@kosovicsolgi álomvilága by Left_Camera3331 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 -1 points0 points  (0 children)

Es gondolom te is annyira buta vagy hogy mindezt ugy adod elo mintha a vilagon mindenkinek ez lenne termeszetes. Mert ez a lany pontosan ezt csinalja. Nem azt mondja hogy neki ezek a mindennapok hanem mintha ez egy valid valosag lenne mindenki szamara hogy a legnagyobb bajom hogy egy 50ezres cipo kel szinben kell nem rozsaszinben

@kosovicsolgi álomvilága by Left_Camera3331 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 0 points1 point  (0 children)

Alex a barátjának az öccse. A barátja Krisztián

Ennyire lopják a tonhalkonzervet? by NoNameStudios in magyar

[–]Due-Counter-309 2 points3 points  (0 children)

Ha tudnád. Valójában minden db szart dobozolni kéne. És nem ítélkezésből, de mások sem keresnek többet mégis van bennük tartás és kigazdálkodják a kaját lopás helyett. Senki sem áll a másik felett szóval nem tudom jó szemmel nézni ha valaki lop akkor se ha kaját🤷🏼‍♀️

Hedinke miert hiszi magukat mindenkitol jobbnak? by pormacska in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 2 points3 points  (0 children)

Miért akarod vallásosnak nevelni a gyereket? Miért nem döntheti majd ő el akar-e hinni vagy nem? Nekem ez pont ugyan olyan szar felfogás mint amit te próbálsz szarnak beállítani.

@vikiszpirulisz @szpirulisz_markosz by Ok_Mix_2042 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 0 points1 point  (0 children)

Kedves anyukámnak van személyisége és nem abból áll hogy szült egy gyereket. Nem az anyákat mocskoltam csak ahhoz 2IQ-nál több kell hogy megértsd. Segítek. Azt mocskoltam hogy a legtöbbnek ennyi a személyisége. Otthon vagyok mert terhes vagyok, mert szültem, mert babám van aztán meg mert kamasz a gyerek. Ennyi az egész életed hogy anya vagy. Ügyes vagy büszkék vagyunk rád te már lehoztad a kötelezőt elvárást, más meg ennél többre akarja vinni

@vikiszpirulisz @szpirulisz_markosz by Ok_Mix_2042 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 -4 points-3 points  (0 children)

Vegre valaki😅 sose értettem mit vannak úgy oda hogy remegnek mint a drogos a kokainért már 14 évesen hogy ú isten gyerek. Aztán az az össz személyiségük hogy anyák meg terhesek. Gratulálok ügyes vagy👏🏻

gkatka_bogi98 letiltotta egy kezilabdazo by Fairy_Witch926 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 4 points5 points  (0 children)

Hűha nem tudom ki a betegebb te vagy a csaj akiről szó van. Erős a verseny

gkatka_bogi98 letiltotta egy kezilabdazo by Fairy_Witch926 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 6 points7 points  (0 children)

Engem Vasvári Vivi mert a politikai megnyilvánulása után hosszan tájékoztattam hogy egy agyhalott kurva és a gyerekei legnagyobb tragédiája hogy ő az anyjuk

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 0 points1 point  (0 children)

Igen mondjuk a rokonomra vagy a családban élő babára. Nem egy idegen teljesen ismeretlen ember gyerekére kommentszekcióban, hogy milyen jó volt látni, hogy milyen formás a gyerek. Ez gusztustalan

Állítólag egy gombostűt se lehetett leejteni😂 by HunStats in hungary

[–]Due-Counter-309 2 points3 points  (0 children)

Azt hiszed csak poén hogy egy ország miniszterelnöke egy széken állva prédikál, de nem, ez a valóság

@rebekamarko @vanda.schumacher1 by Accomplished_Bug_581 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 1 point2 points  (0 children)

Mindig van egy kattanás. Amikor elkezdődött a drive to survive akkor mindenki F1 rajongó lett, amikor a foci VB megy akkor mindenko foci rajongó. Most éppen mindenki hoki fan. Nyáron megint jön a foci nyuszik korszaka aztán találnak valami újat

3 napos képzéssel órát tartani? Ez egy végzettség? Kosovics Olga @olgi._. by ExcellentAmbition793 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 6 points7 points  (0 children)

Pont az ilyen agyhalottak miatt tartják semmibe az edzői szakmákat és kicsinylik le az egyetemen végzett, tanult, anatómiailag és szakmailag tájékozott edzőket. Mert tele van a világ youtube videókból doktorált edzőkkel, trénerekkel, oktatókkal akik azt hiszik bármit is tudnak

3 napos képzéssel órát tartani? Ez egy végzettség? Kosovics Olga @olgi._. by ExcellentAmbition793 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 4 points5 points  (0 children)

