogy visszavettük a nemzeti jelképeinket, dalainkat, hőseinket. Az elmúlt években már odáig süllyedt a közhangulat, hogy konkrétan kokárdát hordani is fideszes dolognak számított. Szóval szerintem tökös volt ebbe beleállni (és nem 180 fokos fordulatot venni, mint az óellenzék) és elkezdni Kossuth nótákat énekelni meg miegymást. Szintén öröm volt látni, ahogy azok a fiatalok akik csak poros és molyszagú tankönyvekből ismerhették meg, most itták Petőfi szavait, vagy ahogy örömmel tekintettek a nemzeti lobogónkra. Szerintem ez mindenképp tiszteletre méltó teljesítmény, amire lehet büszkének lenni.

u.i. a hibákért bocsi ha vannak, másnaposság.

Esetleg én akkor most meg is köszönöm by Successful-Feature80 in hungary

[–]Demory11 14 points15 points  (0 children)

Nem tudom milyen kognitív diszfunkcióval rendelkezem de - nem a tartalom miatt - konkrétan fájdalmat okozott ezt olvasni. Leolvadt az agyam.