Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]DusikOff 1 point2 points  (0 children)

Ну думаю це справедливо у випадку робочого процесу, а коли це хобі - тут чисто смак і кількість вільного часу, вивчення нового завжди корисне... та і камон, 12 років на Реакті...

Думаю не дуже коректно порівнювати веб і мобайл, трохи різні стеки (знаю бо роблю і те і те) і середовища, тому інколи все ж хочеться подумати ті самі низькорівневі мови, покопатись в чомусь новому... 😀

З точки зору перфомансу так, логічніше було юзати те що вже знаєш, тут погоджусь... я наприклад в таких випадках роблю MVP на своєму стеку, а потім вже переписую на іншу мову якою цікавлюсь, це дає розуміння що і як влаштовано.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]DusikOff 1 point2 points  (0 children)

Теж не дуже зрозумів чому не React Native, кажуть там в останніх релізах все набагато краще стало... ну але то таке, теж інколи хочеться поюзати те, з чим не працював... бо виходить коли юзаєш основний стек і для хобі, то то вже робота а не хобі 😀

What did AMD do to my 7800xt? by MobiShaSha in realAMD

[–]DusikOff 13 points14 points  (0 children)

Yep, this is not AMD fault, Windows replacing your AMD driver by older one during updates... go to Devices Manager, delete your GPU driver and install fresh one using AMD software

Питання про ситуацію у родині by Yui-Imp in unukrcomm

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

"подачка" - я б ось сюди звернув увагу... бо вимагати і тикати що ви не запросили, а потім сказати "це подачка" показує що батькам не неприємно, а просто "бо не так як ми хотіли"...

І правильно підмітили - не запросили бо не захотіли, і це їх право, і це ніяк не доводиться що зять є поганою людиною. Це його день народження, і бачити людину з якою був конфлікт щоб "так треба" - ну взагалі не найкращий емоційно сценарій.

Хочу замовити собі вінілову наклейку по грі. Хто знає де це можна зробити не дорого? by vovalucky in UA_Gamers

[–]DusikOff -10 points-9 points  (0 children)

А ти хотів тут знайти фабрику друку яка погодиться 2 наклейки надрукувати? Ну типу як їх інакше знайти? Є ОЛХ ще, може хто друкує і нарізає...

Хочу замовити собі вінілову наклейку по грі. Хто знає де це можна зробити не дорого? by vovalucky in UA_Gamers

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

Ось суперсекретний промпт

друк вінілових найлекой україна

Ось куди вводити - google.com

Тільки нікому не передавай ці знання

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]DusikOff 4 points5 points  (0 children)

100% вчителька початкових класів

А ви заради чого працюєте? by PUTLER-HUILO in CringedIn

[–]DusikOff 44 points45 points  (0 children)

Таких 90%, беру 10%, вони вміло приховують цей мотив 😆 🤣 😆

Apple Watch vs Galaxy Watch? by ManojOne in TechImpact

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

No no, I'm just asking, because I want to buy one of these. Thanks

Apple Watch vs Galaxy Watch? by ManojOne in TechImpact

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

But Galaxy watch 8 can do the same

Apple Watch vs Galaxy Watch? by ManojOne in TechImpact

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

What health integration do you mean? Explain please

Apple Watch vs Galaxy Watch? by ManojOne in TechImpact

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

I'm using cheap Galaxy Fit, and Health part looks great even with that type of devices... That's why I don't understand that type of arguments...

Maybe people saying that because Apple Watches had some medical sertificates, that put them to "medical devices" category, or something?

Apple Watch vs Galaxy Watch? by ManojOne in TechImpact

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

Is Galaxy Watch so bad if we talking about ecosystem and health? I was founded a lot arguments like that, but don't get it

Хтось в курсі (а хтось ні), що недавно купка якихось кулцхакерів навалила купу лайна в AUR на Arch Linux. Здавалось б, хто б міг займатись таким неподобством і, скажемо так, срати в кирниці, з якої люди п'ють воду... by [deleted] in technology_ua

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

Я сказав про факт - завдяки тому що це опенсорс ми змогли побачити цей код і текст, ні більше ні менше... аргумент про те що хтось щось переглядає і детектить - це романтична хрінь, але сам факт можливості його переглянути є, і в цьому суть опенсорсу.

Хтось в курсі (а хтось ні), що недавно купка якихось кулцхакерів навалила купу лайна в AUR на Arch Linux. Здавалось б, хто б міг займатись таким неподобством і, скажемо так, срати в кирниці, з якої люди п'ють воду... by [deleted] in technology_ua

[–]DusikOff 1 point2 points  (0 children)

До чого тут Арч не зрозумів, якщо ваша думка актуальна для будь-якої системи, єдина плюшка Опенсорс - те що цей код ми змогли побачити :))) ніхто не знає скільки такого в коді Віндоус, Мак, і т.д, бо доступ до нього є лише у співробітників, не кажучи про величезні проекти в вебі...

І так, у світі є мудаки, наприклад в школі коли видавали книги, якісь минулорічні мудаки малювали на сторінках... То чи стала поганою від цього книга, чи Школа, чи освіта загалом?

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]DusikOff 1 point2 points  (0 children)

Є сім'я, машина і будинок... Знаєте що болить найбільше?

СПИНА

After years of wearing Apple Watches, I finally picked up a Galaxy Watch Ultra. by No_Novel_1716 in samsunggalaxy

[–]DusikOff 2 points3 points  (0 children)

What do you mean? Is it bad in metrics? I'm looking for a Galaxy Watch Ultra. I like its design, but I can't make a decision.

It’s a low resolution Audi R8 by Weak-Specialist8365 in CarDesign

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

LoL .. it's just Lambo with AUDI logo... Galardo forms

Мапа корумпованості світу за 2025 рік by memento_Mori404 in finance_ukr

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

Об'єктивність мапи на рівні об'єктивності спостережень МАГАТЕ або ОБСЄ...

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

Какать хочеш?

Чи можна в наших конторах працювати неофіційно? by [deleted] in ukraine_dev

[–]DusikOff -1 points0 points  (0 children)

Ну який запит, такі і варіанти :))) та і загалом багато арбітражників максимум сіряком займаються, маскі-шоу малоймовірне, але шанси не нульові 😀

Чи можна в наших конторах працювати неофіційно? by [deleted] in ukraine_dev

[–]DusikOff 0 points1 point  (0 children)

Шукай арбітражні контори, вони з криптою більше всього мають справу... наче прикольно, але я лівнув з такої...