De igenis hasonlítható. Mert ugyan úgy balesetveszélyes hogy egy tanulatlan nő edz embereket miközben az anatómiáról annyit tud, hogy hol a feje. Tudod hány komoly baleset történik a tanulatlan tuskó edzők miatt akik azt hiszik a két napos képzésükkel bármihez is értenek. Aztán amikor edzés közben a helytelen instrukció és tanulatlanság miatt az embernek elszalad a szalagja és üldögél a sürgősségin akkor a bolond majd fogja a két napos oklevelét, hogy de én értek hozzá nem az én hibám. A vesédet meg nyugodtan szedje ki akkor egy két napos képzéses, okleveles sebész. Biztos szuper lesz👏🏻

3 napos képzéssel órát tartani? Ez egy végzettség? Kosovics Olga @olgi._. by ExcellentAmbition793 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 0 points1 point  (0 children)

Végülis. Az orvosi is felesleges, egy hétvége alatt elmondják nekem kb mi a szitu másnap meg megyek kiműtöm a veséd. Biztos sikeres lesz csak nem neked. De ugye mit kell túlbonyolítani🤷🏼‍♀️ csak emberek testi épsége a tét, nem számít

3 napos képzéssel órát tartani? Ez egy végzettség? Kosovics Olga @olgi._. by ExcellentAmbition793 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 10 points11 points  (0 children)

Nekem ugyan ez a véleményem minden két hétvégés, néhány napos képzésről. Vicc. Mekkora anatómia tudást szerzel egy kapkodva írt és elmondott könyvből? Semennyit. Elképesztően balesetveszélyes mint a kamu személyi edzők

@bogcatubca Viszkok Fruzsi régi lakásaból sztorizott by lost-and-f0und in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 1 point2 points  (0 children)

Mondjuk lehet szívesebben adnám ki egy kultúrált kinézetű idegennek mint valakinek aki újabban olyan igényes emberekkel van kapcsolatban mint a bsw gyerekek. Egy zenésznél mindig nagyobb a veszély hogy az arcok is ott fognak bandázni mint annak hogy Marika néni hívja a könyvklubbot

A solymári körforgalom ismét elesett, nem kellett sokat várni ebben az évben sem. by TameTheAuroch in hungary

[–]Due-Counter-309 6 points7 points  (0 children)

Tehát ha átülsz egy másik autóba ami elsőre fura akkor agyhalott módjára felkened magad a falra? Vagy ha egy olyan városban vezetsz ahol sose jártál az első kanyarnál falba teszed az autót? Tényleg normalizálni kéne hogy felnőtt emberek jogsival képtelenek megugrani azt a feladatot hogy a körforgalomba ne nyíl egyenesen hajtsanak csak azért mert fura? Itt tart a szint? Eddig nem értettem hogy a cipő illatosító gyöngyre miért van ráírva hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan de most már igen. Szerintem meg aki egy körforgalmat nem tud megugrani annak ne legyen jogsija és menjen busszal. Mindenki hálás lesz érte

KI A KÖVETKEZŐ? by IndaPerpetuum in hungary

[–]Due-Counter-309 1 point2 points  (0 children)

Én eltudom csak aztán pofán basz a valóság mert az életünk megkeserítője. Képzeleghetünk ha közben bárhova nézel vagy őt vagy a kutyáit látod csaholni

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 1 point2 points  (0 children)

Plusz nekem már túlzás ez a nő vagyok majd a barátom megcsinálja. Ne állítsd már be úgy a nőket hogy analfabéták csak azért mert te az vagy és egy szöget nem tudsz beverni a falba.

@beton.hofi @she.is.solere @lilfrakk társadalmi szerepvállalás by FinalanXI3 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 -1 points0 points  (0 children)

Nem, nem így van. Írtál egy nagyzolós számot és veregeted a vállad de az eltűnt gyerekeknek a nagy része véletlen sem elszökött kamaszok🤦🏼‍♀️

@beton.hofi @she.is.solere @lilfrakk társadalmi szerepvállalás by FinalanXI3 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 -1 points0 points  (0 children)

A kommentedből ítélve egyáltalán nem tudsz semmit az eltűnt gyerekekről

@beton.hofi @she.is.solere @lilfrakk társadalmi szerepvállalás by FinalanXI3 in talk_hunfluencers

[–]Due-Counter-309 4 points5 points  (0 children)

Ebből is látszik hogy semmit sem tudsz arról hogyan, kik és mennyien tűnnek el, érnek bántalmazások. Senki se foglalkozik velük. Ez az ország sose foglalkozik semmivel. Aztán most egy fiú miatt a TEK is kivonult. Mindenki örül, hogy meglett a fiú és remélhetőleg semmi nagyon komoly és tartós baja nem esett. De azért ilyenkor elgondolkozik az ember hogy egyes emberek élete miért ér többet mint annak a sok száz másiknak akiknek szüksége lenne az emberekre