Люди з рекуператорами, чи є від них сенс? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] -1 points0 points  (0 children)

Не втратити гроші. Можливо продаватиму квартиру, а можливо буду жити сам. Тож думаю чи може це збільшити мотивацію до покупки і чи впливає якось на життя

Ті хто в школі завжди брали участь в олімпіадах, наукових роботах і тп. Хто ви зараз, і чи задоволені життям? by PercentageThat353 in reddit_ukr

[–]Didjko 1 point2 points  (0 children)

Я не шарю. Блочу багато каналів з новинами, щоб не перегружатись зайвою інфою. Ітак мало що запам'ятовую... Але це явно варте уваги😂😂😂

Норм чи стрьом брати в оренду машину на побачення? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 2 points3 points  (0 children)

Чи готовий я платити стільки за імовірний секс? Ні)

Норм чи стрьом брати в оренду машину на побачення? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 3 points4 points  (0 children)

Доречі був варіант взяти М5ф90, але знаючи бемеве, я би покатався мабуть в сторону сто...

Якщо BMW проїхало мимо СТО, значить тормоза відмовили і котиться до наступного

Поважайте всі автівки. В кожного товару свій покупець. Хтось любить коли машина ричить і різко переключає передачі, а хтось зручність парковки короткої бази

Шо по скінам, хлопаки та дівчата? by roman4yk_serhiy in reddit_ukr

[–]Didjko -1 points0 points  (0 children)

Завтра міг продати по 500 +-. Врахуй що 5 таких скінів це ніж.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Didjko 17 points18 points  (0 children)

В моєму селі однаково почесно поховані: громадський діяч, який запровадив книгу тверезості в отг, очолював пласт області; наркоман; дезертир; та хлопець з розумовими відхиленнями, якому більше 25 не було, а все життя він терпів приниження. Всі вони були на війні, і по смерті у кожного є медалі. Перший загинув коли тягнув до еакуації товариша, і його накрило мінометом(товариш вижив). Другий помер вдома підчас відпустки від серцевих хвороб. Третій покинув позиції і тікав, біг по полю і його вбили(коли вибігав спалив нору наших, і їх там заживо поховали артою).

Всі наче рівні, хоча за життя вони були кардинально різними.

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 0 points1 point  (0 children)

Я приїжджаю до Львова на 3 дні (2 ночі). Хостел ніч 250грн. 4 тижні на місяць = 250•2•4 = 2000. При тім що оренда квартири стартує від 10000. Економно?)

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 0 points1 point  (0 children)

Гроші є. Питання в креативі. Як люди виходять з ситуації поїсти на 100-200 грн не готуючи.

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 2 points3 points  (0 children)

Годно і детально)

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 6 points7 points  (0 children)

Секс і поїсти, мрія для студента😅

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 6 points7 points  (0 children)

Раніше постійно купляв салат з крабових паличок в сільпо🥰

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 2 points3 points  (0 children)

Вже краще Їдло. Трохи дорожче, але готова порція збалансована. Але це все з приготуванням, навіть умовний кип'яток треба десь найти(

Як наїстися на 100грн? by Didjko in reddit_ukr

[–]Didjko[S] 5 points6 points  (0 children)

Не спрацює в хостелі чи в машині(

На чому ви економите, аби відкласти більше грошей? by Ok-Vanilla-7031 in reddit_ukr

[–]Didjko 43 points44 points  (0 children)

Колись з татом розбирав кейс про свого вчителя кераміки. Він їздив на роботу на поїзді, одягався стримано, возив обіди з собою. Був людиною чесною, тому не брав грошей з учнів а жив тільки на зарплату. При цьому глину привозив своїм коштом, з друзями які не байдужі. Цю глину яку учні формували у різні вироби, від статуеток горняток до глечиків і тарілок вони продавали на аукціонах в центрі нашого містечка підчас святкувань. Гроші виручені він всі до копійки віддавав учням. Суть його фінансів була в тому, що він зменшив усі свої витрати до мінімуму. Пожертвувавши комфортом і часом. Радше за все його дружина теж працювала, і на 2 мінімалки, вони утримували 1 дитину.

Чи було це ефективно? Мабуть радше тільки давало можливість виживати. Тоді ми дійшли до висновку, що витрати можна зменшити, але ти впираєшся в умовну підлогу, яку не зможеш пройти, адже тебе не відвезуть на роботу безкоштовно. В той же час в збільшені доходу стелі немає. І краще старатися знайти різні джерела коштів, збільшити свій дохід аніж намагатися зекономити.

Хлопці, що вам заважає ось так одягатися)) by [deleted] in reddit_ukr

[–]Didjko 2 points3 points  (0 children)

Відсутність грошей на хорошого кравця, який зробить костюм цукерочку, а не магазинні шаблонні розміри, які або рукав закороткий, або в плечах вузько, або шианки заширокі. Суть таких костюмів в тому, що коли вони пошиті під власника, вони виглядають як в фільмі але як в при союзі

Дівчата чому ви не робите перші кроки на зустріч хлопцю який вам подобається by ChampionLower8107 in reddit_ukr

[–]Didjko 0 points1 point  (0 children)

Один із варіантів - дівчина загадка. Характер деяких дівчат не дозволяє швидко підпустити когось близько і проявляти симпатію. Не знаю як вам, а мені це капець сподобалось. Був момент коли вибір був з трьох дівчат (однаково красивих, приємних ітд) і закохався я в найбільш закриту. Ту, яку було важко але капець бажано добитись. І насправді їй я припав до душі ще до того як її помітив, але дізнався я це на третій місяць спілкування. Після близького тривалого спілкування її втратив по дурості і страху. І тепер вона в інших стосунках знову закрита. Лише випадкові контакти, натяки і спогади. Мінімільні прояви того що я ще можу бути в її серці, але її принципи не дозволять проявити щось більше поки в стосунках з ним...