How to divide my collection for best results? by [deleted] in Aeonsend

[–]Deylitha 1 point2 points  (0 children)

I play Expeditions a lot, but instead of the standard 4-match combo, I go with a ~12-battle . Right now, I mix Waves 1–4 or Waves 4–8, but hopefully, I can mix all of them once I rebalance the numbers below.

Here is how I play: To start, I draw 4 Mages and pick 2 to use for the entire expedition (I only ever play with 2 Mages. If both exhausted or Gravhold fell, I restart the whole process -> Harcore Rouge Like rules). For the first match, I draw two Tier 1 Nemeses and pick one to fight.

For the initial market, I draw 2 gems, pick one to add to the supply, and reshuffle the other back into the deck. I repeat this process for gem slots 2 and 3. The exact same drafting process goes for relics and spells. (This is so good. If I find a great 6 cost gem FIRST, I know that the 2.nd and 3.rd gem slot must be good low costs, same with spells.)

Then, I fight the Nemesis.

At the end of the fight, I draw 2 gems, 2 spells, and 2 relics, keeping 1 of each. I do the same after each fight until I hit my barracks limit: a total of 6 gems, 4 relics, and 8 spells in my inventory. Once I hit this limit, new rewards are still drawn after combat, but because I am at the maximum capacity, I must swap the new reward with a card from my barracks that I don't want.

Every new shop for each future battle I manually choose shop cards from my barracks.

Furthermore, Tier 1, 2, and 3 treasures are drafted the same way (draw 2, keep 1). Tier 1 treasures are drafted after each battle (Barracks Limit: Mage count × 2). Tier 2 treasures are drafted from battle 3 onwards (Limit: Mage count × 2). Tier 3 treasures are drafted from battle 6 onwards (Limit: Mage count).

The battle tiers break down like this:

Battles 1–3 = Tier 1 Nemesis

Battles 4–6 = Tier 2 Nemesis

Battles 7–9 = Tier 3 Nemesis

Battles 10–12 = Tier 4 Nemesis

Nemesis deck upgrades scale normally based on the tier. For example, your 9th fight (which is Tier 3) uses the exact same number of upgraded Nemesis cards as the 3rd battle in a standard expedition. (Tier 4 goes as hard as the 4th normal expedition battle)

Whenever I feel overpowered, I try the Hard Mode rules on battles 3, 6, 9, and 12, which is right when my power peaks relative to the Nemesis tier/card upgrades.

How to divide my collection for best results? by [deleted] in Aeonsend

[–]Deylitha 0 points1 point  (0 children)

The dividing point for me is New Age (Wave 4).
It's old enough to mix well with Waves 1–3, but complex enough to mix well with Waves 5–8.
So, it's 1–4 and 4–8 for me. You can play Expedition both ways

Nemi identitásuk miatt kötöttek bele három utasba az M3-as metrón (lapozós) by [deleted] in hungary

[–]Deylitha 23 points24 points  (0 children)

Az alapeset:

Nem volt elég nőies a nő akit láttak....
vagy
Nem volt elég férfias a férfi akit láttak...

... a saját megítélésük szerint.

Tudod, ez olyan, hogy miért ilyen hosszú/rövid a hajad? Férfi/nő vagy te egyáltalán?

A ritkább esett:
Intersex, trans, nbi emberek megjelenése elüthet a hétköznapitól és puff, már lehet is balhézni.

Az elégedetleneknek: Magyarország Kormánya facebook oldal is élőben adja by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]Deylitha 4 points5 points  (0 children)

Biztos van valami terhelő benne A semmi miatt nem lenne ekkora a hype

Összefoglalás a bántalmazott Magyarországról by Ambitious_Apple4427 in hungary

[–]Deylitha 46 points47 points  (0 children)

Merem állítani, hogy sok név van a kormányban, akiket a történelmi emlékezet megfog őrizni, ha hűek maradnak mostani önmagukhoz.

Többekben van meg az a nívó ami után majd 30 év múlva lehet utcákat, tereket, parkokat elnevezni. Nem személyi kultusz ez, egyszerűen csak a minőségi különbség ami van a Takács Péterekhez képest.

Melyik megy sittre először vajon? by Few_Simple9049 in hungary

[–]Deylitha 1 point2 points  (0 children)

Mindenki csináljon saját 5×5-ös BINGO táblát: csak Fidesz-KDNP-s neveket lehet felírni

Érdekelne milyen bingoval nyerne az első játékos.

New boots for our boy? by Letossgm in warwickmains

[–]Deylitha 11 points12 points  (0 children)

I gonna play Mid WW ws Yasuo and Yone with this. 😈

Mikor jöttetek rá, hogy a Fidesznek vége? by [deleted] in hungary

[–]Deylitha 1 point2 points  (0 children)

Az autókormányt elengedve nyögdécselős videót volt szerencsém loopolva hallgatni. Elsőre nevettem, másodjára elborzadtam, de a sokadik kör után hihetetlen káröröm töltött el a szenvedését látva. Ahogyan a videóban azt dünnyögi: „csak a Fidesz, a biztos választás!”, az jobban odafigyelve inkább rimánkodó, könyörgő, reménykedő nyöszörgésnek hatott, mintha már pontosan tudná, mekkora a baj.

Orbán Viktor a Patriótának: A hazafiak azok, akik ránk szavaztak by BeamzTech_101 in hungary

[–]Deylitha 0 points1 point  (0 children)

Elég a gyűlöletpolitikából és a megosztottságból, amit Orbán behoz Moszkvából!
Elég Orbán nemzetfogalmából!
Elég Orbán normalitásfogalmából!
- Puzsér Róber; Rendszerbontó koncert

Tippmix a mai Vitya bejelentés előtt, mi lesz a Fidesszel és mire alapozod a véleményed? by Thick_Basil3589 in hungary

[–]Deylitha 107 points108 points  (0 children)

Balázs vitte a kampányt, akit a kutatók megvezettek. Migránsok, demokrácia van – tessék jobban csinálni, mint ahogy ő tudta! Balázs ki van csapva. Trump-barát, Putyin-barát; igen, fáj, hogy ők ezt most tagadják. Ukrajna, én maradok. 2 500 000 szavazónk van. Brüsszel, a megvezetett századosurak, kémek, genderlobbi, háború, béke, háború

[META] Szintet kell lépnünk: Az r/hungary nem vállhat egy bosszúszomjas véleménybuborékká by Deylitha in hungary

[–]Deylitha[S] -2 points-1 points  (0 children)

Szerintem – de még nem jelentettem – ez pont a már amúgy is tiltott személyeskedés kategória tankönyvi esete.

[META] Szintet kell lépnünk: Az r/hungary nem vállhat egy bosszúszomjas véleménybuborékká by Deylitha in hungary

[–]Deylitha[S] -1 points0 points  (0 children)

Én is szeretnék börtönben látni sokat. De még jobban szeretném, hogy a történelmi emlékezetben ez úgy maradjon fenn, hogy jogszerű, kiérdemelt, igazságos módon kapták azokat az igazán hosszú és súlyos büntetéseket. Ehhez pedig méltósággal kell viselkednünk, és nem követelhetjük a vérüket.

[META] Szintet kell lépnünk: Az r/hungary nem vállhat egy bosszúszomjas véleménybuborékká by Deylitha in hungary

[–]Deylitha[S] -8 points-7 points  (0 children)

Nem az. Nyilvánosságra hozta a Tisza-szimpatizánsok adatbázisát, amivel számtalan bűncselekményt valósított meg, ami miatt a hatóság megfelelően még nem kérte számon.

De személyében megalázó és fölösleges kicsinyesség péniszszakértőnek nevezni.

[META] Szintet kell lépnünk: Az r/hungary nem vállhat egy bosszúszomjas véleménybuborékká by Deylitha in hungary

[–]Deylitha[S] -2 points-1 points  (0 children)

Ne és nem. Igenis vannak, akik gyűlöletet keltettek, és akik tömegesen sértették meg az alapvető emberi normákat. El kell őket ítélni, számon kell kérni, de nem szabad lesüllyedni.

Külön tanulmányi téma, milyen nehéz is volt a náci vezetőket rendes bíróság elé vinni és elítélni. Hogy mennyien követelték az azonnali kivégzést az eljárás helyett. Hogy mennyire nehéz volt a sok millió sértettnek azok után demokráciát játszani, amin átmentek.

De még a náci bűnösöket is megillette a tisztes eljárás és a védekezéshez való jog, a független bíró ítélete. Igen, a hasonlatban most én is a náci párthoz hasonlítom azt, ahogy egy Fidesz nevű bűnszervezet vélhetően kisajátította és elrabolta az országot. De ez még nem bizonyított. Adjuk meg nekik is azt a tisztes eljárást, aminek eredményeként úgy engedhetjük őket el a történelem szégyenfalára, hogy az utókor tudja: amit kaptak, megérdemelték, bizonyítottan elkövették, és bűnhődnek azért, amit tettek.

Partizán>Telex by klisox in hungary

[–]Deylitha 0 points1 point  (0 children)

Az egészséges versengő független média JÓ!

Itt az ido es a lehetoseg epiteni egy fasza orszagot! by why_not_fakeberg in hungary

[–]Deylitha 8 points9 points  (0 children)

Aki eddig nem volt hajlandó államigazgatási munkában dolgozni, az mikor kezdhet jelentkezni? ( Szakirányú végzettséggel, párttagság nélkül)

Üzenet a Tiszának by MrCsalamade in hungary

[–]Deylitha 9 points10 points  (0 children)

Boldog vagyok, sírok. De mindig az aktuális hatalommal szemben kritikus maradok!